Quocirca" pripažino Konica Minolta "Pagrindiniu Žaidėju" debesų spausdinimo paslaugų srityje

| 21 birželio 2023

Konica Minolta didžiuojasi galėdama pranešti, kad tyrimų įmonė "Quocirca" pripažino Konica Minolta "pagrindiniu žaidėju" pagal savo tyrimą "The Cloud Print Services Landscape, 2023" - kaip debesija skatina spausdinimo infrastruktūros modernizavimą.


Pasaulinė rinkos įžvalgų ir tyrimų įmonė, kurios specializacija - spausdinimo ir skaitmeninių technologijų konvergencija ateities darbo vietose, pripažįsta, kad "Debesijos spausdinimo paslaugos yra neatsiejama Konica Minolta pasplaugų dalis, kadangi bendrovė sukūrė lanksčią ir plečiamą paslaugų pasiūlą, skirtą padėti klientams pereiti nuo lokalios kliento infrastuktūros prie SaaS ir debesijos platformų".
 
"Quocirca" debesijos spausdinimo paslaugų rinkos tyrimas apima pagrindinius valdomų spausdinimo paslaugų (Managed Print Services) teikėjus, teikiančius debesijos paslaugas. Tiekėjas, kad būtų įtrauktas į sąrašą, turi turėti išvystytą valdomų paslaugų pasiūlymą, kurį išplėtė į debesijos aplinką.
 
Ataskaitoje pabrėžiama, kad debesijos paslaugos sparčiai diegiamos: 79 % organizacijų dalį arba visą savo IT infrastruktūrą naudoja debesijoje. Kalbant apie spausdinimo valdymą, daugiau nei pusė respondentų tikisi, kad per ateinančius dvejus metus bus visiškai arba didžiąja dalimi naudojamasi debesijos technologijomis. Tačiau daugelis organizacijų laikosi hibridinio požiūrio: 48 % organizacijų pranešė, kad per pastaruosius metus padaugėjo įdiegtų spausdinimo serverių. "Quocirca" teigia, kad tai lėmė poreikis optimizuoti labiau pasiskirsčiusius darbuotojus.

Šioje ataskaitoje Konica Minolta debesijos spausdinimo infrasktrūra Workplace Pure išskiriama kaip pagrindinė ir stiprioji bendrovės pusė. Ši platforma suteikia organizacijoms ekonomiškai efektyvią 24/7 prieigą prie nuolat tobulinamų paslaugų, įskaitant centralizuotą įkėlimą į debesijos saugyklas, spausdinimą debesijoje, saugų svečio spausdinimą, išmanųjį dokumentų konvertavimą ir vertimą - visa tai automatizuota ir supaprastinta iš vieno patikimo šaltinio.
 
"Quocirca" apie Workplace Pure priduria, ‘Svarbiausias išskirtinumas yra debesijos paslaugų, pavyzdžiui, konvertavimo, vertimo ir debesijos fakso, teikimas per vieną platformą, taip pat paprastas prijungimas prie Microsoft 365 ar Google Workspace. Unikalu tai, kad Workplace Pure valdo Konica Minolta kaip paslaugų teikėjas (be tarpinės platformos) ir nereikia diegti papildomos programinės įrangos.’
 
Taip pat minima ir debesijos spausdinimo infrastruktūra Dispatcher Paragon Cloud, kuri buvo pristatyta 2022 m. vasario mėn. ir leidžia Konica Minolta klientams, norintiems perkelti spausdinimo valdymą į debesiją, rinktis lokalią kliento infrasktrūrą arba tik debesijos modelį.
 
Nepaisant aiškios spausdinimo debesyje valdymo tendencijos, "Quocirca" ataskaitoje pabrėžiama, kad pagrindinė kliūtis, trukdanti taikyti debesų spausdinimo valdymą, yra saugumo problemos. Praėjusiais metais pristatydama Shield Guard, Konica Minolta stengėsi išsklaidyti šiuos nuogąstavimus, naudodama debesijos pagrindu sukurtą sprendimą, kuris užtikrina nuotolinę įrenginių saugumo stebėseną ir valdymą.
 

quotation marks

Konica Minolta sukūrė gausų paslaugų ir sprendimų portfelį, leidžiantį įmonės klientams naudotis daugeliu veiklos ir valdymo privalumų, kuriuos suteikia spausdinimas debesyje. Nesvarbu, ar jos pasirinks pilną debesiją, ar hibridinį modulį, mes galime padėti jiems kiekviename kelionės etape. Konica Minolta didžiuojasi, kad "Quocirca" ją pripažino "pagrindiniu žaidėju" debesų spausdinimo paslaugų srityje.

Olaf Lorenz

Head of International Marketing Division, Konica Minolta Business Solutions Europe

Quocirca Cloud Print Landscape 2023

Tyrimų įmonė "Quocirca" pripažino Konica Minolta "pagrindiniu žaidėju" pagal savo tyrimą "The Cloud Print Services Landscape, 2023" - kaip debesija skatina spausdinimo infrastruktūros modernizavimą.
 

Perskaitykite