Profesionalus ir pramoninis spausdinimas


Novatoriški, skaitmeniniai ir rašaliniai spausdinimo sprendimai Jūsų verslo plėtrai

Sparčiai besikeičianti rinka ir toliau diktuoja sąlygas, susijusias su naujų paslaugų pasiūla bei kūrimu. Būtent todėl mes išnaudojame visą savo sukauptą patirtį, kad galėtume jūsų verslui pritaikyti naujausius, aukščiausios kokybės sprendimus.

Išbandykite kitą „Konica Minolta“ evoliucijos etapą dabar!
PROFESIONALAUS SPAUSDINIMO ĮRANGA
profesionalus-spausdinimas.jpg

suzinoti-daugiau.PNG
INKJET SPAUSDINIMO ĮRANGA
km1.JPG
suzinoti-daugiau-(1).PNG
ETIKEČIŲ SPAUSDINIMO ĮRANGA
label-printing.JPG
suzinoti-daugiau-(2).PNG
TAŠKINIO LAKAVIMO IR FOLIJAVIMO ĮRANGA


suzinoti-daugiau-(3).PNG


 

PAKUOČIŲ SPAUDOS ĮRANGA
 

 
suzinoti-daugiau-jpg.JPG

Sutelkite dėmesį į savo verslą naudodami mūsų paslaugas!

Kadangi spausdinimo rinka ir toliau sparčiai keičiasi, labai svarbu suprasti, kaip tai paveiks jūsų gamybos procesus. Jūs pažįstate savo verslą ir klientus, o mūsų specializuota konsultantų komanda pataria, kokios yra galimybės naujiems produktams.

Konica Minolta portfelis apima konsultavimo paslaugas, infrastruktūros diegimą ir paslaugų valdymą. Su mūsų pagalba galite pamiršti savo kasdienes operatyvines užduotis ir sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą.

 

skaitmeninių etikečių gamyba ir dekoravimas

Skaitmeninės etiketės, pagamintos ant bizhub PRESS C71cf, ir papildomas 3D lakavimas bei karštos folijos štampavimas MGI JETvarnish 3D Web.


 

Privalumai 


Icon_profit_white.png
Didesnis pelnas
- profesionalus spausdinimo portfelis užtikrina, kad jūs kuo geriau išnaudosite savo spausdinimo kambarį - todėl išleidžiame visą savo mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros galią, kad pasirengimo laikas būtų kuo mažesnis ir kad būtų išvengta kiek įmanoma daugiau sustojimo, tiksliai padedant jums gaminti daugiau.

 

Icon_efficient_white.png
Efektyvumas
- Mūsų portfelis yra skirtas padėti jums efektyviausiai valdyti verslą, automatizuoti jūsų darbo eigą ir leidžia jums ir jūsų darbuotojams praleisti laiką tik ten, kur tai tikrai reikalinga.


  

Icon_business_white.png
Platesnis verslas 
- „Konica Minolta“ sprendimai - tai investicija į ateitį, jie yrtaip, kad šiandien galėtume plėtoti savo verslą ir rytoj išsiskirti iš konkurencijos - su naujomis programomis, užtikrinančiomis tvirtą verslą.

 

Icon_sustainability_white.png
Tvarumas
- rankiniu būdu atliekamų procesų mažinimas ir gamybos etapų automatizavimas sumažina jūsų organizacijos nusivylimą ir rūpesčius. Kita vertus, tai taip pat padeda sumažinti medžiagų ir atliekų kiekį. Atsižvelgiant į ilgalaikį Konica Minolta planą dėl tvarios ateities - „EcoVision 2050“, galite būti tikri, kad pasitikite kompetentingu partneriu, kuris nori saugoti mūsų planetos išteklius.

 

Kodėl Konica Minolta skaitmeninė spauda?

threeboxes1.pngKonica Minolta NUMERIS 1 rinkoje 

…Pagal profesionalios spaudos rinkos dalį (32,5%) Europoje („Infosource 2016“).

threeboxes2.png

Daugiau kaip 40 metų
… Ilgametė patirtis „Inkjet“ spausdintuvuose. „Konica Minolta“ rinkoje lyderiaujanti skaitmeninių spausdintuvų užsakymų tiekėja. 
threeboxes3.png

15,000
…komercinių ir pramoninių spaudos klientų europoje.

carbonneutral.png
Anglies dvideginio  neutralizavimas
Naudodami „Carbon Neutrality“, kompensuosite CO2 emisijas, atsirandančias spausdinant su „Konica Minolta“ gamybos įrenginiu.

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!