Naujasis „AccurioJet KM-1“ užtikrins dar didesnį lankstumą

| 1 liepos 2020

Konica Minolta pristato „AccurioJet KM-1e B2 + UV Inkjet Press“ gamybos presus, kurie ir toliau sparčiai auga pramoninės spaudos rinkoje.


Nuo pat  2016 m. „Drupa“ parodos, „AccurioJet KM-1“ pripažintas kaip numeris vienas  „B2 +“ skaitmeninės spaudos presas. Daugelis komercinių, internetinių, tiesioginių pašto siuntų, leidybos ir knygų spausdinimo įmonių gavo itin didelės naudos iš šio įrenginio instaliacijos, dėl jo laikmenos universalumo, kurį lėmė originalios „Konica Minolta“ UV rašalinės technologijos.


Pagrindinis „AccurioJet KM-1e“ pranašumas išlieka begalinės verslo plėtros galimybės nuo esamų verslo sričių iki pelningesnių aplikacijų. UV rašalinių spausdintuvų technologijos pranašumai maksimaliai padidina spausdinimo galimybes ant įvairių tipų laikmenų, įskaitant plastikinius pagrindus, skaidrias plėveles, folija, metalines laikmenas, drobę ir sintetinius pagrindus.


„AccurioJet KM-1e“ ir toliau leis klientams kurti nepriekaištingos kokybės bei aukštos pridėtinės vertės produktus, ypač ten, kur reikalingas didelis medijos suderinamumas ir personalizacija. Kaip vienas iš pavyzdžių, Konica Minolta bendradarbiauja su „MGI“, teikdama didelės vertės spausdinimo lakavimo sprendimus, ir su skaitmeninio lazerio technologija - „motioncutter“, skirta itin dekoratyviam pjaustymui, kuris gali atverti daugiau durų klientams dirbti tiesiogiai su agentūromis.

Pirmieji „Konica Minolta KM-1e“ diegimai jau yra atlikti Europoje ir JAV. Daugiau informacijos - jau netrukus.


„AccurioJet KM-1“ yra išskirtinis dėl savo universalumo su substratais ir aplikacijomis, taip pat dėl unikalios  „Dot Freeze Technology ™“. Tai - patentuotas procesas, žinomas kaip „DFT“, kuris įveikia vieną iš pagrindinių rašalinių spausdintuvų iššūkių - nekontroliuojamą rašalo taškų judėjimą, kuris sumažina spausdinimo kokybę ir tinkamų naudoti medžiagų sąrašą. Ši technologija akimirksniu sustingdo rašalo lašelius, kai jis tik prisiliečia prie medžiagos, todėl išgaunamas puikus spalvų stabilumas ir konsistencija bei puikūs rezultatai - akimirksniu sausas, tobulas spaudos darbas.„ - Toshi Uemura, „Konica Minolta Inc.“ Profesionalaus spausdinimo skyriaus vadovas


Sužinokite daugiau apie mūsų sprendimus

Sužinokite daugiau apie mūsų sprendimus

Norite pasikonsultuoti?

Užpildykite formą arba skambinkite telefonu: Vilniuje +370 5210 7700, Kaune +370 3731 3380, Klaipėdoje +370 4631 0480