Paverskite rašalinį spausdinimą šiandienos tikrove

Prašėte spausdinimo naujovės. Rašalinį spausdinimą paverčiame šiandienos tikrove.

Naujovės, kurios visam laikui pakeis spausdinimą


Nuolatinis naujovių diegimas ir mąstymas, kaip pasiūlyti klientams pridėtinės vertės, yra labai svarbūs, kad būtumėte geresni už konkurentus. Kadangi spausdinimo ir ryšių rinka toliau keičiasi, labai svarbu suprasti, kokią įtaiką tai turės siūlomai vertei.

Per pastaruosius dvidešimt metų spausdinimo technologija labai pasikeitė. Spausdinimo rinkas reikėjo atitinkamai pritaikyti. Be to, tai reiškia, kad pasikeitė klientų poreikiai.


pakeiskite spausdinimo rinką – inkjet


Plėskite spausdinimo gaminių asortimentą. Išsiskirkite iš konkurentų.


Su rašalinio spausdinimo technologija spausdinsite bekontakčiu būdu, todėl ji puikiai tiks spausdinti ant visų tipų medžiagų.

Štai kaip galima pagerinti verslo veiklą keturiais etapais, naudojant rašalinį spausdinimą


  • Nustatykite verslo galimybes
  • Įvertinkite verslo poreikius
  • Pagrįskite siūlomą vertę
  • Įgyvendinkite sėkmingus rašalinio spausdinimo sprendimus

Download whitepapers for free now!

Feel it yourself!

The AccurioJet KM-1 gives you the flexibility to print on almost any substrate – from heavy textured stock, folding carton, through to never tear expanding your application list and market potential.

Order Sample Kit

Inkjet

Inkjet

Rašalinį spausdinimą paverčiame šiandienos tikrove

Spausdindami rašaliniu būdu galite plėsti spausdintų gaminių įvairovę ir išsiskirti iš konkurentų. Su Konica Minolta rašalinio spausdinimo technologija spausdinsite bekontakčiu būdu, todėl ji puikiai tiks spausdinti ant visų tipų medžiagų.


Spausdinimas rašaliniu būdu ir automatizuota darbų eiga reiškia, kad galite padidinti pelningumą ir sumažinti išlaidas paruošimo spausdinti etape. Toliau didinkite lankstumą naudodami skaitmeninį UV spausdinimą rašaliniu būdu, kuris pasižymi plačia įvairaus popieriaus naudojimo galimybe, tad galėsite spausdinti ant plono pluošto, reljefinio popieriaus ir storo kartono.

Įranga
hardware icon
Technologija yra jūsų gamybos pagrindas

Su AccurioJet KM-1 galėsite spausdinti ant beveik bet kokio pagrindo – nuo sunkios tekstūros žaliavų ir sulankstomo kartono iki neplyštančių medžiagų –, išplėsdami žaliavų sąrašą ir didindami rinkos potencialą.

Programinė įranga
software icon
Konica Minolta programinės įrangos gaminiai

Atraskite daugybę skirtingų būdų, kaip Konica Minolta programinės įrangos gaminiai galėtų pagerinti jūsų veiklą. Konica Minolta sprendžia jūsų įmonės problemas, suderina skirtingus darbo stilius ir siūlo programinės įrangos sprendimus, atitinkančius jūsų pramonės poreikius. Visada suteikdama prioritetą jūsų poreikiams, Konica Minolta laikosi net pačių sudėtingiausių pasaulinių organizacijų programinės įrangos reikalavimų. Naudodamiesi sistema, galite apriboti bet kokios spausdintos ar kopijuotos produkcijos savikainą, kurti pažangias saugumo priemones ir užtikrinti, kad konfidencialūs dokumentai nepatektų į pašalines rankas, ir t. t.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.

Dirbkite naudodami Konica Minolta B2+ rašalinį spausdinimą

Didinkite savo pelną ir kurkite naują verslą: sumažinkite spausdinimo, paruošimo ir eksploatacinių medžiagų išlaidas, kad trumpalaikiai darbai būtų pelningesni. 


Didinkite lankstumą: skaitmeninis UV rašalinis spausdintuvas spausdina ant įvairaus popieriaus, tad galėsite spausdinti ant plono pluošto, reljefinio popieriaus ir storo kartono. 


Būkite produktyvesni: perkelkite darbus į galutinį etapą nelaukdami, kol rašalas išdžius – greičiau išsiųskite ir pateikite sąskaitą. 


Skaitmeninė ofsetinė kokybė: smulkūs rašalo lašeliai sukuria išskirtinės kokybės vaizdą, ryškų tekstą ir kokybiškas linijas, išlaiko nuotraukų ir grafikos kokybę. 


Technologija jūsų gamybos širdyje: AccurioJet KM-1 yra pirmasis pasaulyje dvipusis UV presas, naudojantis ofsetinį popieriaus tvarkymą itin tiksliai registracijai.

   

   

Spausdinimo funkcijos piktograma

Matmenys: 5400 (P) x 3000 (G) x 2400 (A) mm

Kokybės funkcijos piktograma

Labai tiksli spalvų derinimo technologija

Spausdinimo funkcijos piktograma

Vaizdo kokybės valdymas

Technologijos funkcijos piktograma

Aparato svoris: apie 9000 kg

Produktyvumo funkcijos piktograma

Didelis pasirengimo trukmės sutrumpinimas

Apipavidalinimo funkcijos piktograma

Spalvų skaičius: 4

Greičio funkcijos piktograma

Spausdinimo greitis: 3000 nusk. per val. (vienpusis) / 1500 nusk. per val. (dvipusis)

Medijos tvarkymo funkcijos piktograma

Rezoliucija: 1200 x 1200 dpi

Medijos tvarkymo funkcijos piktograma

Lapo dydis: iki 585 x 750 mm

Medijos tvarkymo funkcijos piktograma

Lapo storis: 0,06–0,6 mm (vienpusis) / 0,06–0,45 mm (dvipusis)

Kokybės funkcijos piktograma

Stabili spausdinimo kokybė

Spausdinimo funkcijos piktograma

Tipas: lapų padavimas, B2+, UV rašalinio spaudimo tobulinimas

Asmeninio pritaikymo funkcijos piktograma

Kintamas spausdinimas

Apipavidalinimo funkcijos piktograma

Plati spalvų gama

Kokybės funkcijos piktograma

Rašalas: UV rašalas

Totem.com.pl: Book production with KM-1

Having previously outsourced book cover production, with the AccurioJet KM-1 the whole process can be managed in-house which enables Totem.com.pl to offer a real print on demand service, the company benefits from offset-like quality production and lower costs as well as the ability to print on standard offset media as well as cardboard, metallic grades and plastics that allows to support publisher creativity

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Paįvairinkite savo spausdinimo gaminius ir išsiskirkite iš kitų su mūsų novatoriška rašalinių spausdintuvų technologija, suteikdami galimybę lanksčiai spausdinti ant praktiškai bet kokio pagrindo.