Automatizuokite darbų eigą, kad padidintumėte produktyvumą!

Daugėjant užduočių, su kuriomis įmonės susidoroja kiekvieną dieną, kiekiui, jos gali tapti nebeįveikiamos. Turint Konica Minolta technologinę kompetenciją ir patirtį, taip nenutiks.

Pateikiame jums reikiamą kokybę


Mes siūlome pasaulinio lygio darbų eigos valdymo sprendimus ir darbų eigos automatizavimo programinę įrangą, kuri padės valdyti ir tvarkyti visas gaunamas spausdinimo užduotis.

Darbų eigos valdymo sistemos padeda nustatyti skirtingas darbų eigas, skirtas skirtingiems darbų tipams ar procesams. Pvz., spausdinimo įmonėje sukurtas dokumentas gali būti automatiškai nukreiptas iš dizainerio paskyros tvarkytojui, o po to į paruošiamojo spausdinimo skyrių.


Dar kartą priminkite, kas yra „darbų eigos valdymo sistema“?

Darbų eigos valdymo sistemos automatizuoja perteklines užduotis ir užtikrina, kad neužbaigtos užduotys būtų paryškintos ir imamasi tolesnių veiksmų. Be to, jos kontroliuoja automatinius procesus, skirtus administracinėms užduotims, tokioms kaip užsakymų apdorojimas, kad jų nebereikėtų atlikti. Darbų eiga parodo priklausomumą, kurio reikia kiekvienai konkrečiai užduočiai atlikti.


Automatizuodami darbų eigą galite pagerinti produkcijos kokybę sumažindami rankinio valdymo ir žmogaus padaromų klaidų kiekį, taip pat pagreitinti apyvartą, kad galėtumėte atlikti daugiau darbų ir padidinti pajamas. Įdiegę darbų eigos valdymo sistemą, nustebsite, kaip be jos dirbote anksčiau.


Kodėl darbų eiga tokia svarbi?

Darbų eiga yra labai svarbi siekiant sėkmės šiandieniniame spausdinimo versle, nes galima sujungti skirtingas spausdinimo technologijas, pvz., ofsetinę spaudą, skaitmeninį lapo pjaustymą, ritininius ir plataus formato prietaisus. Visoms šioms technologijoms reikalingi unikalūs darbų eigos procesai, skirti failams paruošti, produkcijai spausdinti ir apdailai atlikti.  Spausdinimo darbų eigą sudaro sujungtų veiksmų seka, kurioje yra darbo elementas, siejantis mašiną, asmens ar personalo grupės, pvz., paskyrų vadovų ar spaudos operatorių, pastangas. Eigos elementas reiškia spausdinimo užduotį, kuri yra perduodama iš vieno etapo į kitą ištisiniame gamybos procese.


Darbų eigos animacija

Tam tikroms funkcijoms ir trikčių šalinimo užduotims yra pateikiamos animuotos darbų eigos instrukcijos. Taip pateikiami labiau vaizdiniai darbo užduočių ir trikčių šalinimo nurodymai, skirti tokioms procedūroms, kaip užstrigusio popieriaus tvarkymas ir tonerio keitimas.


Naudojant integruotą darbų eigą galima išvengti kliūčių ir efektyviau panaudoti gamybos pajėgumus. Spausdinimo paslaugų teikėjams darbo našumo tobulinimas yra geriausias būdas sutelkti dėmesį ir pinigus bei gauti geresnę verslo grąžą. Išlaidos mažinamos automatizuojant procesus ir sumažinant šiuose procesuose dalyvaujančių žmonių prisilietimų skaičių. Kiekvieną kartą, kai kas nors paliečia gaminį, tai galimai kainuoti laiką ir pinigus. Tačiau darbų eigos valdymas atlaisvins jūsų darbuotojus nuo daug laiko užimančių įprastų užduočių, kuriose įsivelia klaidų.

Darbo srauto automatizavimas

Darbo srauto automatizavimas

Vienintelė jums reikalinga darbų eigos platforma

Siekiant maksimalaus našumo ir konkurencingumo, didelėms ir vidutinio dydžio spausdinimo įmonėms, panašiai kaip įmonėms, kurios savo komunikacijos priemones spausdina skaitmeniniu būdu įmonėje, reikia integruoti spausdinimo infrastruktūrą ir, kur tik įmanoma, automatizuoti darbų eigas. Pasirinkę Konica Minolta darbų eigos platformos sistemas AccurioPro Flux ir AccurioPro Connect, spausdinimo paslaugų teikėjai ir vidaus spaustuvių operatoriai gali automatizuoti paruošiamojo spausdinimo duomenų apdorojimą, sujungdami ir automatizuodami įvairius paruošiamojo spausdinimo procesus. 


Su skaitmeninimu tai tapo įmanoma, taip pat atsirado sąlygos sklandžiai integruoti ofsetinę įrangą su skaitmeninėmis spausdinimo sistemomis. Dėl našesnio paruošiamojo spausdinimo duomenų apdorojimo, kuris anksčiau trukdavo ilgai, labai padidėja produktyvumas. Be to, skaitmeninimas prisideda prie automatizavimo, didesnio darbų eigos našumo ir palengvina atliekų mažinimą – visa tai būtina siekiant palankaus pelningumo.


Našumas ir lankstumas su labai greitais spalvotais spausdintuvais

Dėl žaibiško greičio, paprastos eksploatacijos ir galingos linijoje atliekamos apdailos mūsų greitaeigės skaitmeninės spausdinimo mašinos, taupydamos laiką ir darbo sąnaudas, pakelia skaitmeninio našumo kartelę, taip pat užima mažiau ploto gamybai skirtoje vietoje.


Didelis našumas spausdinimo pelningumui padidinti

Accurio skaitmeninių sistemų asortimentas sukurtas patenkinti augančius naujos kartos skaitmeninių iššūkių poreikius. Šios sistemos kruopščiai sukurtos spausdinimo paslaugų teikėjams ir profesionalams, jos pasižymi išskirtiniu spalvų atkūrimu ir registravimo stabilumu, taip pat efektyviai ir patikimai gali suskaitmenintus failus iš spausdintų kopijų.


Sukurkite reikiamą pakartotinai naudojamą turinį

Ar daugelį įprastų spausdinimo darbų, pvz., naudotojo vadovus, sudaro įvairūs PDF failai iš skirtingų šaltinių, pvz., viršelis, instrukcijos, garantija ir kontaktinis puslapis? Ir ar jų turinys dažnai keičiasi, kai, pvz., gaminiai išleidžiami iš naujo ar keičiasi reglamentai? Tokios sudėtingos informacijos atnaujinimas paprastai yra sudėtingas ir ilgai trunka.


Jums gali padėti AccurioPro Compile. Su šiuo sprendimu galėsite kurti spausdinimo projektus, kuriuos galėsite naudoti vėl ir vėl, net pasikeitus turiniui. Šie spausdinimo projektai yra susiejami su šaltinio dokumentais, esančiais skirtingose​tinklo vietose, kad visada būtų atkuriama ir naudojama naujausia failo versija. Todėl keli autoriai, dirbantys su tuo pačiu spausdinimo projektu, gali savarankiškai tvarkyti turinį, o spausdinami tik naujausi dokumentai be jokio rankinio įsikišimo.

AccurioPro Connect

Maksimalus efektyvumas įmonėms, kurios spausdina skaitmeniniu būdu. Integruota spausdinimo infrastruktūra leidžia automatizuoti įprasto darbo procesus.

Darbo srauto automatizavimas

Darbo srauto automatizavimas

Kodėl darbų eigos tobulinimas yra geriausias būdas spausdinimo paslaugų teikėjams sutelkti dėmesį ir pinigus ir gauti didesnės verslo grąžos?

Šiandien vis sudėtingesnėje spausdinimo aplinkoje automatinis darbų eigos valdymas tampa labai svarbus, siekiant supaprastinti procesus, sumažinti išlaidas ir pagreitinti sąveiką bei pristatymo laiką.


Jums reikia darbų eigos valdymo programinės įrangos, kad:


  • užtikrintumėte visišką įrangos naudojimą, siekdami išlaikyti gamybos našumą ir konkurencingumą;
  • automatizuotumėte darbų tvarkymo procesus bei paruošimo spaudai darbus ir darbuotojams nereiktų atlikti pasikartojančių užduočių;
  • optimizuotumėte užduočių pateikimo procedūras ir išvengtumėte bereikalingų klientų telefoninių užklausų.
Įranga
hardware icon
Didelis našumas spausdinimo pelningumui padidinti

Accurio skaitmeninių sistemų asortimentas sukurtas patenkinti augančius naujos kartos skaitmeninių iššūkių poreikius. Šios sistemos kruopščiai sukurtos spausdinimo paslaugų teikėjams ir profesionalams, jos pasižymi išskirtiniu spalvų atkūrimu ir registravimo stabilumu, taip pat efektyviai ir patikimai gali suskaitmenintus failus iš spausdintų kopijų.

Programinė įranga
software icon
Konica Minolta programinės įrangos gaminiai

Atraskite daugybę skirtingų būdų, kaip Konica Minolta programinės įrangos gaminiai galėtų pagerinti jūsų veiklą. Konica Minolta sprendžia jūsų įmonės problemas, suderina skirtingus darbo stilius ir siūlo programinės įrangos sprendimus, atitinkančius jūsų pramonės poreikius. Visada suteikdama prioritetą jūsų poreikiams, Konica Minolta laikosi net pačių sudėtingiausių pasaulinių organizacijų programinės įrangos reikalavimų. Naudodamiesi sistema, galite apriboti bet kokios spausdintos ar kopijuotos produkcijos savikainą, kurti pažangias saugumo priemones ir užtikrinti, kad konfidencialūs dokumentai nepatektų į pašalines rankas, ir t. t.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.

Sužinokite, kuo jums gali būti naudingas darbų eigos automatizavimas

Darbų eigos valdymo programinė įranga puikiai tinka įgyjant konkurencinį pranašumą, nes automatizuojamos užduotys, kurios gali užimti per daug laiko ir išteklių. Be to, su sistemomis galite sumažinti darbo sąnaudas, laikytis biudžeto ribojimų ir nuveikti daugiau, turėdami mažiau, optimizuoti našumą ir eliminuoti poreikį samdyti laikinus darbuotojus rankinėms užduotims atlikti. 


Tokiu būdu jums suteikiamas reikalingas lankstumas, laikui bėgant galite plėsti savo galimybes, užtikrinti, kad, naudojant automatinį redagavimą, jūsų konfidencialūs dokumentai visada būtų saugūs, konvertuoti failus į slaptažodžiu apsaugotus PDF failus, automatiškai naudoti apsaugą nuo kopijavimo funkcijų ir kt. Taip pat galite greitai įvesti duomenis, įskaitant formų apdorojimą naudojant šablonų derinimo technologiją, ir tiesiogiai jungtis prie dokumentų valdymo sistemų bei kitų saugojimo debesijoje paslaugų teikėjų. Darbų eigos automatizavimas padeda išlikti susikaupusiems, pašalinti neveiksmingumą, sumažinti išlaidas, sumažinti klaidų kiekį, dirbti našiau ir giliau pažvelgti į darbo vietos aplinką. 


Apsvarstykite šiuos automatinės darbų eigos pranašumus, teikiamus jūsų verslui:

   

   

Panaudojimo funkcijos piktograma

Keičiantis poreikiams išplėskite galimybes naudodami modulinę architektūrą

Produktyvumo funkcijos piktograma

Sumažinkite darbo sąnaudas

Kokybės funkcijos piktograma

Apsaugokite ir saugokite dokumentus

Greičio funkcijos piktograma

Taupykite laiką automatizuodami rankiniu būdu atliekamas užduotis

Mobilumo funkcijos piktograma

Lengvai dalykitės informacija ir ją pasiekite

Greičio funkcijos piktograma

Greitas duomenų įvedimas

Pasiruoškite naujai verslo galimybei

DIGITAL1234 pateikia keturis paprastus veiksmus, reikalingus verslui. „Konica Minolta“ verslo plėtros programa sukurta tam, kad spausdinimo paslaugų teikėjai galėtų sėkmingai augti. Galimybėmis pagrįstas požiūris, kuriame parodomi keturi praktiniai žingsniai, kaip nustatyti, įvertinti, pagrįsti ir įgyvendinti naujas verslo galimybes. Jums tereikia vieną kartą užsiregistruoti, kad gautumėte visą šią vertingą informaciją - be jokių įsipareigojimų ar išlaidų.
 

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!