3 būdai spausdinti per nuotolį

| 11 lapkričio 2020

Kadangi daugelis biurų šiuo metu yra uždaryti, o darbuotojai stengiasi visas savo darbines funkcijas atlikti per nuotolį, įmonės remiasi technologijomis ir kitais internetiniais sprendimais, kad tik paremtų darbuotojus. Bet ką daryti organizacijoms, kurioms vis dar reikia fizinio buvimo? Kai kurių užduočių, pvz., Spausdinimo, negalima skaitmenizuoti. O gal galima? COVID-19 gali įkvėpti greitą skaitmeninę transformaciją visame pasaulyje, tačiau net ir tai negali sumažinti spaudos vertės. Nesvarbu, ar tai yra būtina kasdienių procesų dalis, ar įstatymų atitikimo priemonė. Šios spausdinimo galimybės gali pilnai būti naudojamos ne tik biure, bet ir dirbant namuose.


Nuotolinis spausdinimas


Vienas dalykas yra užtikrinti, kad nuotoliniai darbuotojai turėtų prieigą prie spausdintuvo. Dar vienas dalykas yra užtikrinti, kad jiems būtų saugu spausdinti. Procesams reikalingas popierinis pagrindas, o įmonėms reikalingas modernus tinklas, leidžiantis spausdinti iš bet kur. Atkreipiame dėmesį „iš“ bet kur, o ne „į“ bet kur.

Kad būtų aiškiau, nuotoliniai darbuotojai vis tiek turėtų spausdinti į standartinius tinklo spausdintuvus esančius jūsų biure, net dirbdami iš namų. Tai geriausias būdas apsaugoti verslo ir asmens duomenis. Neapsaugotas namų spausdintuvas, ypač prijungtas prie interneto, yra tarsi švyturys įsilaužėliams, norintiems pasinaudoti svetima informacija. Laikydami informaciją saugiame tinkle, jūs sumažinate riziką ir neleidžiate kibernetiniams nusikaltėliams pasiekti jūsų brangios informacijos.

Tačiau spausdinimas nuotoliniu būdu skirtingoms organizacijoms gali atrodyti skirtingai. Pavyzdžiui, galite leisti savo tinklo spausdintuvams priimti dokumentus el. Paštu. Nuotoliniai darbuotojai gali siųsti failus asmeninio spausdintuvo el. Pašto adresu, kur jie bus automatiškai atspausdinti atvykus. Arba galite nurodyti darbuotojams, jei įmanoma, siųsti dokumentus spausdintuvams, kuriuos naudojate savo vietiniuose tinkluose.

Saugiausias būdas spausdinti, kai esate toli nuo biuro, yra virtualaus privataus tinklo (VPN) sukūrimas. Darbuotojai gali tiesiogiai prisijungti prie VPN serverio, kur jie turės apsaugotą prieigą prie bendrinamų failų ir spausdintuvo tvarkyklių jūsų vidiniame įmonės tinkle.


Nuotolinio naudojimo analizė


Atminkite, kad jūsų nuotolinių darbuotojų poreikiai nėra statiniai. Pastarieji keli mėnesiai pareikalavo, kad mes visi išliktume lankstūs, prisitaikydami prie savo naujos normos. Nuolat keičiantis procesams, šiuo metu verta sekti darbuotojų spausdinimo naudojimą, kad galėtumėte atitinkamai prisitaikyti ir jūs.

Nuotoliniams darbuotojams gali prireikti naujų ar skirtingų spausdinimo formų, kad būtų galima užpildyti kadaise įprastą procesą. Jie gali pastebėti, kad kai kurie jų spausdinimo poreikiai padidėjo, kai įsigalioja nauji reikalavimai. Esmė ta, kad jei norite suprasti, ko reikia jūsų darbuotojams, kad jie sėkmingai dirbtų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jie naudoja įmonės spausdintuvą.

Darydami tai, galite geriau užtikrinti, kad dažniausiai naudojami resursai būtų čia ir dabar kai tik jų prireikia. Jūs netgi galite sutaupyti įmonei pinigų, palengvindami darbuotojų prieigą prie to, ko jiems reikia. Galbūt kai kuriuos darbuotojus būtų galima perkelti tik į juodai baltą spaudą? Ar turėtumėte skirti daugiau spalvoto spausdinimo medžiagų, tokių kaip blizgūs popieriai, kad jūsų rinkodaros komanda galėtų neprarasti kūrybiškumo?

Bet kuriuo atveju, naudojimą stebėti lengviausia naudojant šiuolaikinius spausdintuvus ir atnaujintą tinklo programinę įrangą. Iš ten galite pritaikyti nuotolinio spausdinimo parinktis, kurios geriausiai tinka jūsų darbuotojų darbo eigai. Tiesiog įsitikinkite, kad darbuotojai žino, dėl ko juos stebite ir kaip tai bus naudojama palengvinant jų darbą. Svarbu išlaikyti moralę, o tai dažnai reikalauja skaidrumo darbdavio pusėje.


Mobilumas


Net jei svarbiausi jūsų darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, tai nereiškia, kad IT sistemos reikalingos jų kasdieniam palaikymui.

Sveikatos priežiūros darbuotojai yra geras pavyzdys. Profesijoje, kur kiekviena diena jau yra kitokia nei buvo vakar, žmonėms tenka prisitaikyti ir dirbti esant padidintam spaudimui iš bet kur. Daugelis darbuotojų turi būti visur, kur tik prireikia jų pagalbos. Tai dažnai reiškia darbą naujoje gydimo įstaigoje, mieste ar net šalyje kiekvieną savaitę. O reikalinga spausdintina informacija gali taip pat kardinaliai skirtis.

Galimybė spausdinti nuotoliniu būdu iš savo išmaniojo telefono ar asmeninių įrenginių gali sumažinti patiriamą įtampą. Supaprastinus spausdinimo procesą, prieiga prie teisėtų administracinių dokumentų ar ligoninių formų netrukdys jiems sėkmingai atlikti pareigą.


Kitos spausdinimo technologijos ir programos siūlo panašius, naudingus įrankius, kurie gali gerai pasitarnauti nuotolinei darbo jėgai. Daugelis gali išmanųjį telefoną paversti daugiafunkciniu spausdintuvu, skaitytuvu ir faksu, kuris gali siųsti ir priimti failus saugiu tinklu. Iš ten debesų programos leidžia prieiti prie elektroninių dokumentų ir juos spausdinti iš bet kur.


Nuotoliniu būdu spausdinti neturi būti sudėtinga. Naudojant tinkamą aparatinę įrangą ir naujausias technologijas, jūsų spausdinimo parinkčių yra  daug daugiau, negu jums gali atrodyti. Nepriklausomai nuo to, kiek laiko darbuotojai yra toli nuo biuro, sprendimas, kad jie galėtų saugiai naudotis įmonės spausdintuvu, yra paprastas būdas pagerinti jų produktyvumą ir suteikti jiems tam tikrą normalumo jausmą.Namuose dirbkite taip pat, kaip ir biure!

Spausdinkite bei skenuokite visas sutartis, sąskaitas ir kitus dokumentus.Siūlome kompaktišką, lengvai naudojamą, A4 spausdinimo sprendimą jūsų namų biurui tik nuo 19 Eur/mėn.

Sužinoti daugiau
spausdinimas namuose