Atsarginių kopijų tvarkymas

Ar jums reikia patikimo atsarginių duomenų tvarkymo?

Miegokite ramiai žinodami, kad mūsų atkūrimo valdymo sistemos veikia visą parą, siekiant kurti atsargines kopijas ir saugoti duomenis


Naudodami atsarginių kopijų tvarkymą pasirūpinsite visų duomenų saugojimu ir saugumo poreikiais. Mes užtikriname, kad jūsų duomenų bazė ir failai būtų apsaugoti, o prireikus optimizuosime programinės įrangos konfigūraciją.

Esate saugūs su mūsų itin saugia, tvarkomų atsarginių kopijų paslauga – valdomų IT paslaugų dalimi. Ji apima serverio duomenų saugojimą ir tvarkymą, palaikymą ir kasdienį  atsarginių kopijų sistemų administravimą.


Taip pat teikiame pagrindines paslaugas ir sprendimus, skirtus jūsų duomenų ciklo valdymui, įskaitant atkūrimą ir duomenų apsaugą nelaimės atveju. Konica Minolta nuotoliniu būdu administruojamose atsarginių kopijų tvarkymo paslaugose naudojamas struktūrizuotas metodas, užtikrinantis, kad būtų galima greitai ir lengvai atkurti platformą net sistemos gedimo ar bet kokio duomenų pažeidimo atveju.


Visiškai lanksti ir mažų, vidutinių bei didelių organizacijų poreikiams pritaikyta paslauga gali būti teikiama vietoje, debesijoje ar hibridiniu būdu. Ji apima platų techninių galimybių spektrą – nuo NetApp iki Veeam, SolarWinds ir kt. – ir yra keičiamo dydžio, todėl mokate  pagal faktinius poreikius.

Atsarginių kopijų valdymo paslauga

Pagalba apsaugant svarbius jūsų verslo duomenis

Atsisiųsti dabar
IMS_Managed Back-up Service_Leaflet

„Konica Minolta“ siūlo daugybę atsarginių kopijų valdymo sprendimų.

Susisiekite su vienu iš mūsų ekspertų šiandien ir pakalbėkime apie tai, kaip nuotoliniu būdu stebėdami visą parą galime sukurti papildomą jūsų įmonės saugumo lygį ir panaudoti naujausią pasaulyje atsarginių kopijų kūrimo technologiją