AccurioPro Flux Ultimate

Užduoties numeriu paremtas internetinis pateikimas visą parą


Accurio ProFlux Ultimate programinėje įrangoje yra įvairių Web 2 Print sprendimų


Norite geriausios Web 2 Print programinės įrangos spausdinimo versle? Rinkitės Ultimate


AccurioPro Flux Ultimate – visapusiškiausia rinkinio AccurioPro Flux produkto versija, pasižyminti spausdinimo naudojant internetą funkcija ir turinti paruošimo bei darbų eigos valdymo galimybių.


Labai pritaikomo dydžio programinės įrangos rinkinys AccurioPro Flux Ultimate pasižymi įvairiais įrankiais, su kuriais galite organizuoti, automatizuoti ir optimizuoti visą spausdinimo darbų eigą.


Sujungus internetinį užduočių pateikimą, atsiskaitymą internetu ir internetinį būsenų stebėjimą vienoje profesionalioje spausdinimo internetu programoje, AccurioPro Flux Ultimate tapo puikiu programinės įrangos įrankiu bet kuriam spausdinimo paslaugų teikėjui, teikiančiam spausdinimo paslaugas internetu, ir dirbančiam savo serverio aplinkoje.


AccurioPro Flux - the automated print flow solution by Konica Minolta

Mastelis, užtikrinantis visišką lankstumą - „AccurioPro Flux“ suteikia daugybę įrankių, skirtų organizuoti, automatizuoti ir optimizuoti įmonės spausdinimo darbo procesus.

AccurioPro Flux Ultimate darbų eiga

Šiandien pati moderniausia Web 2 Print programinės įrangos programa rinkoje

Šiandien pati moderniausia Web 2 Print programinės įrangos programa rinkoje

Taigi, kaip konkrečiai Accurio ProFlux Ultimate padės jūsų įmonei išnaudoti Web 2 Print? Aukščiausios klasės programinė įranga turi daug privalumų internete, įskaitant vienkartinį prisijungimą, formas, užduoties pateikimą internete, patogų užsakymą internetu, patikrinimą prieš spausdinant, skirtingas užsakymų darbų eigas, internetinį mokėjimą, akimirksniu pateikiamą kainą internetu, mokėjimo ir internetinės būsenos stebėjimą, valdymo skydelio funkciją ir pranešimus.


AccurioPro Flux Ultimate yra išsamiausia AccurioPro Flux Suite produkto versija, pasižyminti spausdinimo naudojant internetą funkcija ir turinti paruošimo bei darbų eigos valdymo galimybių.

AccurioPro Flux Ultimate

AccurioPro Flux Ultimate

Accurio ProFlux Ultimate spausdinimo naudojant internetą programinė įranga leidžia įkelti iki 300 skirtingų failų formatų į spausdinimo internetu portalą, todėl klientams nereikia konkrečios konverterio programos ir spausdinimo paslaugų teikėjai gali kurti specialias internetines parduotuves su atskiromis vartotojų sąsajomis, produktų ir kainų sąrašais skirtingoms naudotojų grupėms bei integruoti išorinius apskaitos sprendimus į spausdinimo darbų eigą.


Programinė įranga taip pat prijungiama prie apskaitos programų Pcounter (valdymo sistema), SafeQ (Ysoft) ir PaperCut. Su ja iki 10 papildomų operatorių vienu metu gali dirbti su pagrindiniu užduočių sąrašu, joje integruojami išoriniai tikrinimo prieš spausdinimą varikliai, kad būtų išspręstos PDF problemos ir išvengta gamybos klaidų, spaustuvių operatoriai gali redaguoti dokumentus atvaizdo / rastro pagrindu, todėl galima atlikti tipines vaizdo redagavimo operacijas, pvz. defektų šalinimą, asimetriškumo taisymą, naudoti teptuką, trinti, brėžti linijas, užpildyti.


Gaukite produkto brošiūrą dabar, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją po ranka.

AccurioPro Flux Ultimate brošiūra
AccurioPro_Flux_Ultimate_variable-data-thumbnail

Susisiekite

Susisiekite

Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!