Atraskite Konica Minolta etikečių ir pakavimo spaudos inovacijas parodoje Labelexpo Europe

| 26 birželio 2023

Konica Minolta - skaitmeninių etikečių spaudos sistemų rinkos lyderė Europoje, kviečia į savo stendą C21/22 salėje 8, kuriame pristatys skaitmenines etikečių spausdinimo ir pakavimo spaudos galimybes. Paroda „Labelexpo Europe“ vyks š. m. rugsėjo 11-14 d. Briuselyje, Belgijoje.


Pagrindinė Konica Minolta stendo tema yra pristatyti augantį skaitmeninės etikečių spaudos potencialą ir pasidalinti šios rinkos naujausioms įžvalgomis bei tendencijomis.
 
Konica Minolta kartu su partneriu MGI Digital Technology parodoje demonstruos visą etikečių spaudos gamybos ciklą bei sprendimus pakuočių spaudai. 

quotation marks

"Skaitmeninė etikečių gamyba yra viena pagrindinių mūsų technologijų, todėl paroda "Labelexpo" yra puiki proga mūsų esamiems ir potencialiems klientams bei prekių ženklams apsilankyti mūsų stende ir įsitikinti, kaip jų ambicijas, kūrybiškumą ir vizijas galima įkvėpti pasitelkiant spausdinimo ir pakavimo galimybes. Žinome, kad mūsų klientai siekia, kad jų verslas taptų efektyvesnis, darbo procesai paprastesni, bet būtų kuriama didelė pridėtinė vertė bei gerinami verslo veiklos rezultatai. Bendradarbiaudami kuriame ilgalaikes strategines partnerystes, kad galėtume pasiūlyti individualizuotus metodus bei aukštą automatizavimo lygį. Tai apima visus spausdinimo etapus nuo spaudos paruošimo iki užbaigimo, įtraukiant puošybą ir apdailą, taip pat programinę įrangą ir paslaugas."

Sacha-Vittorio Paolucci

Head of Industrial Printing Business Development at Konica Minolta Europe

S. V. Paolucci akcentuoja: paroda „Labelexpo Europe“ seniai laukta proga pagaliau susitikti esamus ir potencialius klientus, pabendrauti, pasidalinti idėjomis bei aptarti spaudos rinkos inovacijas. Lankytojai taip pat iš arti pamatys, kaip veikia mūsų naujausios kartos skaitmeninė etikečių spausdinimo įranga, skirta sparčiai augančiai etikečių rinkai."

 
Daugiau informacijos apie parodą čia: Konica Minolta’s Labelexpo landingpage.