Konica Minolta pristato naują "MarketPlace" versiją

| 9 liepos 2019

Konica Minolta paminėta "Market Insight: Gartner Global Top 100 IT vendros in 2018"

Nuo išmanaus dokumentų tvarkymo iki IT darbo vietų optimizavimo. Šiandien šie procesai vyksta įvairiausių sistemų deka, o išmanūs IT sprendimai, verčia darbuotojus suvaldyti itin sudėtingus darbo procesus. Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) ne tik savo klientams teikia skaitmeninės transformacijos sprendimus , bet ir padeda jiems efektyviai valdyti ir kontroliuoti šiuos verslo procesus, formuojant jų darbo vietą ateičiai. Svarbiausias įmonės „Connected Office“ elementas yra „MarketPlace“ platforma, užtikrinanti, kad vartotojai turėtų prieigą prie skaitmeninių priemonių, būtinų produktyvumui ir kitai kasdienei veiklai gerinti.


Pagal neseniai paskelbtą „Gartner Market Insight“: „Gartner Global Top 100 IT Vendors“ 2018 m. „Konica Minolta“ buvo paminėta kaip viena iš didžiausias pajamas generuojančių, 100 geriausių IT pasaulio įmonių 


„Konica Minolta“ už verslo technologijas atsakingas vyresnysis specialistas Toshimitsu Taiko sako: „Mūsų tikslas - padėti klientams kurti darbo aplinką, kuri, remiantis jų specifiniais poreikiais, taptų pagrindu jų verslo sėkmei skaitmeninėje ateityje. Būtent tai svarbiausia, kai kalbame apie„Connected Office “. “„ Konica Minolta “keturios svarbiausios vertybės ateina kartu su „Connected Office “:

• „Connect IT“ - padeda klientams įgalinti ir supaprastinti IT, naudojant hibridines IT paslaugas arba teikiant valdomas IT paslaugas 

.• „Connect Security“ - užtikrina viso biuro saugumą, įskaitant „IoT“ įrenginius ir daugiafunkcinius periferinius įrenginius (MFPs).

• „Connect People“ - palaiko organizaciją tobulinant darbo procesus ir suteikiant įrankius kūrybiškumui.

• „Connect Work“ - teikia naujausias ir tinkamiausias verslo programėles, kurios apjungtos vienoje parduotuvėje: „Konica Minolta MarketPlace“. Kartu su „Connect People“ padeda išnaudoti visą įmonės darbuotojų potencialą.

Šiuo metu pasiekiamas „133“ šalyse. „MarketPlace“ siūlo platų "Cloud", skenavimo, produktyvumo, informacijos ir saugumo programų spektrą, kurios leidžią vartotojams pagerinti „Konica Minolta“ įrengimus.


Daugiafunkciniai įrenginiai, taip pat nauja darbo vietos stebėjimo IT infrastruktūra. „MarketPlace“ dabar standartas visiems „Konica Minolta“ „bizhub i-Series“ įrenginiams, užtikrinantis, kad vartotojai gali lengvai pasiekti įrankius, reikalingus produktyvumui didinti ir kasdienėms operacijoms pagerinti. Klientai gali prijungti daugiafunkcinius įrenginius prie įvairių debesų paslaugų, kurios suteikia galimybę spausdinti failus iš norimų debesų saugyklų arba tiesiog nuskaityti failus. Be to, „MarketPlace“ tapo pasauline atsiskaitymo sistema, integruojant ją į „Konica Minolta“ ERP sistemas, leidžiančias priimti pagrįstus atsiskaitymus ir didinant veiklos efektyvumą. „MarketPlace“ stebi kiekvieno kliento naudojimą ir užtikrina, kad jie būtų apmokami tik už tą sumą. Be to, su savo revoliuciniu, žiniatinkliu pagrįstu dizaino įrankiu, klientai gali sukurti arba pagal specialš užsakymą suprojektuoti MFP vartotojo sąsajas (UI), pritaikytas būtent jų darbui. Naudodami MFP UI, klientai gali stipriai pagerinti savo kasdienę veiklą.


„Su„ MarketPlace “Konica Minolta žengia dar vieną žingsnį į priekį, kad taptų pirmaujančia IT kompanija, pergalvodamos šiandieninio darbo niuansus. „Konica Minolta MarketPlace“ yra ne tik „bizhub“ įrenginių „App Store“ parduotuvė, bet ir pagrindinė platforma, kurioje mūsų klientai gali pridėti funkcionalumą savo „IoT“ įrenginiams. Iš anksto įdiegus „MarketPlace" į  „Workplace Hub“ ir „bizhub i-Series“ įrenginius, Konica Minolta įsipareigoja stiprinti mūsų klientų darbą “, - sako Ikuo Nakagawa, vyresnysis vykdomasis vadovas, atsakingas už skaitmenines darbo vietas. Sudėtingumo mažinimas yra mūsų „Connected Office“ pagrindas, o  "MarketPlace" yra puikus pavyzdys. „Connect Office“ platforma, apjungia visu mūsų siūlomus IT sprendimus verslui, todėl klientams atsiranda galimybė kurti išmanias darbo vietas.


Visas paslaugų ir programų asortimentas yra čia: www.konicaminoltamarketplace.com