KONICA MINOLTA GAVO AUKŠČIAUSIĄ CDP ĮVERTINIMĄ IR BUVO ĮTRAUKTA Į KLIMATO A SĄRAŠĄ 2021 M.

| 18 sausio 2022

Konica Minolta pripažinta pasauline kovos su klimato kaita lydere

Konica Minolta, Inc. ("Konica Minolta") jau šeštą kartą paskelbta CDP A sąrašo kovos su klimato kaita lydere. CDP - tarptautinė pelno nesiekianti organizacija, užsiimanti veikla, kuria siekiama sukurti tvarią ekonomiką.


2022 m. sausio 19 d. "CDP Worldwide-Japan" surengė internetinį renginį, skirtą CDP 2021 m. A sąrašo bendrovėms pasveikinti. Renginio metu Konica Minolta prezidentas ir generalinis direktorius Shoei Yamana skaitė kalbą kaip vienas iš sąrašo atstovų.

 

Klimato A sąrašas

Klimato A sąrašą sudaro įmonės, kurios pripažintos pasaulinėmis lyderėmis pagal išsikeltus tikslus ir veiksmus, kurių imtasi kovojant su klimato kaita bei atskleidžiant su tuo susijusią informaciją. Iš maždaug 12 000 įmonių visame pasaulyje, dalyvavusių CDP tyrime, 204 įmonės (įskaitant 56 Japonijos įmones) buvo įtrauktos į 2021 m. "Klimato A sąrašą" už pastangas mažinti išmetamo CO2 kiekį, švelninti klimato kaitą ir prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų ekonomikos kūrimo.

 

Konica Minolta požiūris į klimato kaitos problemas

 

Konica Minolta siekia prisidėti prie darnaus vystymosi tikslų (DVT) įgyvendinimo, kartu palengvindama verslo bendruomenės ir žmonių visuomenės raidą. Įgyvendindamos 17 DVT, Jungtinės Tautos parengė pasaulinę strategiją, skirtą dabartinėms pasaulinėms problemoms įveikti. Konkrečiai dėl DVT "Veiksmai klimato srityje" "Konica Minolta Business Solutions Europe" jau ėmėsi daug veiksmų, ypač daug dėmesio skirdama atsakingam energijos išteklių naudojimui:

 

  • Nuo 2018 m. Europos būstinė yra neutrali anglies dioksido atžvilgiu.
  • Europos būstinė, taip pat jos dukterinės įmonės Lietuvoje, Belgijoje,  Nyderlanduose, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Austrijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje naudoja elektros energiją iš atsinaujinančių šaltinių.
  • Pasauliniu mastu prisijungusi prie "RE100", bendrovė įsipareigojo iki 2050 m. 100 proc. apsirūpinti atsinaujinančia energija. Nuo 2015 m., kai buvo pradėta įgyvendinti programa "Įgalinanti anglies dioksido neutralumą", bendrovė ir jos klientai kartu kompensavo daugiau kaip 40 000 tonų neišvengiamo CO2 išmetimo.
  • 2019 m. Konica Minolta pristatė "bizhub ECO" - paslaugą, kuri apima iš anksto nustatytą spalvotų daugiafunkcinių įrenginių (MFP) ekologinę konfigūraciją ir medžių rėmimą bendradarbiaujant su "Treedom".
  • 2020 m. Konica Minolta pristatė AIRe Link - nuotolinės vaizdinės pagalbos priemonę, kuri leido sutaupyti daugiau kaip 853 000 kilometrų kelionių pas klientus, 3 000 kelionių pas klientus vietoje, o tai reiškia, kad nebuvo išmesta apie 104 tonos CO2.
  • Siekdama pakeisti transportavimą iš kelių į geležinkelių ar vandens transportą, Konica Minolta naudoja baržas, plaukiančias Reino upe Europoje, kaip transporto priemonę iš Roterdamo uosto Nyderlanduose į bazinį sandėlį Emmeriche, Vokietijoje.

 

Apie CDP

CDP yra pasaulinė pelno nesiekianti organizacija, valdanti pasaulinę įmonių, miestų, valstybių ir regionų aplinkosaugos informacijos atskleidimo sistemą. Įkurta 2000 m. ir dirbanti su daugiau nei 590 investuotojų, kurių turtas sudaro daugiau nei 110 trilijonų JAV dolerių, CDP pradėjo naudoti kapitalo rinkas ir įmonių viešuosius pirkimus, kad paskatintų įmones atskleisti savo poveikį aplinkai, mažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį, saugoti vandens išteklius ir miškus. 2021 m. per CDP duomenis atskleidė daugiau kaip 14 000 organizacijų visame pasaulyje, įskaitant daugiau kaip 13 000 bendrovių, kurių vertė sudaro daugiau kaip 64 % pasaulinės rinkos kapitalizacijos, ir daugiau kaip 1 100 miestų, valstybių ir regionų. Visiškai suderinta su TCFD, CDP turi didžiausią aplinkos duomenų bazę pasaulyje, o CDP rezultatai plačiai naudojami priimant investicinius ir viešųjų pirkimų sprendimus, kuriais siekiama nulinio anglies dioksido kiekio, tvarios ir atsparios ekonomikos. CDP yra mokslu pagrįstų tikslų iniciatyvos, koalicijos "We Mean Business Coalition", Investuotojų darbotvarkės ir iniciatyvos "Net Zero Asset Managers" steigėja. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite cdp.net arba sekite mus @CDP.

 

Šaltiniai:

Šiuo metu "Konica Minolta" yra įtraukta į pasaulinius ESG indeksus ir užima aukštą vietą ESG reitinguose, kaip parodyta toliau.

 

FTSE4Good Index Series (UK) Included in the index consecutively since 2003
FTSE Blossom Japan Index (UK) Included in the index consecutively since its establishment in 2017
MSCI Japan ESG Select Leaders Index (USA) Included in the index consecutively since its establishment in 2017
MSCI Japan Empowering Women Index (USA) Included in the index consecutively since its establishment in 2017
Dow Jones Sustainability Index (USA) Asia Pacific Index (DJSI Asia Pacific): Included in the index consecutively since 2009
S&P/JPX Carbon Efficient Index (USA, Japan) Included in the index consecutively since its establishment in 2018
S&P Global (USA)
(Four times as Gold and five times as Silver)
Corporate Knights (Canada) Ranked among the Global 100 Most Sustainable Corporations in the World (2011, 2019, 2020 and 2021)
ISS-oekom (Germany) Maintained the highest Prime Status since 2011
CDP (UK) Included on the Climate A List (2013, 2014, 2016, 2017, 2020 and 2021)