„Office 365“ - skaitmeninis ateities biuras šiandien

Paprasčiausių poreikių tenkinimas aukščiausiu lygiu


„Office 365“ yra prenumeruojama debesies tarnyba, kurioje yra geriausi įrankiai šiuolaikiniam darbui. Sujungusi geriausias savo klasės programas, pvz., „Excel“ ir „Outlook“ su galingomis debesies tarnybomis, pvz., „OneDrive“ ir „Microsoft Teams“, „Office 365“ suteikia galimybę kurti ir bendrinti iš bet kurios vietos, bet kokiu įrenginiu.


Viskas, ko reikia darbui

„Konica Minolta“ siekia klientams pasiūlyti sprendimą, kuris geriausiai atitiktų jų poreikius. Išmanus ir apjungtas programinės įrangos paketas yra naudojamas kasdieniai biuro veiklai užtikrinti. „Konica Minolta“ pateikia patobulintą „Office 365“ versiją: įgalina efektyvų biuro darbą debesų platformoje.


Skaitmeninės biuro aplinkos etalonas

„Office 365“ patenkina visus su biuro darbu susijusius poreikius: pradedant dokumentų rašymu, lentelių ir lygčių skaičiavimu, pristatymų rengimu ir baigiant kalendoriaus tvarkymu, bendradarbiavimu komandoje ir dar daugiau. Tai taip pat suteikia klientams tiesioginę prieigą prie duomenų, el. Pašto adresų ir susitikimų nuotoliniu būdu. Be to, „Office 365“ suteikia vartotojams galimybę bendradarbiauti kuriant dokumentus vienu metu ir suteikia galimybę saugiai bendrauti su kolegomis ir klientais pokalbių ar skambučių būdu. Speciali programinė įranga patenkina visus šiuos poreikius, o sprendimai yra sujungti vienas su kitu.


Pažįstamos programos yra išmanesnės ir labiau apjungtos nei bet kada anksčiau. „Office 365“ integruoja visas aplikacijas sklandžiai, kad sukurtų sinergiją: ar bendrinti „Word“, „Excel“ ar „PowerPoint“ sukurtą dokumentą tiesiogiai per „Skype“ konferenciją, ar bendradarbiauti įvairiuose departamentuose su „Teams“ ir „OneDrive“ - nieko nelieka neįmanoma naudojant „Office 365“ sprendimus.


Nors biuro procesai kasdieniniame versle yra svarbūs, dar svarbiau juos apsaugoti. „Office 365“ yra saugus būdas valdyti duomenis ir biuro procesus, kartu laikantis duomenų saugumo reikalavimų.


Sprendimai lanksčiai suderinami su dažniausiai naudojamomis operacinėmis sistemomis: „Windows“ ir „MacOS“. Patikima ir nuosekli „Microsoft“ sąsaja taip pat optimizuota naudojimui mobiliaisiais, todėl yra suderinama su „iOS“ ir „Android“, siekiant skatinti visuotinę prieigą.


Net 6 mėnesius bandykite Office 365 nemokamai!

Užpildykite žemiau esančią formą arba skambinkite telefonu: Vilniuje +370 5210 7700, Kaune +370 3731 3380, Klaipėdoje +370 4631 0480

Pildyti formą
Cloud for SMEs

„Office 365“ - skaitmeninis ateities biuras šiandien

„Office 365“ - skaitmeninis ateities biuras šiandien

  • Viskas, ko reikia skaitmeniniam biurui: išmanus, apjungtas ir saugus
  • Debesimi paremtos programos padidina lankstumą ir komandinį darbą
  • Plačiai žinoma ir nusistovėjusi „Microsoft“ programinė įranga

Net 6 mėnesius bandykite Office 365 visiškai nemokamai!

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes jums padėsime!