Konica Minolta profesionalios ir pramoninės spaudos technologijos

| 21 balandžio 2020

„Digital Imaging squere” (DIS) demonstruoja „Konica Minolta“ profesionalios ir pramoninės spaudos technologijų portfolio, įskaitant apdailos galimybes bei programinės įrangos sprendimus. Įrenginių demonstracijos gali būti atliekamos labai praktiškai. Atsižvelgiant į karantino laikotarpį, pakanka mums atsiųsti spaudos failą, o mes už jus jį išbandysime, atspausdinsime ir pakonsultuosime! Tokiu būdu galite išbandyti ir patestuoti mūsų įrangą net būdami namuose.


„DIS” pristato ir demonstruoja šias, novatoriškas, profesionalaus ir industrinio spausdinimo technologijas:


„Color management” zona su light box, kuriame yra kalibruota šviesa, leidžianti išmatuoti spalvų atitikimą vizualuose. Taip pat rankinis bei automatinis  spektrofotometrai ir spektrodensitometrai. „Color Care” įranga, kuri padeda kalibruoti aparatus ir patikrinti, ar jie spausdina pagal PVZ, „ISO Fogra” standartą. „Color Care” kuri, greitu metu bus keičiama į „AccurioPro Color management”. Spalvų profiliavimo programinė įranga - „Color Care” AccurioPro Color management leidžia pilnai sureguliuoti aparatus, padaryti profilius ne tik „Konica Minolta“ bet ir kitų gamintojų įrenginiams, taip pat leidžia patikrinti ar spauda atitinka standartus.


Automatizuota spaudų valdymo sistema – „AccurioPro flux“, leidžia priimti darbus, automatiškai paruošti juos spaudai, sukomponuoti pagal reikiamą poziciją ar schemą. Vienu paspaudimu galima paleisti galutinį produktą, pavyzdžiui, vizitines korteles, lankstinukus, knygas ir kt.


„Color coverage“ analizatorius ištiria ir nustato, kiek spalvų turi kiekvienas spaudas. Tai leidžia apskaičiuoti spausdinto gamino savikainą, bei padeda apskaičiuoti, su kuriuo įrenginiu labiausiai apsimoka spausdinti darbą.


Daugiau informacijos apie spalvų valdymo sprendimus galite sužinoti paspaudę čia.
Print Production“ serijos įrenginiai


AccurioPress C3080“ - light production lygio aparatas dėl jo greičio, tačiau kalbant apie kokybę – tai aukščiausio lygio įrenginys. Aparatas sertifikuotas „ISO Fogra” sertifikatu, sukomplektuotas su didelio formato kasete, skirta banerių spausdinimui ir lankstinukų užbaigimui, kad būtų galima operatyviai  pagaminti lankstinuką ar brošiūrą kietu viršeliu.

Daugiau informacijos apie „AccurioPress C3080“ galite sužinoti paspaudę čia.
„AccurioPress C6100 “ serijos, galingiausias Mid production lygio aparatas, skirtas labai dideliems kiekiams spausdinti ir užtikrina mažiausia pagaminto  atspaudo savikainą. Sukomplektuotas su didelėmis popieriaus talpomis, aprūpintomis vakuumine popieriaus transportavimo padavimo sistema, kuri užtikrina sklandų popieriaus padavimą, neleidžia byrėti dulkėms ir jo nesutepa. Šis įrenginys aprūpintas spektrofotometrais, skeneriais ir įdiegta programine įranga, kuri pilnai automatiškai gali sureguliuoti spalvinius parametrus, dvipusę registraciją, taip pat gali nustatyti aparatą kiekvienam popieriaus tipui bei sekti ir keisti popieriaus tipą darbo metu.

Daugiau informacijos apie „AccurioPress C6100 “ galite sužinoti paspaudę čia.
„Industrial Printing“ įranga:


„AccurioLabel Press 230“ – tai naujausias etikečių spausdinimo aparatas, kuris spausdina 23 metrų per minutę greičiu ir gali spausdinti ant 33 cm pločio ruloninio popieriaus. Aparatas išsiskiria itin patogiu valdymu, o tik įjungus, jau po 5 minučių galima pradėti spaudos darbus, pvz per 45 minutes galima atspausdinti 50000 bilietų ar etikečių. Galima panaudoti kaip pagrindinį aparatą skaitmeniniam spausdinimui arba kaip papildomą tradicinės fleksografijos spaustuvei.

 „AccurioLable Press 230“ turi naują funkciją – overprint sensor – kuris leidžia įtapatinti kintamus duomenis, kintamą informaciją į spausdinimo etiketes, t.y. barkodus, vardus, pavardes, adresus, numerius ir kt. Atsispausdinus didelį kiekį etikečių su tradicinės spaudos įranga galima panaudoti skaitmeninio spausdinimo privalumus ir suteikti papildomą, pridėtinę vertę spaudams.

Daugiau informacijos apie „AccurioLabel Press 230“ galite sužinoti paspaudę čia.
Plataus formato įranga:


„Epson“ plataus formato spausdintuvai SC-T 5200 ir SC-T 5100. Tai mūsų partnerių įranga, kurią mes tiekiame savo klientams kartu su savo pagrindine spausdinimo įranga. Ji leidžia mums pilnai aprūpinti savo klientus plačiu įrangos asortimentu, su kuriuo galima nenaudojant ypatingų resursų atspausdinti didelio formato gaminius: brėžinius, schemas ar plakatus.

Daugiau apie „Epson“ plataus formato spausdintuvus galite sužinoti paspaudę čia.Norite pasikonsultuoti?

Užpildykite žemiau esančią formą arba skambinkite telefonu +370 5 210 7700