Rinkos lyderė Konica Minolta pristato AccurioPress C14000e seriją

| 7 birželio 2023

Konica Minolta pristato atnaujintą didelio našumo seriją AccurioPress C14000e.


Ne vieną apdovanojimą pelniusi serija pasauliniu mastu buvo pristatyta 2019 m. spalio mėn. ir šį laikotarpį Europoje AccurioPress C14000/C12000 įrenginių buvo parduota daugiau nei 700, kurie per trejus metus atspausdino apie 8,4 mlrd. A4 formato lapų.

Konica Minolta gavo INGEDE akreditaciją, kurią suteikė Tarptautinė dezinfekavimo pramonės asociacija, ir tarptautiniu mastu pripažintą BS 5609 standartą, spausdintoms slėgiui jautrioms, lipnia danga padengtoms prekių etiketėms, kurias reikia gabenti jūra. Be to, the AccurioPress C14000 ir C12000 spausdinimo sistemos buvo sertifikuoti dėl saugaus maistui tonerio - sertifikatas TÜV Rheinland ženklas yra ĮRODYMO kriterijų katalogas, skirtas spausdintam popieriui, susiliečiančiam su maisto produktais. Šios Konica Minolta spausdinimo sistemos taip pat laimėjo Japonijos dizaino instituto (JDP) apdovanojimą už „Gerą dizainą 2020“ bei 2021 m. „Reddot“ apdovanojimą už įrenginius.
 
Konica Minolta AccurioPress C14000e spausdina iki 140 puslapių per minutę (A4) greičiu, kas yra 40 % greičiau nei bet kuri kita Konica Minolta tonerio pagrindu veikianti spausdinimo sistema. Kartu su antruoju serijos modeliu AccurioPress C12000e, kurio sparta siekia iki 120 psl. per minutę (A4), šios gamybinės profesionalios spausdinimo sistemos buvo pirmasis Konica Minolta žingsnis į didelės apimties tonerinės spaudos segmentą, kurio augimo tempai grįžo į beveik iki pandemijos buvusį lygį.
 
AccurioPress C14000/C12000 serijos patobulinimai atlikti atsižvelgiant ir į klientų atsiliepimus, kadangi Konica Minolta ir toliau stiprina savo pozicijas spalvoto tonerio spausdinimo sistemų, skirtų didelės apimties gamybai, rinkose.
 
Svarbiausios Konica Minolta AccurioPress C14000e/C12000e spaudos sistemų savybės:
 
  • Spalvų ir atvaizdavimo, produktyvumo, valdymo ir prijungimo atnaujinimai naudojant "EFI Fiery Controller" 2.1 versiją.
  • Naujausia programinė įranga su dešimtimis programinės įrangos papildymų ir patobulinimų.
  • Konica Minolta IQ-501 AQA (Auto Quality Adjustment - Automatinis Kokybės Reguliavimas), RIP, medijos jutiklio ir PrintManager patobulinimai bei dar didesnis darbo patogumas: popieriaus bazinio svorio padidinimas bei banerio popieriaus palaikymas.
  • Platus automatizuotos apdailos parinkčių asortimentas, leidžiantis kurti paruoštus spaudos gaminius ir taupyti laiką.

quotation marks

C14000e/C12000e spausdinimo sistemos yra dar viena svarbi Konica Minolta sėkmės istorija. Šie serijos patobulinimai padeda klientams plėsti savo verslą. Tai pasiekiama taikant pažangią automatizaciją, didinant našumą ir mažinant išmetamų atliekų kiekį. Glaudžiai bendradarbiaudami padedame savo klientams permąstyti galimybes nuolat besikeičiančiame pasaulyje, kurdami naujoves ir inovacijas.

Karl Friedrich Edenhuizen

Product Manager Colour Devices, Professional Printing Group, at Konica Minolta Business Solutions Europe

Be itin didelio AccurioPress C14000e serijos našumo, didelio tiražo rinkai Konica Minolta pateikė pirmąsias automatinio išankstinio spausdinimo koregavimo ir spausdinimo kokybės tikrinimo funkcijas bei medijos jutiklį, kuris leidžia parinkti optimalius spausdinimo nustatymus. Šios naujovės leidžia spausdos įmonėms ne tik taupyti laiką, bet ir įdarbinti įvairių specialybių operatorius be specifinių įgūdžių.