Konsultavimas dėl informacijos saugumo

Tad paklauskite savęs, ar jūsų įmonė saugi? Ir ką esate pasirengę padaryti, kad ją apsaugotumėte?

Padidinkite savo duomenų apsaugą ir sumažinkite verslui kylančią riziką


Kalbant apie informacijos saugumą ir duomenų apsaugą, su kiekvienais metais šiandien įmonėms keliami reikalavimai tampa vis sudėtingesni. Pastaraisiais metais į Europos teisės aktus buvo įtraukta „moderniausia“ IT apsauga, pvz., ES bendrieji duomenų apsaugos reglamentai. Kartu su IT saugumo teisės aktais ir svarbia infrastruktūra informacijos saugumas jau daugelį metų yra svarbi mūsų klientų problema. Už šias problemas atsakinga įmonių vadovybė, o tarptautiniuose standartuose, pvz., ISO 27001, nurodoma, kaip šie reikalavimai turėtų būti įgyvendinami. Visos šios valdymo sistemos (informacijos saugumo valdymo sistema, krizių valdymas, duomenų apsaugos valdymas ir kt.) yra pagrįstos rizikos valdymu.

Valdymo poreikiams keliami reikalavimai tampa vis sudėtingesni, skirtumai tarp atskirų problemų tiesiog nyksta ir dėl to tiesioginės grėsmės palaipsniui didėja. Žinoma, greičiausiai nepasakėme nieko, ko dar nežinojote. Prieš daugelį metų atsirado priežastis, kodėl pradėjome iš naujo mąstyti apie savo bendrą požiūrį, kaip apsaugoti klientų informaciją.

Vien tik technologija nebepajėgi užtikrinti tinkamo lygio apsaugos. Dabar, labiau nei bet kada anksčiau, reikalinga žmonių, procesų ir technologijų sąveika. IT saugumas yra pagrindinė mūsų komandos veikla daugiau nei 18 metų. Pasinaudodami šia patirtimi bendradarbiaujame su jumis, siekdami surasti strateginį požiūrį, pasižymintį pridėtine verte, skaidrumu ir tvarumu, bei paspartinti reagavimo laiką.

Kokią informaciją verta apsaugoti jūsų įmonėje? Ar jūs ir visi jūsų kolegos žinote šią informaciją ir ar nustatėte tinkamas saugumo priemones, atsižvelgdami į apsaugos lygį? Ar jau įdiegėte informacijos saugumo koncepciją ir su šia koncepcija susijusias IT gaires bei parengėte krizių vadovą? 
Šie ir panašūs klausimai šiais laikais tampa vis svarbesni visų rūšių įmonėms. Buhalteriai ir bankai nebėra vienintelės organizacijos, kurioms to reikia.

Taikydami holistinius IT ar informacijos saugumo metodus, mielai padėsime jums įveikti šiuos iššūkius, pasitelkdami daugybę įvairių konsultavimo paketų. Jie apima tiek individualias analizes, pvz., „TOP 10 IT saugumo rekomendacijas“, tiek pagalbą sudėtingiems projektams įdiegiant valdymo sistemas. Mes taip pat džiaugiamės galėdami atlikti išorės CISO arba IT saugumo pareigūno vaidmenį. Be to, esame pasirengę padėti jums atliekant mokymus, organizuojant instruktavimą, apsaugant duomenis arba tapti mokymų, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas IT ir informacijos saugumui, dalimi.


Funkcijos

Šioms problemoms spręsti siūlome įvairias analizes, greitas patikras, diegimą ir nuolatinį tobulinimą bei pasirengimo auditus:

   

   

Asmeninio pritaikymo funkcijos piktograma

BCM ir ITSCM

BDAR piktograma

ES bendrieji duomenų apsaugos reglamentai

Kokybės funkcijos piktograma

ISMS (ISO 27001 ir BSI IT pagrindinė apsauga)

Apdovanojimų taurės piktograma

IT saugumas jūsų įmonėje

Light Bulb Icon

Rizikos valdymas