Naujoji Konica Minolta Accuriopress 7136 serija suteikia geresnes skaitmeninės spaudos galimybes

| 3 spalio 2023

Konica Minolta išplėtė savo nespalvotų skaitmeninių spausdinimo sistemų asortimentą nauja AccurioPress 7136 serija. Naujos kartos spaudos mašinos sukurtos siekiant padėti komerciniams spaustuvininkams plėsti savo verslo galimybes ir didinti veiklos efektyvumą.


Ši AccurioPress 6136 serijos įpėdinė, kurioje įdiegta 20 metų išbandyta technologija, siūlo didesnį veiklos efektyvumą dėl patobulinto automatizavimo ir didesnio gamybos lankstumo naudojant A3 ir kitų įvairių tipų popierių. Ji sukurta siekiant padėti vidutinio dydžio komercinėms spaustuvėms ir mokomosioms CRD atrasti naujas galimybes plėsti verslo pasiūlą.
 

Universalią ir greitai reaguojančią seriją sudaro trys modeliai: AccurioPress 7136, AccurioPress 7136P ir AccurioPress 7120. Kiekvienas iš šių itin produktyvių sprendimų padidina darbo našumą, patikimumą ir lankstumą. Jie leidžia išplėsti operacijų taikymo galimybes.
 

Ines Wennemann, Konica Minolta Business Solutions Europe profesionalaus spausdinimo vyr. produktų vadybininkė , sakė: "Konica Minolta ir toliau laikosi novatoriško požiūrio į profesionalų spausdinimą ir siekia atverti klientams naujas galimybes, pristatydama šią naujos kartos nespalvotų produktų serijos evoliuciją. Sukurta sėkmingos AccurioPress 6136 serijos pagrindu, ji orientuota į aukštos kokybės spausdinimo kokybę, gamybos greitį ir taikymo universalumą, atitinkantį vis reiklesnius rinkos poreikius."
 

Kaip ir pirmtakas, Konica Minolta AccurioPress 7136 serija per mėnesį gali išspausdinti iki 3,24 mln. A4 formato puslapių. Ji taip pat pasižymi didžiausiu laikmenų lankstumu savo klasėje ir leidžia spausdinimo paslaugų teikėjams dirbti su įvairiomis būtiniausiomis skaitmeninio spausdinimo programomis. Laikmenos lankstumą, užtikrinantį aukščiausią našumą naudotojui, užtikrina išmanusis popieriaus katalogas ir pasirenkamas vokų keitiklis. Jis suteikia didžiausią laikmenų tipų pasirinkimą rinkoje, įskaitant padengtą ir reljefinį popierių nuo 40 gsm iki 350 gsm.
 

Įvesties laikas eliminuojamas, o bet kokios klaidos sumažinamos naudojant papildomą IQ-501. Jis automatiškai ir realiuoju laiku reguliuoja tankį bei registravimą ir sukuria spausdintuvo profilius, kuriuos valdyti nereikia įgūdžių. Popieriaus išlyginimo reguliavimas valdomas priedu RU-518m.

Aukštos kokybės produkciją, net ir neturint kvalifikuotų specialistų, palaiko 220 iš anksto įkeltų popieriaus profilių, kurie padeda sumažinti klaidų skaičių ir pagerinti spausdinimo kokybę.
 

Atsakingą ir tvarią veiklą užtikrina auksinis elektroninių gaminių aplinkosaugos įvertinimas (Electronic Product Environmental Assessment Tool). Konica Minolta AccurioPress 7136 serija taip pat gerokai sumažino tarptautinės ENERGY STAR programos 3.2 versijos tipinio energijos suvartojimo (TEC) vertes.
 

Sklandų veikimą ir kasdienį efektyvumą įgalina OpenAPI, kuri užtikrina aukštą mastelį tarp Konica Minolta gamybos spausdinimo įrenginių, AccurioPro darbo eigų ir trečiųjų šalių sprendimų. Patogias, keičiamo dydžio ir lanksčias spausdinimo srauto sistemas, automatizuojančias ir optimizuojančias visą įmonės spausdinimo procesą, užtikrina Accurio Pro Flux impozicijos programa, o AccurioPro Dashboard saugiai ir tiksliai renka, kaupia ir analizuoja duomenis. Palaikomos apskaitos, autentiškumo nustatymo ar nuskaitymo maršruto nustatymo funkcijos, tokios kaip YSoft Safe Q ir Nuance eCopy Sharescan. Suvienodinta naudotojo sąsaja ir nuotolinio skydelio valdymas padeda sklandžiai atlikti nustatymus, o operacijas galima lanksčiai valdyti mobiliuoju įrenginiu. Be to, Konica Minolta IWS (vidinis žiniatinklio serveris) leidžia pritaikyti naudotojo sąsają pagal operatoriaus reikalavimus, o išmanusis medijos sensorius IM-101 IM-101 ir ICCU išplečia automatizavimo galimybes ir sumažina kvalifikuotų operatorių poreikį.

Didžiausią apdailos lankstumą šioje klasėje užtikrina 728 skirtingos konfigūracijos galimybės. Tarp šių pasirinkimų yra Konica Minolta pačių sukurtų apdailos priemonių, pavyzdžiui, naujasis linijinis apipjaustymo įrenginys TU-510, taupantis brangų operatoriaus laiką ir mažinantis rankų darbo sąnaudas. Juo galima pjaustyti ir apipjaustyti viską - nuo mažų vizitinių kortelių iki SRA 3 lapų.  IQ-501 išmanusis kokybės priežiūros įrenginys užtikrina kiekvieno atspausdinto lapo nuoseklumą ir registracijos tikslumą. Konica Minolta taip pat užmezgė partnerystę su tokiomis bendrovėmis kaip GBC ir Plockmatic.
 

Wennemann priduria: "Efektyvus veikimas, kuris sumažina atliekų kiekį ir maksimaliai pailgina gamybos laiką, leidžia komerciniams spausdintuvams ir CRD užtikrinti, kad jie veiktų kuo sklandžiau ir pelningiau. IQ-501 padeda nuosekliai gaminti tobulą spaudinį, o išmaniąsias darbo eigas galima sukurti be vargo. Tuomet spausdinimo gamybos procesą operatyviai užbaigia universalus aukštos kokybės apdailos įrangos pasirinkimas."