Paverskite įrenginius galingais vertėjais ir dar daugiau: „Konica Minolta“ atnaujina „bizhub Evolution“

| 12 rugsėjo 2019

„Konica Minolta“ lanksti debesimis pagrįsta platforma, skirta biuro darbams bei komunikacijai, „bizhub Evolution“ atnaujinimas, kuris įtraukią galingą naują vertimo paslaugą, leidžiančią vartotojams sklandžiai versti dokumentus, išlaikant dokumento formatą. Sprendimas aprūpintas dirbtinio intelekto (AI) veikimu ir jo vertimams atlikti naudojamas savarankiško mokymosi algoritmas. Visa tai galima apdoroti mobiliuoju telefonu, staliniu kompiuteriu arba „Konica Minolta“ bizhub įrenginiais.


Nuo pat pristatymo 2016 m. Patogi ir lanksti išmaniųjų paslaugų platforma „bizhub Evolution“ buvo „Konica Minolta“ apjungto biuro pagrindas. Sprendimas siūlo dokumentų apdorojimą pagal užsakymą ir kitas debesijos paslaugas, įskaitant skaitmeninių ar popierinių dokumentų konvertavimą į daugybę formatų ir vertimus į kitas kalbas. AI pagrįstas vertimo atnaujinimas, kuris bus prieinamas nuo rugpjūčio, remiasi patikrinta ir labai novatoriška vertimo paslaugų teikėjo technologija. Konvertavimo veikimą dokumentų formato atkūrimui sukūrė „Konica Minolta“. Be aukštos vertimo kokybės, į paslaugą buvo įtrauktos dar penkios, papildomos  kalbos. Dabar galima versti vokiečių, prancūzų, anglų, ispanų, portugalų, italų, lenkų, olandų ir rusų kalbas. Tai yra „bizhub Evolution“ paketo dalis - klientai, kurie jau užsiprenumeravo vertimo paslaugą, automatiškai galės naudotis atnaujinimo pranašumais - be jokių papildomų išlaidų.


„bizhub Evolution“ taip pat patraukia dėmesį dėl savo ekonomiškumo ir lankstaus pobūdžio. Nepaisant daugybės paslaugų ir įrankių, verslui reikia mokėti tik už tai, ką jie faktiškai naudoja. Platforma siūlo prieinamą būdą, kaip pasiekti specifines funkcijas, tokias kaip saugus spausdinimas spausdinimu, faksimilinis spausdinimas iš debesies, dokumentų konvertavimas ir daug daugiau, nereikia investuoti į brangų tam skirtą sprendimą.