Konica Minolta buvo pripažinta lydere IDC MarketScape ataskaitoje

| 14 vasario 2024

Konica Minolta buvo pripažinta lydere IDC MarketScape ataskaitoje: Pasaulio tvarumo programos ir paslaugos: 2023 m. spausdinimo įrangos tiekėjų įvertinimas (dok. Nr. US49892223, 2023 m. gruodžio mėn.). IDC MarketScape teigia, kad „Organizacijos turėtų atsižvelgti į Konica Minolta ieškodamos tiekėjo, kuris imasi ryžtingų veiksmų klimato poveikiui mažinimui ir skatindamas klientus tausoti išteklių naudojimą bei tausodamas išteklius savo tiekimo grandinėje".


Ataskaitoje pažymima, kad Konica Minolta išmaniosios darbo vietos strategiją klientams taip pat suteikiama galimybė naudotis informacijos valdymo sprendimais, kurie gali padidinti darbo našumą, saugojimą, saugumą ir atitiktį, pasitelkiant dirbtinio intelekto technologijas." Joje taip pat pabrėžiama, kad skaitmeninto turinio ir automatizuotų darbo srautų naudojimas padeda klientams gauti papildomos naudos tvarumo požiūriu ir kad bendrovė siekia iki 2050 m. pasiekti nulinį anglies dioksido išmetimą savo veikloje ir gaminti savo produktus iš daugiau kaip 90% apyvartoje esančių išteklių (perdirbtų medžiagų ir biomedžiagų).
 
Valdymo filosofija: ataskaitoje nurodoma keletas konkrečių stipriųjų pusių, dėl kurių Konica Minolta yra lyderė, pavyzdžiui, įmonės filosofija, kad Konica Minolta gali sukurti ekonominę ir socialinę vertę naudodama naujoves tvarumui palaikyti. Tai apima Konica Minolta vaizdavimo, duomenų apdorojimo ir duomenimis pagrįstų sprendimų priėmimo patirtį, padedančią klientams ir partneriams patenkinti konkrečius tvarumo poreikius.
 
Tvarumo vertinimai: Ataskaitoje taip pat pabrėžiami Konica Minolta tvarumo vertinimai, kurie yra optimizuotų spausdinimo paslaugų dalis. Šie vertinimai suteikia klientams galimybę atlikti viso spausdintuvų infrastruktūros aplinkosauginį auditą naudojant Konica Minolta bizWORKPLACE bendros nuosavybės sąnaudų (TCO) priemonę. Ataskaitoje giriamas šios priemonės naudojimas, leidžiantis klientams nustatyti energijos ir eksploatacinių medžiagų sąnaudas, kartu nustatant efektyvesnes energijos naudojimo galimybes ir mažinant atliekų kiekį, taip pat periodiškai teikti aplinkosaugines ataskaitas nuolatiniam optimizavimui.
 
Tvarių sprendimų sertifikavimo sistema: IDC MarketScape ataskaitoje taip pat pabrėžiama Konica Minolta tvarių sprendimų sertifikavimo sistema ir jos gebėjimas identifikuoti ir sertifikuoti įvairius produktus ir paslaugas, skirtus konkrečiai aplinkosaugos ir socialiniams klausimams spręsti. Remdamasi šiais baziniais standartais, Konica Minolta vertina savo gaminius pagal trijų pakopų klasifikavimo sistemą. Nuo 2019 m., kai buvo įdiegta tvarių sprendimų sertifikavimo sistema, šie sprendimai sudarė 77 proc. visų grupės pardavimų.
 
Refurbished (atnaujintos) įrangos programa: galiausiai IDC MarketScape ataskaitoje cituojama Konica Minolta atnaujintos įrangos programa ir konkrečiai išskiriama: pakartotinai užpildomų tonerio butelių ir kasečių naudojimas, eksploatacinių medžiagų naudojimo trukmės pailginimas, didesnis perdirbtų medžiagų naudojimas ir atnaujintos įrangos diegimas. Ataskaitoje taip pat pabrėžiama programa Konica Minolta bizhub Refreshed, pagal kurią Europos klientams teikiami aukštos kokybės nebrangūs atnaujinti daugiafunkciai įrenginiai, kartu sudarant sąlygas sutaupyti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją lyginant su naujų įrenginių įsigijimu.
 

quotation marks

Didžiuojamės, kad IDC MarketScape tyrime Konica Minolta buvo pripažinta lydere. IDC atliko labai išsamų ir visapusišką vertinimą, kuriame nagrinėjo mūsų produktų galimybes, paslaugų portfelį ir įgyvendinimą. Taip pat atsižvelgta į mūsų platesnę tvarumo strategiją ir veiksmų planą, taip pat į mūsų valdymo ir atitikties strategiją bei augimą šiose srityse. Visuose šiuose elementuose pademonstravome aukštą nuoseklumo lygį, o tai liudija apie mūsų nuolatines pastangas ne tik toliau tobulinti "Konica Minolta" tvarumo pastangas, bet ir toliau remti bei padėti palengvinti ir mūsų klientų pastangas.

Olaf Jonas

Olaf Jonas, "Konica Minolta Business Solutions Europe" aplinkosaugos ir socialinio valdymo generalinis direktorius

Olafas Jonas pridūria: "Nors ir džiaugiamės šio vertinimo rezultatais,  nepamirštame telkti pastangas, kad Konica Minolta ir mūsų klientai dar labiau padidintų tvarumo lygį. Toliau plėtojame ir skatiname tokias iniciatyvas, kaip mūsų Švarios planetos programa, mažesnis pakuočių naudojimas ir AIRe Link naudojimas nuotoliniam aptarnavimui, tvirtai sutelkdami dėmesį į tai, kad toliau stengiamės, kur tik įmanoma, palaikyti didesnį tvarumą."


 

IDC MarketScape: pasaulinės tvarumo programos ir paslaugos, 2023 m. spausdinimo įrangos pardavėjų įvertinimas

Konica Minolta buvo pripažinta lydere IDC MarketScape ataskaitoje: Pasaulio tvarumo programos ir paslaugos: 2023 m. spausdinimo įrangos tiekėjų įvertinimas (dok. Nr. US49892223, 2023 m. gruodžio mėn.). IDC MarketScape teigia, kad „Organizacijos turėtų atsižvelgti į Konica Minolta ieškodamos tiekėjo, kuris imasi ryžtingų veiksmų klimato poveikiui mažinimui ir skatindamas klientus tausoti išteklių naudojimą bei tausodamas išteklius savo tiekimo grandinėje“.
 

Sužinoti daugiau
Apie IDC MarketScape:
IDC MarketScape pardavėjų vertinimo modelis skirtas apžvelgti IRT (informacinių ir ryšių technologijų) tiekėjų konkurencingumą tam tikroje rinkoje. Tyrimo metodikoje naudojama griežta vertinimo metodika, pagrįsta kokybiniais ir kiekybiniais kriterijais, kurios rezultatas - viena grafinė kiekvieno tiekėjo padėties tam tikroje rinkoje iliustracija. IDC MarketScape pateikia aiškią sistemą, pagal kurią galima prasmingai palyginti IT ir telekomunikacijų tiekėjų produktų ir paslaugų pasiūlą, galimybes ir strategijas bei esamus ir būsimus rinkos sėkmės veiksnius. Ši sistema taip pat suteikia technologijų pirkėjams galimybę 360 laipsnių kampu įvertinti esamų ir būsimų pardavėjų stipriąsias ir silpnąsias puses.