Rinkos lyderė Konica Minolta džiaugiasi sėkme Labelexpo

| 9 spalio 2023

Konica Minolta, Europos skaitmeninių etikečių spaudimo sistemų rinkos lyderė, renginyje „Labelexpo Europe“ švenčia išskirtinę sėkmę – jos unikaliame stende Briuselyje, Belgijoje, buvo paskelbtas didelis pardavimų skaičius ir septyni nauji pardavimai.


Sutelkdamas dėmesį į pakuočių ir etikečių gamybos procesams, technologijų lyderis Konica Minolta parodoje "Labelexpo Europe 2023" pristatė inovatyvias "end-to-end" ekosistemas, siekdamas parodyti klientams ir kitiems parodos lankytojams, kaip jie gali permąstyti galimybes.

 

Praėjus mažiau nei dešimtmečiui po to, kai technologijų milžinė pirmą kartą paskelbė apie pradinius planus įeiti į etikečių spausdinimo rinką, Konica Minolta įsitvirtino kaip skaitmeninių etikečių spaudos mašinų rinkos dalies lyderė (Infosource). Tai lėmė jos įsipareigojimas iš esmės keisti spausdinimo technologijas ir nuolat didinti veiklos efektyvumą, kad padėtų etikečių gamintojams įžvelgti potencialą augančioje skaitmeninėje rinkoje.


quotation marks

“Kaip Europos skaitmeninių etikečių spaudos sistemų rinkos lyderė, parodoje "Labelexpo 2023" sulaukėme išskirtinės sėkmės.",”

Sacha-Vittorio Paolucci

Konica Minolta Europe pramoninės spaudos verslo plėtros vadovas

"Per keturias dienas sulaukėme daugiau nei 570 kontaktų, o mūsų stende buvo paskelbti septyni parodos pardavimai. Džiaugiamės, kad susitikome su tiek daug lankytojų bei sulaukėme tiek daug puikių atsiliepimų apie unikalų mūsų stendo dizainą ir konstrukciją. 

Kartu su MGI Digital Technology (MGI) ir kitais partneriais ši paroda tapo svarbia platforma, kurioje pristatėme savo novatoriškas kompleksines ekosistemas ir parodos dalyviams pademonstravome, kaip jie gali permąstyti spaudos galimybes.

Visi mūsų sprendimai sukurti atsižvelgiant į etikečių rinkos reikalavimus. Kartu su partneriais parduodame sprendimus kaip vieną - visus integruotus ir automatizuotus, pagrįstus "Pramonė 5.0" principais.

Mūsų bendradarbiavimas rodo mūsų įsipareigojimą iš esmės keisti spausdinimo technologijas ir didinti veiklos efektyvumą. "Labelexpo 2023" buvo dar viena puiki proga gyvai pristatyti savo įsipareigojimus klientams ir visai rinkai."

Jis pridūrė: "Visame pasaulyje pardavėme daugiau kaip 1 200 sistemų. Skaitmeninių etikečių gamyba dabar yra pagrindinė technologija. Norime ir toliau plėsti galimybes ir padėti klientams atskleisti savo spausdinimo galimybes."