Padidinkite efektyvumą naudodami patobulintą skaitmeninį kasdienio pašto ir informacijos apdorojimą

Per daug to, kas atkeliauja per virtualias duris?

Digital Mailroom


Šiandien turinys atkeliauja ir iškeliauja keliais kanalais: el. laiškais, faksu, popieriumi, EDI srautais, XML failais ir pan. Visas aktualus atkeliavęs turinys turi būti efektyviai apdorojamas ir tvarkomas.

Efektyviam klientų įsitraukimui reikia, kad bet koks su klientais susijęs turinys – nuo paskyros įjungimo ir pageidaujamų paslaugų iki politikos atnaujinimo, sąskaitos faktūros apmokėjimo ir skundų – būtų tvarkomas greitai ir tiksliai. Deja, dažnai viskas taip nevyksta. Tačiau gali vykti, naudojantis skaitmeniniu paštu.

Kuo skaitmeninis pašto dėžutė gali būti naudinga jūsų verslui?

Pasiklausykite mūsų ekspertų ir sužinokite, kaip jūsų verslas gali gauti naudos iš skaitmeninės pašto dėžutės.

Digital Mailroom

Digital Mailroom

Modernus Digital Mailroom

Tradicinis „skaitmeninis paštas“ buvo sprendimas, kuris priėmė visus gaunamus fizinius ryšius, vertė juos į skaitmeninę formą ir elektroniniu būdu nukreipė atitinkamoms šalims. Šiandien modernus skaitmeninis paštas yra kur kas daugiau. Dokumentų tvarkymo programinė įranga gali nustatyti turinį, jei įmanoma, išskirti aktualią informaciją ir nukreipti ją atitinkamam asmeniui ar procesui. Be to, galima lengvai patenkinti klientų ar verslo partnerių reikalavimą elektroniniu būdu gauti dokumentus, pvz., sąskaitas faktūras.

Šis informacijos valdymas yra naudojamas beveik visur, su visu įeinančiu ir išeinančiu organizacijos turiniu. Trumpai tariant, Digital Mailroom gali iš esmės pakeisti tai, kaip jūsų verslas gauna, apdoroja ir dalijasi informacija, bei atlikti pagrindinį vaidmenį skaitmeninėje transformacijoje bei suteikiant toliau vykstantiems procesams tikslią, be delsos prieigą prie svarbios informacijos.

Įranga
hardware icon
Konica Minolta spausdinimo aparatinė įranga

Norite, kad skaitmeninio spausdinimo našumas būtų didžiausias? Ką tik tai radote. Konica Minolta pramoninio spausdinimo ir biuro aparatinė įranga yra pramonės etalonai. Jos prietaisai pasižymi revoliucines spalvoto vaizdo kokybe, itin sparčiu bespalviu spausdinimu, profesionaliomis linijoje atliekamos apdailos parinktimis, kad atitiktų jūsų sudėtingas užduočių specifikacijas, ir kt. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar specializacijos srities, su mūsų spausdinimo aparatine įranga sukursite savo spausdinimo infrastruktūrą, valdysite skaitmeninį turinį, įdiegsite naujausius matavimo prietaisus ir išbandysite kitus, dar nepripažintus sprendimus, skirtus darbų eigai keisti.

Programinė įranga
software icon
Konica Minolta programinės įrangos gaminiai

Atraskite daugybę skirtingų būdų, kaip Konica Minolta programinės įrangos gaminiai galėtų pagerinti jūsų veiklą. Konica Minolta sprendžia jūsų įmonės problemas, suderina skirtingus darbo stilius ir siūlo programinės įrangos sprendimus, atitinkančius jūsų pramonės poreikius. Visada suteikdama prioritetą jūsų poreikiams, Konica Minolta laikosi net pačių sudėtingiausių pasaulinių organizacijų programinės įrangos reikalavimų. Naudodamiesi sistema, galite apriboti bet kokios spausdintos ar kopijuotos produkcijos savikainą, kurti pažangias saugumo priemones ir užtikrinti, kad konfidencialūs dokumentai nepatektų į pašalines rankas, ir t. t.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.