IDC MarketScape vėl pripažino Konica Minolta pasaulinės spausdinimo transformacijos lydere

| 17 spalio 2023

Konica Minolta paskelbė, kad IDC MarketScape atliktame tyrime jai suteiktas lyderės vardas: (dok. Nr. US51146523, 2023 m. rugpjūtis). IDC tyrime spausdinimo transformacijos rinka įvertinta taikant IDC MarketScape modelį, pagrįstą standartizuotu parametrų rinkiniu, pagal kurį parengta spausdinimo transformacijos pardavėjų lyginamoji analizė, atsižvelgiant į kiekybinius ir kokybinius aspektus, padedančius pardavėjams sėkmingai veikti šioje pasaulinėje rinkoje. 2020 m. šios rinkos pardavėjų vertinime Konica Minolta taip pat buvo pripažinta lydere.quotation marks

Didžiuojamės, kad IDC MarketScape pripažino svarbų darbą, kurį Konica Minolta atlieka siekdama dirbant savo klientais daugiau nei 150 šalių, padėdama jiems pasiekti skaitmeninę brandą, pasitelkdama naujas technologijas ir žinias. Kartu naudojamės po pandemijos atsiradusiomis galimybėmis ne tik plėtoti verslą, bet ir daryti tai optimaliai efektyviai.

Olaf Lorenz

Konica Minolta Business Solutions Europe Tarptautinės rinkodaros skyriaus vadovas

IDC MarketScape atliktame Konica Minolta vertinime išskirtos penkios stipriosios pusės pasaulinės spausdinimo transformacijos kategorijoje:
 
Išmanioji  darbo vieta
Siekdama permąstyti darbo aplinkos pasaulį, Konica Minolta sukūrė išsamią Intelligent Connected Workplace (ICW) sistemą, kuri sujungia žmones, žinias ir darbo vietas. Ji suteikia galimybę dirbti ir darbo vietoje, ir mobiliai per nuotolį bei bet kuriuo paros metu gauti prieigą prie reikalingų įmonės duomenų, kad padėtų klientams jų skaitmeninės transformacijos kelyje. Įgyvendindama ICW verslo filosofiją, bendrovė pastaruosius kelerius metus sujungė spausdinimo ir IT paslaugų verslus. ICW apjungia valdomas spausdinimo paslaugas, darbo eigos, informacijos valdymą, valdomas taikomąsias programas, infrastruktūros valdymą, saugumą ir debesijos paslaugas.
 
Partnerystės su debesimis
Konica Minolta yra sukūrusi išsamų strateginių partnerysčių tinklą savo debesijos sprendimų portfeliui. Svarbiausias šio požiūrio elementas - pasauliniai santykiai su Microsoft. Bendrovė Konica Minolta Business Solutions Europe yra Microsoft debesijos sprendimų partnerė, teikianti labiausiai naudojamų Microsoft debesijos (Azure) ir vietinių biuro technologijų valdomas paslaugas.
 
Pertvarkomoji intelektinė nuosavybė
Konica Minolta savo intelektinės nuosavybės pagrindu sukūrė keletą debesijos, daiktų interneto ir naujų technologijų pasiūlymų, įskaitant FORXAI/VSS (saugumas) ir Dispatcher portfelį (darbo eigos automatizavimo ir spausdinimo valdymo programinė įranga), skirtų padėti klientams įgyvendinti skaitmeninės transformacijos pastangas.
 
Nuotolinio darbo perkėlimas į debesis
Konica Minolta nustatytas perėjimas prie pažangios darbo vietos padėjo nustatyti bendrovės perėjimą prie debesijos. Pasaulinė pandemija ir poreikis perkelti IT infrastruktūrą ir operacijas į debesiją puikiai derėjo su jau paskelbta bendrovės strategine iniciatyva. Ji taip pat padėjo Konica Minolta klientams sklandžiai integruoti darbą iš namų su tradicinėmis biuro operacijomis.
 
Įsigijimo istorija
Pastaruoju metu bendrovė daugiausia įsigijo valdomų IT ir įmonių turinio valdymo paslaugų, tačiau ji taip pat įsigijo ir saugumo, VoIP, BPO, vertikaliai pritaikytų sprendimų ir duomenų perdavimo paslaugų. Nors daugelis šių veiklų pradėtos konkrečiame regione, įsigytos technologijos ir įgūdžiai naudojami visame pasaulyje.
 
IDC MarketScape ataskaitoje pažymima, kad įmonės turėtų apsvarstyti Konica Minolta, nes Konica Minolta veda klientus skaitmeninės transformacijos keliu ir tai pasiekia teikdama išsamų paslaugų ir sprendimų portfelį, pritaikytą individualiems klientų poreikiams, nepriklausomai nuo įmonės dydžio, skaitmeninės brandos ar pramonės šakos. Nors bendrovė toliau kuria savo IT paslaugų infrastruktūrą, bendrovės 85 proc. klientų išlaikymas yra įspūdingas. Klientai, ieškantys tradicinio kopijavimo ir spausdinimo paslaugų teikėjo, turinčio pertvarkyto biuro viziją, turėtų apsvarstyti Konica Minolta.
 

Apie IDC MarketScape
IDC MarketScape pardavėjų vertinimo modelis skirtas apžvelgti IRT (informacinių ir ryšių technologijų) tiekėjų konkurencingumą tam tikroje rinkoje. Tyrimo metodikoje naudojama griežta vertinimo metodika, pagrįsta kokybiniais ir kiekybiniais kriterijais, kurios rezultatas - viena grafinė kiekvieno tiekėjo padėties tam tikroje rinkoje iliustracija. IDC MarketScape pateikia aiškią sistemą, pagal kurią galima prasmingai palyginti IT ir telekomunikacijų tiekėjų produktų ir paslaugų pasiūlą, galimybes ir strategijas bei esamus ir būsimus rinkos sėkmės veiksnius. Ši sistema taip pat suteikia technologijų pirkėjams galimybę 360 laipsnių kampu įvertinti esamų ir būsimų pardavėjų stipriąsias ir silpnąsias puses.
 
 

IDC MarketScape: Worldwide Print Transformation 2023 Vendor Assessment

IDC MarketScape tyrime Konica Minolta buvo pripažinta lydere: (dok. Nr. US51146523, 2023 m. rugpjūtis). IDC tyrime spausdinimo transformacijos rinka įvertinta taikant IDC MarketScape modelį, pagrįstą standartizuotu parametrų rinkiniu, kad būtų galima atlikti lyginamąją spausdinimo transformacijos tiekėjų analizę, atsižvelgiant į kiekybinius ir kokybinius aspektus, padedančius tiekėjams sėkmingai veikti šioje pasaulinėje rinkoje.

Skaityti analizę