Intelligent Quality Care su IQ-501

Keliais paspaudimas atliekamas automatizuotas spalvų valdymas ir kokybės koregavimas


Kokybės valdymo automatizavimas yra geriausias būdas taupyti laiką spausdinant. Įsivaizduokite išmanias, galingas ir automatines vaizdo padėties, registravimo ir 100 % tikslumo spalvų valdymo korekcijas, naudojant hibridinį spalvų matavimą ir atspausdintos produkcijos koregavimą realiu laiku. Naudodami Intelligent Quality Care, galite greitai įvairinti ir kurti naujus spausdinamus gaminius. Atrodo per daug gerai, kad būtų tiesa? Konica Minolta IQ-501 Intelligent Quality Care turi visas šias funkcijas ir dar daugiau!


  • Sutaupykite savo verslui iki 300 darbo valandų per metus naudodamiesi išmaniu prietaisų automatizavimu
  • Pasinaudokite kūrybingumu, sumažinkite spausdinimo nuostolius ir padidinkite produktyvumą
  • Padidinkite klientų pasitenkinimą ir apsaugokite savo pelną

Features

Front-to-back registration adjustment

Dramatically reduce the time taken to provide accurate front-to-back registration adjustment with the IQ-501 auto adjustment feature.

Density balance adjustment

Shorten production times with the IQ-501 auto density balance adjustment.

Printer profile making

Hands free printer profile making in 2 minutes with the IQ-501 auto profile making feature.

Auto Inspectation technology (AIT)

The option AIT is designed as fully automated, closed loop inspection technology which makes sure only sheets meeting the requirement are delivered

Get the AIT IQ-501 Brochure

Download now

Priartinkite kokybę

Priartinkite kokybę

Konica Minolta Intelligent Quality Care sistema yra naujovė spausdinimo paslaugų teikėjams, ketinantiems pranokti konkurentus. Pasitelkę išmanų prietaisų automatizavimą su IQ-501 sutaupysite laiko ir sukursite papildomos vertės savo spausdinimo verslui ir klientams.


Inovatyvus Intelligent Quality Care IQ-501 pasižymi aukštesnio lygio nuoseklumu ir registravimo tikslumu. Viena vertus, IQ-501 pasižymi išplėstiniu vaizdo padėties ir registravimo automatizavimu, kita vertus, spalvų kontrole. Tai atliekama naudojant mūsų patentuotą uždaro kontūro valdymo sistemą, kuri patikrina ir ištaiso spausdintą produkciją. IQ-501 atliekami automatiniai veiksmai apima spalvų kalibravimą ir profiliavimą – visa tai skirta siekiant sumažinti operatoriaus darbo laikui ir spausdinimo nuostoliams bei padidinti produktyvumui.


Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!