Valdymo informacinė sistema

Sutelkite dėmesį į konkretaus kliento interesus

Kontroliuokite spausdinimo procesus


Ar tikrai kontroliuojate savo įmonę? Ar žinote, ar darbai planuojami efektyviai ir pabaigiami laiku? Ar visiškai užtikrintai galite pasakyti, kad jūsų nustatyta kaina yra teisinga?

Ar jūsų pardavimo komanda orientuojasi į tinkamą gaminį ar paslaugą? Su Konica Minolta specialistų komandos pagalba galite integruoti valdymo informacinę sistemą, kurioje rasite patikimus atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daugiau. Joje bus pateikiami išsamūs duomenys, kad būtų lengviau priimti faktais grįstus sprendimus ir pasirinkti geriausias strategijas įmonės plėtrai.

Valdymo informacinė sistema

Valdymo informacinė sistema

Valdykite spausdinimo infrastruktūrą centriniu būdu

Šiais laikais spausdintuvai veikia labai konkurencingomis​rinkos sąlygomis ir pastarąjį dešimtmetį dėl to patiriamas vis didėjantis spaudimas, nes dėl didesnio socialinių tinklų naudojimo žymiai sumažėjo spausdinimo paklausa. Be to, dėl spausdinimo valdymo išradimo įmonės dar labiau sumažino kainas. 


Dabar mūsų klientai spausdinimo pramonėje ieško būdų patenkinti augančią greitesnių, pigesnių darbų paklausą ir išsiskirti iš konkuruojančių įmonių. Su MIS programine įranga galite vykdyti ir formuoti verslą naudodami naujas technologijas, kintančias tendencijas ir naudotojų atsiliepimus, kurdami galingą įrankį, skirtą įmonių, veikiančių spausdinimo, pakavimo ir ženklinimo etiketėmis pramonėse, poreikiams tenkinti.

Įranga
hardware icon
Konica Minolta spausdinimo aparatinė įranga

Norite, kad skaitmeninio spausdinimo našumas būtų didžiausias? Ką tik tai radote. Konica Minolta pramoninio spausdinimo ir biuro aparatinė įranga yra pramonės etalonai. Jos prietaisai pasižymi revoliucines spalvoto vaizdo kokybe, itin sparčiu bespalviu spausdinimu, profesionaliomis linijoje atliekamos apdailos parinktimis, kad atitiktų jūsų sudėtingas užduočių specifikacijas, ir kt. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar specializacijos srities, su mūsų spausdinimo aparatine įranga sukursite savo spausdinimo infrastruktūrą, valdysite skaitmeninį turinį, įdiegsite naujausius matavimo prietaisus ir išbandysite kitus, dar nepripažintus sprendimus, skirtus darbų eigai keisti.

Programinė įranga
software icon
Konica Minolta programinės įrangos gaminiai

Atraskite daugybę skirtingų būdų, kaip Konica Minolta programinės įrangos gaminiai galėtų pagerinti jūsų veiklą. Konica Minolta sprendžia jūsų įmonės problemas, suderina skirtingus darbo stilius ir siūlo programinės įrangos sprendimus, atitinkančius jūsų pramonės poreikius. Visada suteikdama prioritetą jūsų poreikiams, Konica Minolta laikosi net pačių sudėtingiausių pasaulinių organizacijų programinės įrangos reikalavimų. Naudodamiesi sistema, galite apriboti bet kokios spausdintos ar kopijuotos produkcijos savikainą, kurti pažangias saugumo priemones ir užtikrinti, kad konfidencialūs dokumentai nepatektų į pašalines rankas, ir t. t.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.

Valdymo informacinė sistema yra išsamus sprendimas, puikiai tinkantis bet kuriam spausdinimo verslui, siekiančiam kontroliuoti kasdienes užduotis ir efektyviai valdyti daugybę skirtingų užduočių iš vienos vietos. Su veikla ir informacija susijusiems iššūkiams, su kuriais susiduria šių dienų grafikos komunikacijų paslaugų teikėjai, reikia visiškai naujo priemonių rinkinio, kad būtų galima efektyviai valdyti net ir sudėtingiausius procesus. Su valdymo informacine sistema galėsite prieiti prie tikslios, naujausios informacijos apie išlaidas, finansinę būklę ir pelno maržas, todėl galėsite analizuoti kiekvieną proceso etapą ir apibrėžti kiekvienai užduočiai atlikti skirtą laiką ir energiją. Valdymo informacinės sistemos suteikia tikralaikę prieigą prie pardavimo, paslaugų, gamybos ir finansinės veiklos duomenų, todėl bet kuriuo metu galite priimti pagrįstus verslo sprendimus. 


Su jomis galima analizuoti duomenis, daryti išvadas ir patobulinti įmonės funkcionavimą įvairiais lygmenimis, todėl galite būti žingsniu priekyje ir automatizuoti visus gamybos procesus, kuriems nereikalingas žmogaus dalyvavimas, taupydami laiką ir pinigus, o savo darbuotojus valdydami kur kas efektyviau. Be to, su valdymo informacinėmis sistemomis galėsite sumažinti administratoriaus dubliavimo ir kartotinių žmonių įvedamų duomenų klaidų atvejų, užtikrindami, kad jūsų darbų eiga būtų efektyvi ir visada optimizuota.

   

   

Asmeninio pritaikymo funkcijos piktograma

Individualiai pritaikytas skydelis

Produktyvumo funkcijos piktograma

Įvertinimas, užsakymas ir sąskaitos pateikimas

Produktyvumo funkcijos piktograma

Integruota apskaita

Panaudojimo funkcijos piktograma

Integruotas CRM

Technologijos funkcijos piktograma

Inventoriaus tvarkymas

Medijos tvarkymo funkcijos piktograma

Planavimas ir dinaminės užduočių lentelės

shaping print to business.

In order to be able to translate the pages, can you give me an example to find the corresponding page and to translate it following the given links;

Join Prokom

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!