Atverkite akis į galimybių meną. Mes įžiebiame spausdinimo galimybes. Nuo naujų rinkų iki unikalių sprendimų klientams. Kartu mes nukelsime jūsų verslą ten, kur net neįsivaizdavote.

Ženkite į spausdinimo ateitį kartu su mumis.

Ką tai reiškia jūsų verslui?

Produktyvumas

Supaprastinkite ateitį, maksimaliai išnaudodami rinkos galimybes ir pagamindami daugiau per pamainą.

Efektyvumas​

Sumažinkite viršvalandžių skaičių automatizuodami ir optimizuodami darbo eigą, skirdami laiko tik ten, kur jo tikrai reikia.

Universalumas

Išsiskirkite iš konkurentų ir investuokite į ateitį su visiškai naujais sprendimais.

Tvarumas

Prisidėkite prie tvarumo optimizuodami rankinį darbą ir automatizuodami gamybos etapus, kad sumažintumėte medžiagų ir atliekų kiekį.

Kūrybiškumas​

Sukurkite įspūdį naudodami spalvų, personalizavimo ir puošybos technologijas.

Judrumas

Padidinkite produktyvumą ir išteklių potencialą atlikdami įvairesnius darbus didesniu greičiu.

Kas vyksta šiame sektoriuje?

Skaitmeninė spauda yra ateitis

Pasaulyje pakuočių ir etikečių gamybos verslas yra 40 proc. skaitmeninis. Kitą dešimtmetį šis rodiklis išaugs iki 60 proc. Nelikite nuošalyje.

Svarbiausia – tvarumas

Jau trečius metus iš eilės esame įtraukti į 100 tvariausių pasaulio įmonių sąrašą.

Bendraukite su klientais

Prekės ženklai nori, kad jų pakuotės pasakotų istoriją. Ar žinojote, kad pakuotės su specializuota spauda yra daugiau kaip 46 % kokybiškesnės?

Išskirtinė techninė ir programinė įranga bei paslaugos

Komercinė spauda ir leidyba

Mūsų Igniting Print Possibilities portfelis gali padėti komercinės spaudos ir leidybos įmonėms įvairiais būdais didinti pajamas.

Esame ekspertai, dirbantys su spausdinimo ir leidybos įmonėmis.

Žinome, kad maržos yra mažos - tai reiškia, kad pirmenybė teikiama mažesnėms sąnaudoms ir tiražams. Kokybė yra svarbiausia ir negali būti mažinama.

Sužinokite daugiau

Pakuočių ir etikečių perdirbimas

Mūsų Igniting Print Possibilities portfelis gali padėti įmonėms suprasti besikeičiančius klientų poreikius. Skaitmeninių etikečių, taip pat personalizuotų užrašų paklausa auga, ir mes esame čia, kad padėtume gamintojams tuo pasinaudoti. Pakuočių ir etikečių gamybos technologijos tobulėja, todėl labai svarbu patraukti klientų dėmesį.

Mažesnių tiražų paklausa reiškia naujas darbo eigos ir tiekimo grandinės valdymo galimybes. Keičiantis etikečių reikalavimams, reklamai ir rinkos tyrimams, galima atsižvelgti į juos ir optimizuoti išlaidas.

Sužinokite daugiau

Gamyboje ir sandoriuose

Dėl mūsų Igniting Print Possibilities portfelio gamybos įmonėms paprasta plėsti savo paslaugas. Dirbame su įvairiomis organizacijomis - nuo švietimo įstaigų iki vyriausybinių agentūrų, gamintojų ir kt., padėdami joms sukurti įvairių formatų spaudą.

Visada teikiame pirmenybę apyvartų, saugumo bei SLA valdymui. Aplinkoje, kurioje jautriai reaguojama į sąnaudas, reikia tikros vertės. Ypač konkuruojant su trečiųjų šalių tiekėjais.

Sužinokite daugiau

Tekstilės spauda

Norint pasinaudoti išaugusia tvarios tekstilės spaudos paklausa, mūsų Igniting Print Possibilities asortimentas yra labai svarbus. Esame ekspertai, aptarnaujantys šią rinką, kurios pagrindą sudaro tiesioginė spauda ant drabužių ir tiesioginė spauda ant audinių, taikoma pramonėje, dekore ir drabužiuose.

Nors mažmeninės prekybos pardavimai pastaraisiais metais sumažėjo, elektroninė prekyba smunka. Įmonės turi galimybę sutrumpinti produkto gyvavimo ciklą - nuo planavimo iki gamybos - ir taip sumažinti atsargų riziką.

Sužinokite daugiau

Sužinokite daugiau apie spaudos galimybes

Susisiekite su mumis