Messe Dusseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Duesseldorf

Prisijunkite prie Konica Minolta parodoje Drupa 2024

įsigykite bilietą dabar

Įžvelkite ateities spausdinimo potencialą

Aplankykite mus Konica Minolta stende 8B salėje


Atvykite į Drupa 2024 ir išvyskite, kaip spausdinimo pasaulis vystosi kaip niekada anksčiau! Apsilankykite Konica Minolta stende 8B salėje ir susipažinkite su naujausiais novatoriškais spausdinimo technologijų pasiekimais. Prisijunkite prie mūsų ir iš naujo apibrėškite spausdinimo produktyvumą, kokybę ir tvarumą.

Iš pirmų lūpų sužinokite, kaip Konica Minolta kuria spausdinimo ateitį, kurioje galimybės tampa realybe, o spausdinimo galia įgauna visiškai naują dimensiją.

Štai ką esame jums paruošę:

  • Ženkite į spaudos ateitį, kur kiekvienas atspausdintas puslapis, pakuotė, etiketė, lakas, folija bei užbaigimas sukuria neprilygstamą vertę.
  • Mūsų naujausi sprendimai praplės galimybių ribas.
  • Būsite pažangiausių pasiekimų liudininkais, kurie jus įkvėps ir paskatins spausdinimo inovacijas pritaikyti savo veikloje.
  • Pasinerkite į įtraukiančią Industry 5.0 istoriją, kurioje akcentuojamas pajėgumų patikimumas, tvarumas ir išmanusis gamybos automatizavimas.

Prisijunkite prie mūsų V.I.P klubo

Sekite Konica Minolta Drupa 2024 naujienas!

Prisijunkite prie mūsų VIP klubo ir gaukite išskirtinę informaciją, naujienas ir pranešimus anglų kalba apie mūsų dalyvavimą Drupa 2024 parodoje anksčiau, nei ji bus paskelbta medijoje. O kaip padėką už įstojimą į mūsų klubą, apsilankę mūsų stende 8B salėje, padovanosime specialią dovaną.

Tad nedelskite ir užsiregistruokite šiandien!

Prisijunkite prie mūsų klubo


 


 

"Drupa yra mūsų pramonės pagrindas. Švietėjiška, informatyvi ir įkvepianti - renginys yra itin patrauklus, todėl negalime sulaukti, kada galėsime jame dalyvauti.

Būdama pasaulinė technologijų lyderė, Konica Minolta ir vėl aktyviai dalyvaus parodoje. Kadangi mūsų DNR pagrindas yra įsipareigojimas siekti tvarumo ir socialinės atsakomybės tikslų, nekantriai laukiame lankytojų savo stende, kad galėtume padėti jiems permąstyti galimybes, uždegti kūrybines idėjas ir įžvelgti spausdinimo potencialą.

Paroda Drupa yra puiki platforma, kurioje galime pademonstruoti naujausias technologijas ir patobulinimus, padedančius dar labiau identifikuoti ir atskleisti skaitmeninimo potencialą mūsų klientams."


Olaf Lorenz, Tarptautinės rinkodaros vadovas Konica Minolta Business Solutions Europe

Įžvelkite ateities spausdinimo potencialą

Įžvelkite ateities spausdinimo potencialą

Messe Dusseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Duesseldorf

tinklalapyje

Prisijunkite prie mūsų V.I.P klubo

Džiaugiamės galėdami su jumis pasidalinti Drupa 2024 naujienomis. Užsiregistruokite ir pirmąjį el. laišką anglų kalba gausite 2024 m. kovo mėn.

Teksto laukeliai su * yra privalomi!