Spaudos paruošimas. Automatizavimas.
Web-to-print. Etikečių spausdinimas.

Padidinkite spausdinimo efektyvumą su Konica Minolta spaudos procesų optimizavimo programa Accurio Pro Flux.

  

Išsirinkite jums reikalingą programos versiją

 
Norite automatizuoti paruošiamąją spaudą, redaguoti darbus ar sukurti internetinę spaudos parduotuvę? Mes turime jums tinkamą sprendimą. Rinkitės iš trijų programos versijų: Essential, Premium ir Ultimate:


 
 

 


 

Paruošimas spaudai: AccurioPro Flux Essential

 

AccurioPro Flux Essential skirtas efektyviems spaudos paruošimo procesams.
Pasikartojančių užduočių automatizavimas ir centralizuotas visų gamybos mašinų valdymas padidins jūsų spaustuvės produktyvumą.

 
Spaudos paruošimas
Spaudos paruošimui galite patogiai impozicionuoti spaudos darbus – parinkti reikiamus formatus, popierių, išsaugoti dažnai naudojamus nustatymus kaip produktų šablonus (pvz., bukletai, vizitinės kortelės).

Automatinis failų patikrinimas (preflight)
Išvenkite spausdinimo problemų, kylančių dėl neteisingų PDF failų. Importavimo metu visi dokumentai automatiškai tikrinami: ar netrūksta šriftų, ar vaizdų raiška ne per maža, ar nėra dizaino trūkumų, įtakojančių spaudos kokybę.

Darbų valdymas
Visos spausdinimo užduotys rodomos pagrindiniame lange. Tam tikriems darbams galite sukurti išmaniuosius aplankus, kuriuose yra tik jūsų pasirinktus kriterijus atitinkančios užduotys. Pavyzdžiui, sukurkite išmanųjį aplanką, kad išfiltruotumėte darbus, priskirtus konkrečiam spausdinimo įrenginiui, arba užduotis, kuriose yra išankstinio patikrinimo (preflight) įspėjimų.
Spalvų valdymas
Tausokite laiko kaštus koreguodami visus spalvų valdymo nustatymus programoje nepereinant į spausdintuvo valdiklį. Taip pat galite priskirti individualų spalvų profilį kiekvienai medijai programinės įrangos popieriaus kataloge.

Redegavimas
Jūsų spausdinimo failą reikia papildomai redaguoti? Jums nereikia pereiti prie kito įrankio - redaguokite programoje. Pridėkite puslapių iš išorinių PDF failų, apkarpykite, pakeiskite arba pasukite puslapio turinį. Pridėkite tiek teksto laukų ar paveikslėlių, kiek yra reikalinga.
 
Suasmeninkite spausdinimo duomenis (VDP)
Norite sukurti suasmenintus spausdinimo produktus, tokius kaip atvirukai, bilietai, skrajutės ar laiškai? Įkelkite CSV failą su reikiamu kintamu turiniu ir įterpkite jį į spausdinimo failą kaip tekstą, brūkšninį kodą arba QR kodą.
Spausdintuvų grupės
Optimizuokite savo gamybos mašinų panaudojimą suskirstydami jas į spausdintuvų grupes. Spausdinimo užduotys paskirstomos tolygiai visuose įrenginiuose vienoje grupėje, atsižvelgiant net į įrenginio individualų spausdinimo greitį. Taip pat galimas padalijimas tarp spalvotų ir nespalvotų spausdintuvų, naudojant atskirų puslapių spalvų būseną.
 
Karštieji aplankai (hot folders)
Bendrinkite aplanką tinkle, susietą su spausdinimo gaminiu. Rezultatas: visi dokumentai, kuriuos į šį aplanką įdėjo jūsų vartotojai, įkeliami su automatiškai pritaikytais spausdinimo nustatymais. Jie atvyksta paruošti spaudai!
 
Trečiųjų šalių įrenginių integravimas
Mūsų programinės įrangos sprendimas yra optimizuotas produkcijos gamybai Konica Minolta gamybos mašinomis. Pagal poreikį galima prijungti ir kitų gamintojų spausdinimo įrenginius, kas leidžia centralizuotai valdyti visas spausdinimo patalpų mašinas.


 

Automatizavimas ir bendradarbiavimas: AccurioPro Flux Premium

 

AccurioPro Flux Premium sprendimas su našiu serveriu, kuris leidžia gauti spausdinimo užduotis iš klientų įmonės tinklo ir organizuoti spausdinimo užduotis savo komandoje. Išsamios ataskaitos padeda optimizuoti spaustuvės darbą.


 
Komandinis darbas
Kiekvienas jūsų komandos operatorius turi asmeninę paskyrą. Priskyrus spausdinimo užduotis operatoriui, visa komanda mato, kas tą darbą atlieka. Trys operatoriai vienu metu gali dirbti skirtinguose kompiuteriuose. Jei jūsų komanda didesnė, galite įsigyti papildomų Flux Multi Seat licencijų - darbo vietų.
 
Apdorokite spausdinimo užduotis spausdinimo įrenginyje
Pasiekite spausdinimo užduotis tiesiai iš spausdinimo įrenginio skydelio. Galite patikrinti, peržiūrėti ir redaguoti visas konkrečiam įrenginiui priskirtas užduotis. Pradėkite spausdinti arba persiųskite užduotį į kitą įrenginį. Lanksčiai  galite nuspręsti, ar norite tvarkyti užduotis kompiuteriu ar spausdintuvu.
Pridėkite darbų taisykles
Automatiškai priskirkite darbus operatoriui pagal iš anksto nustatytas taisykles. Taisyklės gali būti sukurtos produktams arba, jei naudojate AccurioPro Flux Ultimate Web-to-print modulį - vartotojų grupėms.
 
Informuokite savo klientus apie darbo būseną
Lengvai palaikykite ryšį su savo klientais. Informuokite juos apie spausdinimo užduoties būseną automatiškai išsiųsdami naujinimus el. paštu, kai tik bus baigtas darbas. Galite pasirinkti iš iš anksto nustatytų darbo žingsnių sąrašo, kurį galite konfigūruoti pagal individualių procesų poreikį.
Vietinių duomenų srautų palaikymas
Importuokite vietinius duomenų srautus tiesiai į programą naudodami karštąjį aplanką (hot folder). Duomenų srautai saugomi visam laikui ir, jei reikia, gali būti spausdinami kelis kartus. Palaikomi šie formatai: PCL, PS ir PDF.
 
Pritaikomos vartotojo teisės
Sukurkite savo vartotojo vaidmenis, kuriuos priskirsite individualiomis teisėmis. Pavyzdžiui, su teise redaguoti spausdinimo dokumentus, ištrinti spausdinimo užduotis, keisti konfigūraciją ar tvarkyti vartotojus. Sukurkite teisių valdymą laisvai pagal savo poreikius.
 
Duomenų analizė
Pasinaudokite visais saugomais duomenimis ir kurkite savo grafines ataskaitas su įtraukto asistento pagalba. Asistentas leidžia lengvai ir lanksčiai kurti ir keisti ataskaitas. Pasirinkite iš skirtingų diagramų tipų.
 


 

Web-to-print internetinė parduotuvė: AccurioPro Flux Ultimate

 

Itin lengvai valdykite savo internetinę spausdinimo parduotuvę, kurioje jūsų klientai patogiai galės pateikti užsakymą internetu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. AccurioPro Flux Ultimate sprendimas optimizuotas komercinėms spaustuvėms, siūlančioms savo paslaugas verslo klientams (B2B) ir viešųjų įstaigų, universitetų ar korporacijų spaustuvėms. 


 
Automatinis patikrinimas ir peržiūra (preflight)
Visi jūsų klientų įkelti dokumentai automatiškai tikrinami, ar nėra pasimetusių šriftų, per mažos raiškos vaizdų ir kitų maketo trūkumų. Nurodykite, ar norite priimti ar atmesti užsakymus, kuriuose yra aptiktų neatitikimų. Įkėlę spausdinimo failus, klientai gali juos patikrinti peržiūros lange.
 
Lengva IT integracija
Lengvai integruokite internetinę parduotuvę į savo sukurtą IT aplinką. Sujunkite Active Directory serverį su internetine parduotuve per LDAP, kad pasinaudotumėte esamomis vartotojų duomenų bazėmis. Naudokite single sign-on funkciją, kad pasiūlytumėte patogų autentifikavimą.
 
Būsenos stebėjimas prisijungus
Klientai gali bet kada patikrinti savo spausdinimo užduoties būseną internetinėje parduotuvėje. Be to, galite pranešti jiems apie būsenos pokyčius automatiniais pranešimais el. paštu.
Kainoraščiai
Lanksčiai nustatykite kainas. Pasinaudokite kainų skalėmis, kad gautumėte nuolaidas kiekiui ir nustatykite visuotinį ir (arba) su produktu susijusį PVM tarifą. Vidinių išlaidų paskirstymui galite apibrėžti sąskaitos lauką. Išoriniams klientams galite pasiūlyti mokėjimą internetu per mokėjimo paslaugų teikėją - Ingenico.
 
Sureguliuokite išvaizdą
Leiskite klientams jaustis kaip namie. Sureguliuokite vartotojo temos spalvas ir, jei norite, koreguokite pagal poreikį. Pridėkite savo logotipą ir pasirinkite savo parduotuvės pavadinimą. Be to, galite koreguoti prisijungimo puslapį ir vartotojo prietaisų skydelį.
Patvirtinimo darbo eiga
Nustatykite paprastą ir nesudėtingą darbo eigą, leidžiančią patvirtinti užsakymus viduje prieš pateikiant juos spausdinimui.
 
Individualūs pasiūlymai vienai vartotojų grupei
Pateikite pasiūlymus pagal vartotojų grupę. Kiekvienai vartotojų grupei galite pasiūlyti individualų prekių pasirinkimą, kainas, pristatymo galimybes ir katalogus. Pasirinkite užsakymo darbo eigą ir, jei reikia, pridėkite darbo eigos žingsinių patvirtinimų pasirinkimą.
 
Personalizuotas spausdinimas
Siūlykite klientams pritaikytus spausdinimo produktus, pavyzdžiui, vizitines korteles. Galite pateikti redaguojamus teksto laukus ir vietos žymeklius logotipams ar vaizdams įkelti. 

Etikečių spausdinimas: Flux Label Impose

 

Išplėskite AccurioPro Flux sprendimą naudodami mūsų etikečių spausdinimo parinktį. Paruoškite etiketes spausdinimui keliais paprastais veiksmais, įtraukiant impozicionavimą ir personalizaciją. Ši parinktis optimizuota Konica Minolta etikečių spausdintuvams.


 
Spaudos paruošimas
Paruoškite etiketes spausdinimui vartotojui patogia redagavimo priemone vos keliais veiksmais: jei norite spausdinti atskirus ar kelis dizainus, galite naudotis išmaniąja optimizavimo funkcija. Apibrėžkite atskirus tarpus ir pridėkite registro ženklus. Jei reikia, galite lengvai pakeisti etiketės mastelį arba duplikuoti etiketes naudojant veidrodinį efektą.
 
Registro ženklų impozicionavimas
Siekiant optimalaus darbo eigos spaustuvėje, būtina atspausdinti spaudos darbus taip, kad juos būtų galima lengvai apdoroti po spausdinimo. Flux Label Impose leidžia pridėti įvairių formų, dydžių ir spalvų registro ženklus. Automatiškai sulygiuokite juos atskirais stulpeliais arba komponuokite individualiai. Taip galite patogiai nustatyti atitinkamo etikečių užbaigimo įrenginio reikalavimus.
Šablonai pakartotiniam naudojimui
Jei dažnai spausdinate vienodo formato etiketes arba kelis to paties dizaino variantus, dirbdami su šablonais taupysite savo darbo laiką. Išsaugokite baigtas spausdinimo užduotis kaip šabloną (įskaitant registro ženklus), kurį galėsite užpildyti naujais dizainais.
 
Pjovimo linijų eksportavimas
Importuojant darbus, į dizainus įtrauktos spot spalvos aptinkamos automatiškai. Priskirkite funkcijas spot spalvoms ir nustatykite, ar jos yra svarbios apdailai, ar, pavyzdžiui, tai yra pjovimo linija. Galite eksportuoti spot linijas (taip pat ir kitus sluoksnius) atskirai kaip PDF failą, kad pagal jas sukurtumėte pjovimo failą.
 
Suasmeninkite etiketes (VDP)
Flux Label Impose į dizainą leidžia integruoti kintamus duomenis iš CSV failų kaip tekstą, brūkšninį kodą arba QR kodą ir individualizuoti kiekvieną etiketę.

Norėtumėte išbandyti AccurioPro Flux?

Registruokitės į nemokamą konsultaciją.

Užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.