Mobilus darbas

Kaip dirbti kokybiškai iš bet kur?


Šiais laikais svarbiausia yra tai, ką mes nudirbame, o ne iš kur dirbame. Darbas tampa vis lankstesnis ir dinamiškesnis, o buvimas biure tampa nebe toks būtinas. „Konica Minolta“ padeda rasti sprendimus, paslaugas ir patarimus, reikalingus norint žengti į ateities darbo vietą.


Workforce never looked as today


Darbo aplinka pasikeitė, o kartu su ja pasikeitė ir darbuotojai. Konkurencingoje darbo rinkoje aukštos kvalifikacijos žinių darbuotojai turi neribotą laisvę nustatyti savo įdarbinimo sąlygas, o įmonės, geriausiai gebančios patenkinti šiuos reikalavimus, pritraukia ir išlaiko talentus. Naudodamos mobilius darbo vietos sprendimus, įmonės gali sukurti darbo aplinką, skatinančią didesnį kūrybiškumą, efektyvumą ir laisvę.


Lankstumą ir mobilumą užtikrinančios įmonės taip pat įgyja konkurencinį pranašumą, nes yra patrauklesnės, prieinamesnės ir gali dirbti bet kur ir bet kada.


Workplace of the Future


Kaip įmonės gali sklandžiai dirbti mobiliai - nesvarbu, ar jos yra didelės, ar mažos?


Turėdami didelį IT paslaugų pasirinkimą ir platų partnerystės tinklą su technologijų tiekėjais, „Konica Minolta“ kuria sprendimus, kurie tenkina šiandienos darbuotojų  bei įmonių poreikius. Tikslas yra suteikti vientisą ir vienodą vartotojo patirtį visose sistemose, nepriklausomai nuo asmens ar jo buvimo vietos. „Konica Minolta“ suteikia galimybę iš vieno tiekėjo patenkinti visus įmonės IT poreikius. Mobilioji prieiga prie bet kurio duomenų ar komandos nario gali būti suteikta neprarandant patogumo ar saugumo.


quotation marks

„ Konica Minolta“ sprendimai ir paslaugos skatina lanksčius ir mobilius darbo ir bendradarbiavimo būdus.

.


Konica Minolta paslaugos


Išsami analizė

„Konica Minolta“ savo klientams siūlo produktus ir paslaugas, atsižvelgiant į mobilumą darbo vietoje, sprendimus pritaiko kiekvienam klientui individualiai pagal esamą poreikį. Tai užtikrina kruopšti įmonės aplinkos analizė, kad būtų galima išsamiai suprasti kliento poreikius ir verslo procesus. Sukurtos sistemos neturi būti keičiamos ir gali tapti neatsiejama šios aplinkos dalimi, o tai žymiai palengvina pokyčių procesus.


Vienas tiekėjas

Bandymas derinti skirtingas sistemas ir skirtingus tiekėjus dažnai apsunkina valdymą ir kontrolę. „Konica Minolta“ pašalina šiuos trūkumus būdama išskirtiniu vieninteliu tiekėju.


Sistemų prieinamumas 24/7

Augant darbuotojų mobilumui, kinta ne tik vieta, kurioje jie dirba, bet ir laikas. „Konica Minolta“ užtikrina, kad mobiliosios sistemos veiktų visur ir visada.

Darbo vietos mobilumas

Atsisiųskite e-knygą

Mobiliojo darbo pranašumai:


   

   

Teamwork Icon

Būkite patrauklus darbdavys, sukurkite darbo aplinką, kuri skatintų didesnį kūrybiškumą ir laisvę bei pritrauktų daugiau talentų

Light Bulb Icon

Įgykite konkurencinį pranašumą būdami atsakingesni, lankstesni ir galintys dirbti bet kur ir bet kada

Norite pasikonsultuoti?

Skambinkite telefonu +370 5 210 770 arba užpildykite žemiau esančią formą!