Spausdinimo ateitis: Web to Print

Kodėl Web to Print siūlo visus internetinius spausdinimo sprendimus, kurių jums kada nors prireiks?

Internetiniai ir el. spausdinimo sprendimai, kuriuos naudos jūsų klientai


Internetas ir elektroninė prekyba tapo svarbiomis kasdienio gyvenimo dalimis ir greitai virsta daugumoje verslo sandorių naudojamais kanalais.

Siekdami išlikti konkurencingi ateityje, SME komerciniai spausdintuvai turės pasiūlyti Web2Print (W2P) sprendimų, įskaitant nuotolinę leidybą, internetinį spausdinimą ir elektroniniu būdu vykdomo verslo spausdinimą, kad galėtų komunikuoti ir parduoti savo gaminius ir paslaugas. Jūsų klientai jau bus susipažinę su Web to Print ir žiniatinklio sistemomis bei įpratę pirkti gaminius, pvz., knygas, raštinės reikmenis, kanceliarines prekes ir sveikinimo atvirukus, taip pat paslaugas, įskaitant keliones, duomenų saugojimą ir duomenų apdorojimą debesijoje.


Todėl jums, kaip spausdinimo paslaugų teikėjui, Web2Print yra nepaprastai svarbu. Tai leidžia atskirti savo paslaugas nuo konkurentų įmonių, sumažinti pridėtines išlaidas, padidinti našumą ir kt.Taigi, ką Web to Print gali duoti man, kaip spaustuvininkui? 

Web2Print pasižymi daugybe galimų pranašumų spausdinimo aplinkoje, įskaitant:


 • gali padėti kliento rinkodaros skyriams sutaupyti laiko ir sumažinti išlaidas;
 • gali padėti kliento darbuotojams, atsakingiems už spausdintą medžiagą;
 • klientai gali teikti užsakymus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę;
 • užsakymo procesas tampa matomas, siekiant sumažinti klientų aptarnavimo užklausų;
 • padeda kliento darbuotojams, atsakingiems už spausdintą medžiagą;
 • sukuriama visų jūsų gaminių ir paslaugų internetinė parduotuvė, kad padidintumėte pardavimus;
 • galite pasiūlyti mokėjimo internetu galimybes, padidindami pinigų srautus;
 • automatizuojami užsakymo, mokėjimo ir apskaitos procesai.

Web to Print

Web to Print

Kodėl Web to Print yra taip svarbu?

Web 2 Print sprendimai greitai tampa pagrindiniais skaitmeninio spausdintuvo strategijų komponentais ne tik prieigos, bet ir pardavimo, rinkodaros bei dizaino srityse. Jų siūlomos galimybės taip pat yra svarbios priemonės, siekiant išvengti labai padidėjusios biurų administravimo naštos, susijusios su dideliu kiekiu nenašių ir pigių darbų. Dauguma spausdinimo paslaugų teikėjo administracinių procesų ir įprastų valdymo informacinių sistemų yra tinkami ofsetiniam spausdinimui ir susiduria su skaitmeninės spausdinimo aplinkos reikalavimų keliamais sunkumais.

Įranga
hardware icon
Palikite savo žymę Web to Print internetinėje aplinkoje

Dėl žaibiško greičio, paprastos eksploatacijos ir galingos linijoje atliekamos apdailos AccurioPress greitaeigių, spalvotų, pramoninių spausdintuvų asortimentas pakelia skaitmeninio našumo kartelę, nes juos naudojant sutaupoma laiko, sumažėja išlaidų darbui bei reikia mažiau ploto gamybai skirtoje vietoje.

Programinė įranga
software icon
Programinė įranga, kurios reikia, kad žiniatinklis dirbtų jums

Ar norite greitai ir ryžtingai įdiegti Web 2 Print sprendimus? Jums reikia pradėti nuo tikrai tinkamos programinės įrangos. AccurioPro Flux Ultimate yra sudėtinga Web 2 Print programa, leidžianti spausdinimo paslaugų teikėjams, vidaus spaustuvėms, valdžios institucijoms ir švietimo sektoriui siūlyti saugų, su užduočių kortelėmis veikiantį spausdinimo darbų pateikimą internetu. Tada galutiniai naudotojai gali naudotis šia patogia paslauga 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.

Web to Print nebėra galimybė; tai yra sprendimas, kurį spausdinimo paslaugų teikėjai tiesiog turi pasiūlyti.

Su Web 2 Print klientai gali patogiai užsisakyti, įkelti ir peržiūrėti savo darbus internete. Paruošti spausdinti dokumentai gali būti pateikiami kataloguose. Taip pat galima pasiūlyti užsisakyti nespausdintus gaminius. Programa patikrina, ar failai yra spausdinami, ar kliento pateikti vaizdai yra tinkamos rezoliucijos, ar yra įdiegti šriftai ir įdėtos skaidres. Su daugeliu Web-to-Print programų klientai gali asmeniškai pritaikyti iš anksto sukurtus šablonus ir įkelti savo turinį, kad jis būtų spausdinamas automatiškai. 

 

Taigi, kas yra Web to Print ir kodėl jums jo reikia?

   

   

Technologijos funkcijos piktograma

Optimizuotas B2B spausdinimo tiekėjams ir vidaus spausdinimui

Produktyvumo funkcijos piktograma

Web-to-Print skaitmeninė parduotuvė yra spausdinimo sektoriaus el. komercijos versija, kurioje naudojamas internetas, siekiant spausdinti efektyviau ir ekonomiškiau.

Spausdinimo funkcijos piktograma

Web-to-Print yra ištisinis sprendimas, skirtas spaudai įsigyti ir tvarkyti

Mobilumo funkcijos piktograma

Web 2 Print sprendimai suteikia galimybę kiekvienam įsigyti spausdinimo sprendimų naudojantis kompiuteriu, nesvarbu, kur jie yra, patvirtinti PDF formato failus ir visa tai nedelsiant siųsti į spausdintuvą

Greičio funkcijos piktograma

Tai yra greitas ir paprastas įrankis klientams, skirtas kainoms apskaičiuoti

How does AccurioPro Flux help you?

Accurio Pro Flux - the automated print flow solution

  Get ready for a new business opportunity

Enabling business through Web to Print
 

How your in-house print room can profit

In today's networked corporate environments many of the internal processes are already web-based. So why shouldn't in-house printing be as well?

Web to Print (W2P) offers in-house print rooms an exciting opportunity to enhance the efficiency, convenience and speed with which print orders can be placed and implemented. W2P enables print orders to be placed at any time because the print room is open for business 24/7. Besides, W2P makes significant savings possible – both company-wide and within the print room. As most in-house print rooms are run as profit centres, the economic advantages of W2P are particularly important.


How your business will benefit from Web to Print in the print room:
 

 • Print room open for business 24/7
 • Time and money savings
 • More efficient order processes
 • Extend service to internal customers
 • Order-tracking functionality
 • Higher degree of automation

How an in-house print room profits from Web to Print:
 

 • Costs cut
 • Profits boosted
 • Productivity increased
 • Order processes streamlined
 • Re-order print jobs easily
 • Relationships with internal customers improved
 • Number of time-consuming enquiries reduced


Cost-cutting self-service is one of the biggest benefits W2P brings to an in-house print room. Can you afford to miss out on this technology?
 

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!