Paroda Diuseldorfe

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Duesseldorf

Prisijunkite prie Konica Minolta parodoje Drupa 2024

Įžvelkite ateities spausdinimo potencialą

Aplankykite mus Konica Minolta stende 8B salėje


Atvykite į parodą Drupa 2024 ir apsilankykite Konica Minolta stende 8B salėje, kurioje pristatysime naujausius novatoriškus spausdinimo technologijų pasiekimus. 

  • Ženkite į spaudos ateitį, kur kiekvienas atspausdintas puslapis, pakuotė, etiketė, lakas, folija bei užbaigimas sukuria neprilygstamą vertę.
  • Mūsų naujausi sprendimai praplės galimybių ribas.
  • Pasinerkite į įtraukiančią Industry 5.0 istoriją, kurioje akcentuojamas pajėgumų patikimumas, tvarumas ir išmanusis gamybos automatizavimas.


Konica Minolta ekspozicija parodoje Drupa

Lapinė spauda


Sužinokite, kaip Konica Minolta skaitmeninės spausdinimo sistemos gali padėti popieriaus lapą paversti meno kūriniu.

Našiai dirbkite su mūsų automatizavimo sprendimais ir sukurkite spaudos gaminius, kurie išsiskiria iš kitų, naudodami mūsų išmaniuosius apdailos sprendimus.

AccurioPress C14000e

Spalvotos spaudos presas
Greitis iki 140 psl/min. (A3), popieriaus storis nuo 52 iki 450 gsm, tad gaminių profilis itin platus.
Automatinis dvipusis medijos spausdinimas iki 900 mm, vienpusis spausdinimas iki 1300 mm

AccurioPress C7100

Spalvotos spaudos presas
Patvarus presas naudojantis ekologišką ir greitam spausdinimui pritaikytą tonerį. Spausdinimo greitis iki 100 psl/min. (A3), popieriaus storis iki 400 gsm
 

AccurioPress C4080 serija

Spalvotos spaudos presas
Greitis iki 45 psl/min. (A3), popieriaus storis iki 360 gsm. Platus medijos įvairovės palaikymas ir patikima spaudos kokybė
 

AccurioPress 7136

Nespalvotos spaudos presas
Greitis iki 74 psl/min. (SRA3), popieriaus storis iki 350 gsm
 

AccurioPress 6272P

Nespalvotos spaudos presas
Dvigubas spaudos modulius. Spausdinimo greitis iki 156 lapų/min. (A3), nuo 40 iki 350 gsm storio popieriaus

AccurioPress C84hc

Itin ryškių spalvų spauda
Su specialaus High Chroma toneriu išplėstas spalvų gamutas, leidžiantis atspausdinti ypač ryškias spalvas. Popieriaus storis iki 360 gsm, greitis iki 45 psl/min. (A3)

AccurioShine 3600

Kompaktiškas skaitmeninio taškinio UV lakavimo ir karšto folijavimo sprendimas, kuriam nereikalingi šilkografinių tinklai, plokštės ar štampai. Maksimalus medijos formatas B3+ (364mm x 750mm), greitis - 2.077 A3 lapų per valandą.
 

Daugiau

Etikečių spauda


Skaitmeninių etikečių gamyba toliau išlaiko savo populiarumą. 

Pasinaudokite šiuo augimu ir atraskite skaitmeninių etikečių spausdinimo procesų privalumus - nuo etikečių gamybos ir puošybos linijoje iki išpjovimo - ir išlaikyti savo gamybos linijos pelningumą.

AccurioLabel 230

Skaitmeninė ruloninė spauda
AccurioLabel 230 pasižymi našumu iki 23,4 m/min, 1,200 dpi x 3,600 dpi  spaudos rezoliucija  ir stebėtinai paprastu naudojimu. Medijos storis – nuo 81 iki 256 g/m2, medijos plotis - iki 333mm. Šis įrenginys taip pat gali spausdinti ant jau atspausdintos medijos, pvz. kintamus duomenis.

AccurioLabel 400

Penktoji - baltoji spalva
Spausdinkite iki 40 lm/min. greičiu ant metalizuotų, skaidrių, kraft medijų - ypač sodri balta spalva praplečia spausdinamų produktų spektrą.
Spalvų valdymą supaprastina išmanusis IQ-501 modulis, spaudos metu atliekantis spalvos stabilumo, registro kontrolę, automatinę kalibraciją, spalvos tankio nustatymus.
Overprinting įrankis – standartas komplektacijoje. 

MGI JETVarnish 3D Web400

Ruloninės spaudos puošyba
Ruloninis vieno padavimo skaitmeninio taškinio UV lakavimo ir karšto folijavimo įrenginys, kurio greitis iki 42 lm/min., o medijos plotis iki 420 mm.
Pagražinkite etiketes 2D ir 3D apdailos efektais. Lakavimas ir folijavimas galimas ant flexografinės, ofsetinės, tonerinės, inkjet spaudos

Pakuočių spauda


Gofruotojo kartono pakuotės nebėra skirtos tik siuntų išoriniam įpakavimui. Mūsų automatiniai greitaeigiai skaitmeniniai gofruotojo kartono ir sulankstomų kartoninių dėžių spausdintuvai išsiskiria ryškiomis spalvomis, atsparumu vandeniui, automatiniu padavimu ir sukrovimu. 

Drupa parodoje pristatysime visiškai integruotą gamybos liniją MGI AlphaJet, žadančią revoliucinę spausdinimo patirtį, sujungiančią modernią technologiją su sklandžiu funkcionalumu.

MGI Alpha Jet

Pirmasis pasaulyje B1+ formato skaitmeninis rašalinis presas atliekantis spausdinimo, lakavimo ir folijavimo darbus vienoje linijoje. Iki 1800 B1 lapų per valandą su didžiausia inkjet 1,600 dpi spaudos rezoliucija. Medijos storis – nuo 135gsm iki 2mm.
 

Daugiau

PKG-1300

Skaitmeninis gofruoto ir sulankstomo kartono spausdintuvas, užtikrinantis ryškias spalvas, atsparumą vandeniui ir UV spinduliams, automatinį tiekimą ir iškrovimą.
 

Daugiau

Inkjet spauda


Konica Minolta B2 formato rašalinės spaudos sistemas, kurios leidžia spausdinti ant beveik bet kokio pagrindo - nuo itin tekstūrinių medžiagų, plastikų iki lanksčios pakuotės ir kartono.

O kadangi šioje srityje itin svarbu vizualumas, gaminiui išskirtinumo suteikite su puošybos spauda - lakavimo ir folijavimo elementais.

KM-1e HD

Lapinis rašalinis UV presas
Pažangus rašalinės spausdinimo galvutės dizainas su patentuota Dot-Freeze technologija ir stabiliu ofsetiniu medijos perdavimu. Plačios medijos pasirinkimo galimybės nuo 0.06 iki 0.6 mm storio - nekreiduotas, kreiduotas, meninis tekstūrinis popierius, metalic popierius, lankstus kartonas, skaidrus plastikas, drobės, mineralinis popierius.
Iki 3000 lapų per valandą, automatinis dvipusis spausdinimas be uždelsimo rašalui išdžiūti, lanksti impozicija ant plataus B2+ formato (585 x 750 mm)

MGI Evolution

Skaitmeninis taškinio lakavimo ir karšto folijavimo įrenginys
Atlikite spaudos apdailos darbus nenaudodami šilkografinių tinklų, plokščių ir štampų, išvengdami valymo tarp darbų ir medijos švaistymo. Lakas cirkuliuoja uždaroje sistemoje, o profilaktinį valymą atliksite kelių mygtukų paspaudimu.
Greitis iki 2291 B1 formato lapų/val. Lako storis nuo 3 iki 232 mikronų

Programinė įranga

Gyvai demonstruosime programinės įrangos - AccurioPro Dashboard sprendimą, leidžiantį visapusiškai analizuoti ir optimizuoti spausdinimo patalpas.
 
Atraskite programinį spausdinimą, maketų analizę ir universalias VDP parinktis - visa tai sklandžiai integruota į mūsų profesionalias sistemas, skirtas ne tik sumažinti išlaidas ir padidinti našumą, bet ir paskatinti jūsų verslo augimą.
 


Konica Minolta stendas Salė 8

Prisijunkite prie mūsų V.I.P klubo

Sekite Konica Minolta Drupa 2024 naujienas!

Prisijunkite prie mūsų VIP klubo ir gaukite išskirtinę informaciją, naujienas ir pranešimus anglų kalba apie mūsų dalyvavimą Drupa 2024 parodoje anksčiau, nei ji bus paskelbta medijoje. O kaip padėką už įstojimą į mūsų klubą, apsilankę mūsų stende 8B salėje, padovanosime specialią dovaną.

Tad nedelskite ir užsiregistruokite šiandien!

Prisijunkite prie mūsų klubo


 

"Drupa yra mūsų pramonės pagrindas. Švietėjiška, informatyvi ir įkvepianti - renginys yra itin patrauklus, todėl negalime sulaukti, kada galėsime jame dalyvauti.

Būdama pasaulinė technologijų lyderė, Konica Minolta ir vėl aktyviai dalyvaus parodoje. Kadangi mūsų DNR pagrindas yra įsipareigojimas siekti tvarumo ir socialinės atsakomybės tikslų, nekantriai laukiame lankytojų savo stende, kad galėtume padėti jiems permąstyti galimybes, uždegti kūrybines idėjas ir įžvelgti spausdinimo potencialą.

Paroda Drupa yra puiki platforma, kurioje galime pademonstruoti naujausias technologijas ir patobulinimus, padedančius dar labiau identifikuoti ir atskleisti skaitmeninimo potencialą mūsų klientams."


Olaf Lorenz, Tarptautinės rinkodaros vadovas Konica Minolta Business Solutions Europe 

Įžvelkite ateities spausdinimo potencialą

Įžvelkite ateities spausdinimo potencialą

Paroda Diuseldorfe

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Duesseldorf

tinklalapyje

Prisijunkite prie mūsų V.I.P klubo

Džiaugiamės galėdami su jumis pasidalinti Drupa 2024 naujienomis. Užsiregistruokite ir pirmąjį el. laišką anglų kalba gausite 2024 m. kovo mėn.

Teksto laukeliai su * yra privalomi!