KONICA MINOLTA – PAKUOČIŲ GAMYBOS DARBO EIGA

 

Padidinkite efektyvumą naudojant kombinuotą pakuočių gamybos principą


Skaitmeninės etikečių ir pakuočių gamybos poreikis stipriai išaugo pastaruoju metu. Tačiau modernūs skaitmeniniai Konica Minolta siūlomi sprendimai yra susiję ne vien tik su etikečių spausdinimu – Konica Minolta siūlomų produktų asortimentą sudaro viskas, ko gali prireikti etikečių ir pakuočių gamybos procese, pradedant nuo etiketės spausdinimo ir baigiant siuntimui skirtos pakuotės gamyba... Tai yra skirtingi gamybos procesai, kuriuose naudojama skirtinga įranga.

1 ŽINGSNIS – etiketės spausdinimas su AccurioLabel

Jums reikia vyno butelio etiketės? Ji atspausdinama skaitmeniniu ruloniniu įrenginiu AccurioLabel 190 arba AccurioLabel 230. Skaitmeninė spauda siūlo daugybę privalumų, tokių kaip skubus nedidelio kiekio gaminių atspausdinimas pagal poreikį, unikalių „personalizuotų“ arba nuoseklią numeraciją turinčių etikečių spausdinimas, ir dar daug kitų privalumų. Naudojant AccurioPro Label Impose programinę įrangą, AccurioLabel galima sklandžiai integruoti į bet kurį gamybos procesą ir užtikrinti optimalų medijos panaudojimą be reikalo nešvaistant etikečių gamybai naudojamų žaliavų. Paprastai naudojama programinė įranga leidžia operatoriui atlikti daug įvairių pasiruošimo spaudai užduočių naudojant vieną centrinę valdymo konsolę. Su papildomu Flexo spausdinimo priedu, AccurioLabel netgi gali įterpti baltą ir kitas spalvas naudojant flexo dažus. With the AccurioPro Label Impose software, the AccurioLabel presses integrate seamlessly into any production workflow and ensure optimised media usage avoiding the waste of label substrates. Easy to use, the software lets operators handle many prepress tasks from one central control station. And equipped with the optional Flexo Printing Unit, the toner based AccurioLabel presses even enable inline overprinting of white and other colours with flexo inks.

Daugiau informacijos

2 ŽINGSNIS – etikečių puošyba

Vyno butelio etiketę dabar galima dar labiau pagražinti ir tada ją iškirpti – abi šias operacijas gali atlikti MGI JETvarnish 3D Web įrenginys. Dalinis lakavimas, itin tiksli taškinė danga, folijavimas ir iškirtimas – visa tai yra sudedamosios MGI puošybos technikos. Jos leidžia spaudos paslaugas teikiančioms įmonėms išplėsti savo paslaugų asortimentą ir papildyti jį sudėtingo dizaino produktais, kurie didina įmonės pelningumą. Spausdinamai etiketei suteikus trimačio lako arba folijos dangą blankus vyno butelis pavirs aukščiausios klasės produktu. MGI JETvarnish 3D Web įrenginys gali atlikti dvimatį (plokščią) ir trimatį (iškilų) taškinį paviršiaus padengimą. Taip pat etiketės gali būti puošiamos naudojant karštą dengimą folija, ant etiketės uždedant puošnius metalinius arba spalvinės folijos elementus.The MGI JETvarnish 3D Web provides both 2D (flat) and 3D embossed spot coating. Or label designs can be embellished with hot foiling, adding glamorous metallic and coloured foils.

Daugiau informacijos

3 ŽINGSNIS – vyno pakuotės dėžučių spausdinimas

Norint produktui suteikti daugiau solidumo, vyno butelį reikia įdėti į jam skirtą popierinę dėžutę. Tokią dėžutę gali pagaminti naujausias Konica Minolta skaitmeninis UV rašalinis presas AccurioJet KM-1e. Dar labiau patobulinta rašalinė spausdinimo galvutė su patentuota „Dot Freeze Technology™“ naudojama poroje su iki šiol neregėto universalumo ofsetinio substrato valdymo sistema, KM-1e savyje apjungia spaudos medžiagas ir ofsetinės spaudos stabilumo charakteristikas, tuo pat metu išlaikydamas visus naujausių skaitmeninių technologijų privalumus. Pakuočių bei etikečių gamintojai gali mėgautis tokiais privalumais, kaip iki šiol negirdėtas medijos lankstumas, įskaitant gamybą ant neįprastai didelių B2 lapų ir nulinis išankstinis pasirengimas įvairių duomenų spausdinimui. Dar vienas vyno buteliui skirtos dėžutės gamybos privalumas yra tas, kad UV spauda užtikrina labiau įbrėžimams atsparų paviršių.

Daugiau informacijos

4 ŽINGSNIS – vyno buteliui skirtos popierinės dėžutės puošyba

Vyno buteliui skirta popierinė dėžutė taip pat turi būti puošni ir pabrėžti išskirtinai aukštą produkto kokybę – čia ir vėl jums padės MGI technologija. MGI dekoravimo spaudos technologijos reaguoja į nuolat augantį poreikį pabrėžti produkto išskirtinumą gražinant jo pakuotę lako danga, folijos elementais arba trimačiais įspaudais ir siūlo skaitmeninius papildomą vertę pakuotėms suteikiančius spaudos sprendimus. Iš tiesų, visos MGI sistemos naudoja rašalo galvutes, kurias gamina išskirtinai Konica Minolta. Konica Minolta savo produktų asortimentą papildė MGI dalinio lakavimo, folijavimo ir kitais skaitmeniniais įrenginiais ir taip sustiprino savo pozicijas gamyboje naudojamos spaudos rinkoje. Konica Minolta spaudos paslaugas teikiančios įmonėms siūlo rimto partnerio kompetenciją, nes puikiai išmano visus etikečių bei pakuočių spaudos niuansus.

Daugiau informacijos

5 ŽINGSNIS – Motioncutter įrenginys, išpjaunantis ir sulankstantis popierinę dėžutę

Sekantis popierinės vyno butelio dėžutės gamybos etapas yra jos išpjovimas ir sulankstymas, kad dėžutė įgautų trimatę formą. Šį darbą gali atlikti įrenginys Motioncutter 20, naudojantis visiškai naują skaitmeninę lazerio technologiją, kuri leidžia išpjauti bet kokią formą. Šis įrenginys gali pjauti ne tik įvairaus tipo ir storio popierių. Jis puikiai susidoroja su mediena, stiklo pluoštu, tekstile, šaldytuvų magnetais ir netgi su kokoso riešutu. Visos šios medžiagos gali būti naudojamos įrenginyje Motioncutter kaip spaudos medžiagos. Be paprastos formos dėžutės pjaustymo ir lankstymo, įrenginys Motioncutter gali graviruoti, išpjauti bučinį arba vardą, perforuoti… Jis suteikia praktiškai beribes įvairių tipų pakuočių puošybos ir tobulinimo galimybes.

Daugiau informacijos

6 ŽINGSNIS – išorinės transportavimo dėžutės spausdinimas

Proceso pabaigoje reikia atspausdinti tvirtą rudo kartono dėžutę, skirtą įmantriose dėžutėse sudėtų vyno butelių transportavimui. Rudo popieriaus išorinė dėžutė, slepianti viduje esantį turinį, balta dėžutė viduje su personalizuota žinute arba paveikslėliu – visa tai ir dar daugiau galima atlikti su Konica Minolta pakuočių gamybos įrenginiu PKG-675i. Spalvotas skaitmeninis pakuočių spausdinimo įrenginys PKG-675i etikečių ir pakuočių gamybą pakylės į naujas aukštumas. Šis įrenginys gali dirbti su įvairiomis sulankstomomis dėžutėmis ir gofruoto kartono produktais. Sulankstomų dėžučių ir pakuočių spausdinimas pagal poreikį, personalizuotas įmonės prekės ženklo naudojimas ir gamybos apimtys nuo vieno vieneto iki tūkstančių vienetų – visa tai visiškai atitinka visus šiuolaikinius rinkos poreikius ir spaudos paslaugas teikiančioms įmonėms suteikia beribes gamybos galimybes bei išskirtinį lankstumą.

Daugiau informacijos

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime