Konica Minolta Mobile Print


Mobilus spausdinimas be pastangų


Nemokamas sprendimas didesniam mobilaus spausdinimo pritaikomumui


Spausdinimas ir nuskaitymas – visada pasiekiami keliais paspaudimas su Konica Minolta Mobile Print.


Modernioje verslo aplinkoje dažnai keliamas reikalavimas veikti spontaniškai, atsižvelgiant į rimtus sunkumus, dokumentų srautus ar vėlavimus. Su prie belaidžio interneto prijungtais nešiojamaisiais kompiuteriais ir mobiliaisiais prietaisais valdyti užduotis tapo daug lengviau, laimei šis mobilumas ir lankstumas išplito į kitas verslo sritis. Konica Minolta Mobile Printing reiškia, kad galite padaryti daug daugiau, nei tiesiog atsisiųsti dokumentuose trūkstamą failą; galite akimirksniu prisijungti prie pasirinkto MFP (daugiafunkcio spausdintuvo) ir po kelių akimirkų rankose laikyti popierinę kopiją.


Konica Minolta mobilusis spausdinimas yra laisvai prieinama programa, kurią galite įsigyti keliais mygtukų palietimais. Su ja galėsite akimirksniu siųsti spausdinimo užduotis ir nuskaityti dokumentus nuotoliniu būdu. Nesijaudinkite dėl to, kad reikės susipažinti su sudėtingos sąsajos naudojimu: programa yra aiški ir paprasta, ja pasinaudosite net skubėdami ir atlikdami kelis darbus iš karto. Konica Minolta Mobile Printing yra tobulas sprendimas visokių formų ir dydžių verslams – nuo mažų įmonių su vienu spausdintuvu iki tarptautinių, visame pasaulyje išplitusių įmonių.


Konica Minolta Mobile Print logotipas


Funkcijos

Funkcijos

Konica Minolta Mobile Print yra nemokama mobiliojo spausdinimo programa visoms pagrindinėms mobiliosioms platformoms, įskaitant iOS, Android ir Windows 10, kuriose mobilieji prietaisai sujungiami su daugiafunkce Konica Minolta bizhub išvesties sistema. Kokios yra dvi pagrindinės šios programos funkcijos? Su ja galėsite spausdinti iš nešiojamojo prietaiso ir nuskaityti į nešiojamąjį prietaisą, užtikrindami, kad verslo naudotojai visada turėtų svarbius dokumentus po ranka.


  • Failų šifravimas nuo pradžios iki pabaigos
  • Naudotojų prieigos teisės
  • Sumažintos veiklos išlaidas
  • Integruojama su bendrosiomis apskaitos ir spausdinimo valdymo sistemomis
  • Galima įdiegti per 10 minučių
  • Saugus spausdinimo užduoties paleidimas


Nereikia sudėtingos infrastruktūros ir brangių naujų prietaisų: dabar galite akimirksniu lengvai prijungti prie vieno iš savo prietaisų ir iškart pradėti spausdinti. Failų šaltinis nesvarbu, nes mobilus spausdinimas gali būti bet kuriuo metu paleidžiamas iš vidinės prietaiso atminties, el. pašto, naršyklės, pažįstamų programų ar Google Cloud Print paslaugos. Netgi mobilusis nuskaitymas naudojant Konica Minolta MFP dabar yra paprastesnis – viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasidalyti failais su bendradarbiais, siųsti juos tiesiogiai į mobiliuosius telefonus arba išsaugoti debesijoje. Failo tipas taip pat nebėra problema: Konica Minolta Mobile Print palaiko visus populiariausius formatus, įskaitant JPEG, GIF, BMP, PNG, PDF, TIFF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX ir kt. Nesvarbu, ar jums trūksta atspausdintos maketo ar dizaino versijos, sutarties dalies ar kitos rūšies failo, viskas, ko jums reikia, yra prieiga prie spausdintuvo. Administratoriaus kontroliuojamas naudotojų prieigos teises galima priskirti darbuotojams. Su Konica Minolta mobiliu spausdinimu būsite itin lankstūs. Jūsų patalpose lankosi svečiai? Galite jiems greitai ir lengvai priskirti svečių spausdinimo prieigos teises. Autentifikavimas naudojant PIN kodą, ID kortelę ar naudotojo vardą ir slaptažodį yra saugus būdas apsaugoti konfidencialius dokumentus. Leiskite savo verslui augti ir išbandykite mobilų spausdinimą nemokamai. Šis sprendimas sutaupys jums laiko, pinigų ir pastangų, o jūs visada viską kontroliuosite kad ir kur bebūtumėte.Konica Minolta Mobile Print darbų eiga


Gaukite produkto brošiūrą dabar, kad gautumėte visą informaciją.

Konica Minolta Mobilaus Spausdinimo brošiūrą