Dispatcher Paragon


Veiksmingas išlaidų valdymas ir optimizuotas spausdinimas


Dabar bet kuri organizacija – mažesnė įmonė, verslo aplinka, viešoji organizacija ar švietimo įstaiga – stengsis padidinti skaidrumą ir nuolat tikrinti išlaidas. Viena iš išankstinių sąlygų yra tiksli visų spausdinimo operacijų apžvalga, kad, kai tik įmanoma, komandoms, skyriams ir atskiriems naudotojams būtų galima sugrąžinti susijusias išlaidas. Pasitelkdama Dispatcher Paragon, Konica Minolta siūlo tobulą programą šiam tikslui.


Dispatcher Paragon darbo eiga

Biudžeto ir kvotų valdymas

Biudžeto ir kvotų valdymas
 • Paprastas biudžeto priskyrimas: administratorius gali priskirti atskirus biudžetus skirtingiems naudotojams – taip lengviau apriboti konkrečių naudotojų spausdinimo veiklas, kad būtų galima kontroliuoti spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir fakso išlaidas.
 • Periodinis biudžeto atstatymas: atskiriems naudotojams ir naudotojų grupėms skirti biudžetai geriausiai valdomi automatiniu atstatymu arba papildymu nustatytais intervalais; taip administratoriui nebereikia vykdyti šios kasdienės užduoties. Biudžetą ar kvotas vis tiek galima atstatyti ir pakeisti rankiniu būdu, tad tarp apmokėjimų galima atlikti išskirtines spausdinimo užduotis.
 • Mokėjimo sistema: Dispatcher Paragon turi įvairių patogių parinkčių, skirtų naudotojų sąskaitoms papildyti:
  • kasos papildymas: kasos operatorius gauna pinigus iš naudotojo, kuriam jis tuomet paskiria naudotojo paskyrą per programą Dispatcher Paragon Cash Desk Management;
  • savitarnos papildymas: naudodamiesi mokėjimo automatu naudotojai gali tiesiogiai pervesti pinigus (monetas ir banknotus) į savo sąskaitą;
  • kredito kortelės papildymas: per PayPal arba DIBS.

Centrinis naudotojų ir funkcijų valdymas

Centrinis naudotojų ir funkcijų valdymas
 • Centralizuotas naudotojų valdymas: galima lengvai ir patogiai centralizuotai valdyti atskirų naudotojų prieigos prie MFP, skirtos kopijavimo, spausdinimo, nuskaitymo ir fakso funkcijoms atlikti, teises.
 • Naudotojo prieigos funkcijos: administratorius gali suteikti naudotojams skirtingus prieigos prie prietaiso ir jo funkcijų lygius; lygiai lengvai valdomi sukuriant atitinkamus naudotojus.
 • Centralizuotas autentifikavimo valdymas: naudotojo prisijungimo prie prietaiso tipai apima autentifikavimą kortele, naudotojo duomenimis ir PIN kodu, o administratorius nustato, kuris naudotojo autentifikavimo tipas turėtų būti aktyvus.

Išlaidų priskyrimas ir grąžinimas

Išlaidų priskyrimas ir grąžinimas
 • Spausdinimo apskaita ir stebėjimas: skirta lengvai surinkti išsamias spausdinimo istorijas; visas spausdinimo veiklas tinkle galima stebėti realiu laiku. Įdiegtas Dispatcher Paragon terminalas naudojamas išsamioms kopijavimo, nuskaitymo ir fakso apskaitos paslaugoms teikti (taip pat galima teikti per išorinius terminalus).
 • Lankstus išlaidų paskirstymas: administratorius gali priskirti naudotojus prie konkrečių išlaidų centrų; arba prieš kiekvieną spausdinimą kiekvienas naudotojas gali atskirai pasirinkti tinkamą išlaidų centrą arba projektą.
 • Individualus kainų apskaičiavimas: skirtingiems prietaisams, išlaidų centrams ir naudotojams gali būti priskirti individualūs kainų sąrašai. Tad net ir įvairiarūšėje spausdinimo infrastruktūroje galima tiksliai apskaičiuoti spausdinimo išlaidas.
 • Trečiųjų šalių prietaisų stebėjimas: spausdinimo užduočių stebėjimas gali apimti visą įmonės spausdinimo infrastruktūrą, t. y. tai įmanoma ir naudojant ne Konica Minolta prietaisus.

Išsamus išeigos ir sąnaudų ataskaitų teikimas

Išsamus išeigos ir sąnaudų ataskaitų teikimas
 • Žiniatinklio ataskaitos: paprasta kurti išsamias apžvalgas ir lanksčias ataskaitas, kuriose apimama visa atskirų naudotojų ar naudotojų grupių veikla; taip palengvinamas išlaidų stebėjimas kasdien, kas savaitę, kas mėnesį ar ilgesniais laikotarpiais.
 • Valdymo ataskaitos: automatinis ir užsakomasis tokių ataskaitų surinkimas, siekiant pateikti įmonės vadovybei išsamią apžvalgą, kurioje išsamiai, pasitelkus aiškią struktūrą ir lengvai suprantamą dėstymą, aprašoma visa spausdinimo aplinka.
 • Ataskaitų rezultatų eksportas: ataskaitų eksportas į įvairius formatus, siekiant palengvinti ir pagreitinti pasidalijimą rezultatais.
 • Automatinis ataskaitų teikimas: planavimo funkcija, su kuria reguliariai automatiškai generuojamos ataskaitos (kas mėnesį, kas ketvirtį arba kasmet) dar išsamesnei apžvalgai.

Atsisiųskite gaminio brošiūrą, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją po ranka

Dispatcher Paragon brošiūra