YSoft SafeQ - Spausdinimo apskaita ir saugumas


SUTELKITE DĖMESĮ Į IŠMANIUS DARBO BŪDUS


YSoft SafeQ platforma yra spausdinimo valdymo ir dokumentų skaitmenizavimo sprendimas, skirtas užtikrinti tiek augančios, tiek didelio-vidutinio-smulkaus verslo poreikius, siekiant veiksmingai valdyti ir mažinti spausdinimo paslaugų kaštus, kurti efektyvų skaitmenizavimo procesą ir didinti dokumentų saugumą. Kadangi sprendimas yra pilnai moduliuojamas, programinės įrangos paketas gali būti sukonfigūruotas būtent pagal Jūsų įmonės poreikius.


YSoft SafeQ - Spausdinimo apskaita ir saugumas

YSoft SafeQ - Spausdinimo apskaita ir saugumas

YSoft SafeQ Enterprise Suite taps puikiu pasirinkimu, jei jūsų organizacija kelia šiuos reikalavimus:

– Siekiate sumažinti spausdinimo ir su juo susijusių išlaidų kaštus. Tačiau norite užtikrinti, kad visi darbuotojai turėtų galimybę spausdinti ar kopijuoti bet kuriuo metu net jeigu pagrindinis spausdintuvas neveikia.

– Jūs norite žinoti, kas, kada, kiek ir kur spausdina, užtikrinant, kad tik su darbu susiję dokumentai būtų spausdinami ir visos spausdinimo išlaidos yra priskiriamos iniciatoriams.

– Jums reikia užtikrinti saugią visą spausdinimo aplinką, pašalinant neautorizuotas prieigas prie konfidencialių dokumentų ir svarbios įmonės informacijos.

– Jūs siekiate apjungti visus įmonės filialus ir padalinius, palengvinant dokumentų perdavimą, kai tai reikalinga.

– Jūs tikitės supaprastinti skenavimo ir dokumentų srauto judėjimą visoje įmonėje.

– Jūs siekiate spartinti skaitmenizavimą.

– Jūs norite padidinti bendrą produktyvumą didinant darbo eigos automatizavimą.Atsisiųskite gaminio brošiūrą, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją po ranka

YSoft SafeQ brošiūra