Variable Data Publishing

Individualus dėmesys klientų interesams

Plėskite savo verslą ir užtikrinkite klientų lojalumą


Kaip spausdinimo paslaugų teikėjas, turite nuolat plėsti savo verslą ir užtikrinti klientų lojalumą. Šiuo metu, kai spausdinimo paslaugos yra prieinamos ir palyginamos lengviau nei bet kada anksčiau, kaip diferencijuojate spausdinimo ant popieriaus rinką? O kaip išlaikote klientus?

Kas yra Variable Data Publishing?

Variable Data Publishing spausdinimas arba VDP yra nepaprastai vertingas sprendimas komercinėms spausdinimo ir grafikos įmonėms, kurios pasikliauja profesionaliai pagamintų gaminių išvaizda ir pelną duodančia, verslui suteikiama nauda.


Greitai suplanuokite ir vykdykite spausdinimo užduotis

Kliento duomenis galima lengvai integruoti į dokumentų dizainą, nereikia jokių instrukcijų ar programavimo. Daugybė įvairių duomenų, įskaitant tekstą, diagramas, spalvas su pramonės standartiniais brūkšniniais kodais ir individualius vaizdus,​galima greitai ir lengvai integruoti į Mail Merge funkciją ar kitos apimties spausdinimo užduotį.


Su Konica Minolta VDP sprendimais taip pat individualizuosite rinkodaros dokumentus, naudodamiesi išmaniaisiais šablonais ir vadovais, kad sukurtumėte skrajutes, tiesioginio pašto atvirukus, sertifikatus ir apdovanojimus. Juose yra išsamios instrukcijos, kaip modifikuoti šablonus naudojant Excel duomenų bazės informaciją.


Intuityvūs sprendimai, kurie padės sutaupyti laiko ir pinigų

Naudojant naujausias technologijas, Konica Minolta VDP sprendimai gali išmaniai nuskaityti duomenis ir automatiškai nuspręsti, ar rinkodaros medžiagą geriau siųsti el. paštu, nei skelbti, taupant įmonių laiką ir pinigus. Norėdami pabendrauti apie tai, kaip mūsų jungtiniai Variable Data Publishing sprendimai galėtų patenkinti labai konkrečius jūsų įmonės VDP poreikius, spustelėkite „Kreipkitės į mus“ ir vienas iš mūsų specialistų su jumis susisieks!

Variable Data Publishing

Variable Data Publishing

Suasmenintos komunikavimo priemonės naudojant Variable Data Publishing

Dėl šiandieninės informacijos pertekliaus dar svarbesnės tapo asmeniniams poreikiams pritaikytos spausdintos komunikavimo priemonės. Jei laiškas ar rinkodaros pranešimas yra pritaikytas gavėjo poreikiams, yra daug didesnė tikimybė, kad jis bus perskaitytas ir paimtas. Taip spausdinti pranešimai tampa efektyvesniais, pagerėja reagavimo dažnis ir sustiprinami ryšiai su klientais.


Jūsų klientai gauna naudos iš Variable Data Publishing paslaugų šiais būdais:


  • efektyvesnės žinutės dėl individualizuotos rinkodaros;
  • didesnis reagavimo dažnis;
  • stipresni ryšiai su klientais;
  • veiksminga mišrios medijos rinkodara;
  • pridėtinė vertė skaitmeniniam puslapiui.


Tuo pat metu jūsų įmonė pati gaus naudos iš Variable Data Publishing, nes bus:


  • platesnis paslaugų asortimentas;
  • didesnis pelnas;
  • didesnės numatomos pajamos;
  • didesnis pelnas nei naudojant statinį turinį.
Įranga
hardware icon
Konica Minolta spausdinimo aparatinė įranga

Norite, kad skaitmeninio spausdinimo našumas būtų didžiausias? Ką tik tai radote. Konica Minolta pramoninio spausdinimo ir biuro aparatinė įranga yra pramonės etalonai. Jos prietaisai pasižymi revoliucines spalvoto vaizdo kokybe, itin sparčiu bespalviu spausdinimu, profesionaliomis linijoje atliekamos apdailos parinktimis, kad atitiktų jūsų sudėtingas užduočių specifikacijas, ir kt. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar specializacijos srities, su mūsų spausdinimo aparatine įranga sukursite savo spausdinimo infrastruktūrą, valdysite skaitmeninį turinį, įdiegsite naujausius matavimo prietaisus ir išbandysite kitus, dar nepripažintus sprendimus, skirtus darbų eigai keisti.

Programinė įranga
software icon
Konica Minolta programinės įrangos gaminiai

Atraskite daugybę skirtingų būdų, kaip Konica Minolta programinės įrangos gaminiai galėtų pagerinti jūsų veiklą. Konica Minolta sprendžia jūsų įmonės problemas, suderina skirtingus darbo stilius ir siūlo programinės įrangos sprendimus, atitinkančius jūsų pramonės poreikius. Visada suteikdama prioritetą jūsų poreikiams, Konica Minolta laikosi net pačių sudėtingiausių pasaulinių organizacijų programinės įrangos reikalavimų. Naudodamiesi sistema, galite apriboti bet kokios spausdintos ar kopijuotos produkcijos savikainą, kurti pažangias saugumo priemones ir užtikrinti, kad konfidencialūs dokumentai nepatektų į pašalines rankas, ir t. t.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.

Four steps to more business

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses.

It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.
 

Four steps to build your business:

Enabling business through variable data publishing


How you can profit from personalised marketing

Today's information overkill has made personalised communications all the more important. A letter or marketing message that is customised to the recipient’s needs has a much greater chance of being read. This makes messages more effective, increases response rates and strengthens customer relationships.

Variable data publishing (VDP) is the technology that makes personalised marketing possible – and economically feasible. By creating personalised documents in a single print run, VDP adds significant value to a digitally printed page. By extending your portfolio to include this service, you can provide a wide range of customers with a highly effective gateway to the world of personalised communications. And for you, VDP is a means of generating more business at higher profit margins.

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!