Workplace Pure*: supaprastinkite savo kasdienę veiklą

Išmėginkite nemokamai

 *anksčiau žinomas kaip bizhub Evolution

 

Išmanesnės ir efektyvesnės paslaugos verslui vienoje vietoje


Skenuoti dokumentų lapus, perrašinėti atspausdintas bylas, versti dokumentus, konvertuoti bylas iš vieno formato į kitą arba valdyti IT infrastruktūrą, pavyzdžiui, serverius - tai vieni iš labiausiai pasikartojančių ir daug laiko reikalaujančių kasdienių darbuotojų ir IT administratorių darbų.
 

Workplace Pure - itin saugi debesijos platforma, siūlanti daugybę išmaniųjų paslaugų biurui! Naudokitės paslaugomis 24/7: dokumentų vertimas, konvertavimas, spausdinimas debesyje ir tiesioginis įkėlimas į debesų saugyklas - visa tai iš vieno patikimo šaltinio.

Supaprastinkite kasdienius biuro darbus ir padidinkite produktyvumą, atsisakydami būtinybės diegti ar valdyti dar vieną programinę įrangą, kadangi platforma Workplace Pure puikiai dera su debesijos strategija. 

Workplace Pure paprasta valdyti - nereikia sudėtingų ar daug laiko reikalaujančių administravimo funkcijų. Dėl intuityvios sąsajos, naudotojo ir įrangos valdymas yra toks pat paprastas kaip 1-2-3.

Sutelkite dėmesį į strategiją, naujoves ir savo klientą.
Ne į IT infrastruktūrą.

 

30 dienų nemokamai teikiamos visos paslaugos. Nereikia kredito kortelės. Nėra įsipareigojimo pirkti.

Privalumai - su Workplace Pure supaprastinkite kasdienę veiklą:

Ekonomiškai efektyvus: Jums nereikia pirkti, diegti ar valdyti jokios infrastruktūros – Workplace Pure yra debesies pagrindu sukurtas verslo modelis. Registracija nemokama ir mokate tik už tas paslaugas, kuriomis naudojatės.
Lankstumas pagal poreikį: prisijungti prie paslaugų galima iš bet kurio įrenginio - per interneto naršyklę išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje, nešiojamajame ar asmeniniame kompiuteryje, taip pat tiesiogiai iš bizhub spausdinimo įrenginio valdymo skydelio.
Lengva administruoti: nereikia jokių specialių IT žinių, kad galėtumėte valdyti naudotojus, paslaugas ir įrenginius. Tiesiog pridėkite naudotojus ir suteikite jiems paslaugas naudodami kiekvienam suprantamą administratoriaus sąsają.


Saugus ir atitinkantis reikalavimus: visada būsite apsaugoti, nes Workplace Pure yra saugiai talpinamas Vokietijoje (Open Telecom Cloud), kad atitiktų GDPR - griežčiausią pasaulyje duomenų apsaugos ir privatumo įstatymą.


Visada tobulėjantis: pasirinkite iš nuolat tobulėjančių paslaugų, kurios supaprastina kasdienybę ir leidžia naudotojams dirbti produktyviau.

Paslaugų apžvalga: padidinkite kasdienį produktyvumą

Workplace Pure ekosistema nuolat atnaujinama ir plečiama. Štai tik keletas produktyvumą didinančių paslaugų, kurios jau yra prieinamos, kad supaprastintų jūsų kasdienybę:

  • Konvertuokite į PDF, Word, Excel
  • Dokumentų vertimas
  • Spausdinimas iš debesies
  • Saugus spausdinimas svečiams
  • Išmanusis skenavimas ir išmanusis kopijavimas
  • Faksas
  • Integruokite išorinę saugyklą debesyje, pvz.: Dropbox, Google Drive, MS OneDrive ar SharePoint Online

Sudomino Workplace Pure?

Perskaitykite mūsų brošiūrą ir sužinokite, kaip Workplace Pure gali padėti kasdien nuveikti daugiau. Gaukite daugiau informacijos apie konkrečias verslo paslaugas ir technines specifikacijas, kurios padės įgyvendinti Jūsų skaitmeninės transformacijos darbotvarkę.

Atsisiųskite mūsų brošiūrą

30 dienų nemokamai teikiamos visos paslaugos. Nereikia kredito kortelės. Nėra įsipareigojimo pirkti.
 

Workplace Pure* pripažįsta nepriklausomos trečiosios šalys:

Keypoint Intelligence BLI Pick Award 2019 as “Outstanding Cloud Document-Services Platform”
Verified by Google as Chrome Enterprise Recommended Partner

Susisiekite su mumis