Konica Minolta stiprina partnerystę su MGI

| 3 liepos 2020

„Konica Minolta“ ir „MGI Digital Technology“ (MGI) išplėtė bendradarbiavimą, kad klientams būtų dar daugiau naudos užtikrinant vieną kontaktą abiejų įmonių klausimais. Tai dar labiau paskatins komercinės ir pramoninės skaitmeninės spaudos veiklą atitinkamose rinkose.


Glaudus strateginis ir finansinis bendrovių bendradarbiavimas pirmą kartą buvo užmegztas 2014 m. Ir išplėstas 2016 m., Padidinus MGI akcijų paketą iki 40,5 proc. tuomet„Konica Minolta“ savo esamą portfelį papildė MGI produkcija, etikečių ir pakuočių spausdinimu.


Abi bendrovės taip pat stiprina savo ryšius Vokietijoje ir Austrijoje. Išplėtus bendradarbiavimą, MGI sistemos bus parduodamos tiesiogiai per „Konica Minolta“ tinklą. Taip pat, produkcijos spausdinimo rinkos lyderis palaikys MGI klientus kaip bendrą kontaktą visais paslaugų, palaikymo ir administravimo klausimais. Klientams daug naudos atneš„Konica Minolta“ tinklas, teikiantis lokalų vietoje ir toliau plečiant atitinkamą klientų asortimentą.


Anksčiau MGI sistemų platinimas ir aptarnavimas buvo teikiamas atskirai. Kadangi „Konica Minolta“ perėmė atsakomybę už pardavimus ir palaikymą, ši spraga yra panaikinta. Nors su MGI susijusios technologijos ir sprendimai yra parduodami su „Konica Minolta“ prekės ženklu, paprastai abiejų bendrovių prekės ženklas ir firminis stilius išlieka atskiri.

Skaitmeninis dekoravimas yra pagrindinis spausdinimo produkcijos augimo variklis ir tuo pačiu pelningas būdas spausdinimo paslaugų teikėjams, komerciniams ir vidiniams spaustuvininkams atsiriboti nuo konkurencijos. UV taškinė technologija gali būti naudojama norint pagerinti keturių spalvų skaitmeninius ir ofsetinius atspaudus su išskirtinėmis 3D haptikomis.


Siekdama suteikti galimybę spausdintuvams patekti į skaitmeninį dekoravimo pasaulį, „Konica Minolta“ praėjusiais metais pristatė „MGI JETVARNISH 3D One“. Tai sistema, kuri naudoja universalų laką įvairiems 2D ir 3D efektams sukurti ir ypač tinka padailinti ir suteikti išskirtinumo spausdintiems gaminiams. MGI pirminio lygio modelis puikiai papildo „Konica Minolta“ spausdinimo sistemas, tokias kaip „AccurioPress“.


Be to, į portfelį įeina UV taškinis lakavimas ir skaitmeninis foliavimas. Kuris suteikia puikias galimybes paįvairinti gaminamai produkcijai, bei kurti didesnės pridėtinės vertės gaminius. A1+ spausdinimo sistemoms siūlomos apdailos programos skirtos ne tik skaitmeniniam bet ir  ofsetiniam apsausdinimui. 


Atsižvelgiant į tai, „Konica Minolta“, kaip ilgametė produkcijos spausdinimo rinkos lyderė ir viena iš pirmaujančių rašalinių spausdintuvų, dekoravimo ir etikečių spausdinimo tiekėjų, aprūpina klientus naujausiomis technologijomis ir programine įranga.