Saugus spausdinimas

Didesnė kontrolė, mažesnės spausdinimo išlaidos

Taupykite laiką, pinigus ir išteklius su Konica Minolta


Nepriklausomai nuo įmonės dydžio, svarbu atidžiai stebėti išlaidas. Tačiau, kuo didesnė organizacija, tuo sunkiau stebėti visas išlaidas ir tai užima daug laiko. Tai net gali būti problematiška, kai kalbama apie tokį iš pažiūros nereikšmingą aspektą kaip spausdinimas. Tiesiog paklauskite savęs, ar tikrai žinote, kiek išleidžiate nuskaitymui, spausdinimui ir kopijavimui kiekvieną dieną, savaitę, mėnesį ar metus?

Negalite apskaičiuoti savo spausdinimo išlaidų? Nesijaudinkite, jūs toks ne vienas! Net ir šiais aukštųjų technologijų laikais didžiajai daugumai įmonių vis dar sunku faktais pagrįsti savo tikrąsias išlaidas. Ar nežinote, kurie darbuotojai gali prieiti prie infrastruktūros ir kaip dažnai jie tai daro? Tai taip pat gali būti rimta kliūtis mažinant spausdinimo biudžetą. Su saugaus spausdinimo sprendimais galite pažvelgti į tai, ko jums reikia faktais, o ne jausmais, pagrįstiems sprendimams priimti. Su jais galite stebėti atskirų darbuotojų spausdinimo elgseną, priskirti naudotojo prieigos teises ir optimizuoti spausdinimo infrastruktūrą, kad ji atitiktų unikalius jūsų organizacijos poreikius.

Saugus spausdinimas

Saugus spausdinimas

Sprendimai

Naudojant saugų spausdinimą, pateikiami duomenys, kurių jums reikia visai spausdinimo aplinkai valdyti ir optimizuoti. Su juo žengsite didžiulį žingsnį į priekį lyginant su konkurentais, nes įdiegsite sprendimą, kuris padės išspręsti problemas ir kartu taupyti laiką, mažinti išlaidas ir pastangas. 


Saugaus spausdinimo sprendimus lengva įdiegti – sąsaja aiški ir lengvai išmokstama, todėl nereikia samdyti technikų. Programinėje įrangoje gali būti pateikti sudėtingi duomenys apie komandos spausdinimo įpročius, apribojama naudotojų prieiga prie tam tikrų funkcijų. Ji sukurta taip, kad būtų neįtikėtinai patogi naudoti.

Įranga
hardware icon
Konica Minolta spausdinimo aparatinė įranga

Norite, kad skaitmeninio spausdinimo našumas būtų didžiausias? Ką tik tai radote. Konica Minolta pramoninio spausdinimo ir biuro aparatinė įranga yra pramonės etalonai. Jos prietaisai pasižymi revoliucines spalvoto vaizdo kokybe, itin sparčiu bespalviu spausdinimu, profesionaliomis linijoje atliekamos apdailos parinktimis, kad atitiktų jūsų sudėtingas užduočių specifikacijas, ir kt. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar specializacijos srities, su mūsų spausdinimo aparatine įranga sukursite savo spausdinimo infrastruktūrą, valdysite skaitmeninį turinį, įdiegsite naujausius matavimo prietaisus ir išbandysite kitus, dar nepripažintus sprendimus, skirtus darbų eigai keisti.

Programinė įranga
software icon
YSoft SafeQ

YSoft SafeQ yra su serveriu veikiantis spausdinimo valdymo sprendimas, turintis pažangių naujoviškų funkcijų rinkinį, skirtą tam, kad galėtumėte valdyti savo spausdinimo aplinką, priimti faktais grįstus sprendimus, sumažinti spausdinimui skirtą biudžetą ir iki minimumo sumažinti poveikį natūraliai aplinkai. Naudojant YSoft SafeQ spausdinimas bus ekonomiškesnis ir saugesnis. Su šiuo sprendimu priskirsite prieigos teises, stebėsite darbuotojų spausdinimo elgseną ir sumažinsite pašalinių asmenų prieigos prie konfidencialių duomenų riziką.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.

Diegdami saugaus spausdinimo sprendimus galite optimizuoti spausdinimo aplinką. Galite supaprastinti darbų eigą ir sužinoti, kurie MFP prietaisai dažniausiai naudojami, – taip įmonės poreikiai bus kur kas aiškesni. Naudodami saugų spausdinimą, galite akimirksniu sumažinti išlaidas, reikalaudami naudotojų save identifikuoti, kai jie nori spausdinti, nuskaityti ar kopijuoti dokumentą.

Galite nuspręsti pasiūlyti klientams mokamą spausdinimo paslaugą (kad būtų galima greitai ir lengvai stebėti jų veiksmus ir apskaičiuoti tikslias išlaidas), naudoti ID korteles ar PIN kodus, norėdami įsitikinti, kad klientai yra mokūs, stebėti darbuotojų spausdinimo įpročius ir sugeneruoti parengtas, koreguojamas ir aiškias ataskaitas, apimančias visas MFP operacijas. Taip pat galite pasitelkti išsamią apskaitą, kad pastebėtumėte bet kokį konkrečiam projektui skirtą spausdinimą ir kopijavimą, greitai ir lengvai apibendrinti sąnaudas ir į tai atsižvelgti projekte.

Net galite dar labiau sumažinti išlaidas, naudodami ataskaitas, kuriose aiškiai matoma riboto spausdinimo įtaką natūraliai aplinkai, kad paskatintumėte darbuotojus be reikalo nespausdinti dokumentų. Naudodami Konica Minolta galite padaryti spausdinimą saugesnį, paprastesnį ir tobulesnį nei bet kada anksčiau. 

   

   

Asmeninio pritaikymo funkcijos piktograma

Didesnis dokumentų saugumas

Technologijos funkcijos piktograma

Duomenimis paremtas spausdinimo auditas

Produktyvumo funkcijos piktograma

Mažesnės išlaidos infrastruktūrai

Spausdinimo funkcijos piktograma

Nereikia spausdinimo tvarkyklių

Panaudojimo funkcijos piktograma

Saugios darbų eigos