APLANKYKITE MUS "LABELEXPO 2022" PARODOJE

| 25 sausio 2022

Šiltai sutinksime Konica Minolta klientus "Labelexpo" parodoje.

Konica Minolta, Europos skaitmeninių etikečių spaudos sistemų rinkos lyderė, žada nemažai staigmenų ir naujienų balandžio 26-29 d. Briuselyje (Belgija) vyksiančioje "Labelexpo" parodoje, kur savo stenduose C12 ir C19 (8 salė) pristatys naujausias tendencijas ir etikečių gamybos ciklą.


Būdama pagrindine "Labelexpo" dalyve, Konica Minolta pabrėžia savo atsidavimą klientams bei didėjančią svarbą pramoninės spaudos rinkose. Įkvepiantis stendas atskleis partnerystės tarp verslo ir kūrybiškumo naudą.

 

Besidalindami stendu kartu su MGI Digital Technology, abi bendrovės sutelks savo patirtį, kad parodytų, kaip klientai gali plėtoti idėjas ir didinti pelningumą, taip pat pasinaudoti moderniausia programine įranga bei paslaugų galimybėmis.

 

"Etikečių, pakuočių ir jų dekoravimo rinkos yra kaip niekad gyvos, todėl nuoširdžiai laukiame, kada vėl galėsime asmeniškai susitikti su klientais ir kitais parodos "Labelexpo" lankytojais", - sakė Carstenas Bambergas, Konica Minolta Europe profesionalios spaudos grupės verslo plėtros vadovas. "Mūsų stendo lankytojai gali tikėtis įtraukiančios, interaktyvios erdvės, kuri prikaustys ambicingų etikečių kūrėjų vaizduotę, bei įrodys Konica Minolta aistrą ir užsidegimą, kad kartu pasiektų savo viziją ir permąstytų skaitmenines etikečių gamybos galimybes."

 

Komentavo Lisa Milburn, "Tarsus Labels+Packaging" grupės vykdomoji direktorė: "Aš asmeniškai džiaugiuosi galėdama pasveikinti Konica Minolta sugrįžus į "Labelexpo Europe 2022". Tai bus pirmoji galimybė po pandemijos lankytojams iš arti pamatyti visą Konica Minolta skaitmeninio spausdinimo ir puošybos įrangos asortimentą ir sužinoti, kaip bendrovės įranga dera prie automatizuotos darbo eigos 4.0 pramonės amžiuje - tai pagrindinė šių metų parodos tema."

 

P. Bambergas pridūrė: "Norime ir toliau plėsti ribas. Paroda "Labelexpo" taip pat taps dar viena svarbia platforma, kurioje galėsime parodyti, kaip bendradarbiaudami su klientais toliau spartiname savo skaitmeninės transformacijos kelią. Į skaitmeninių etikečių rinką įžengę mažiau nei prieš septynerius metus, matome, kad mūsų partnerystės požiūrį patvirtina naujausi duomenys, rodantys, kad tapome pirmaujančiu prekės ženklu Europoje ir pasiekėme 33 proc. rinkos dalį (2021 m. III ketvirtį)."

 

"Labelexpo" parodoje Konica Minolta ir MGI stendus rasite 8 salėje C12 ir C19 stenduose.

 

Etikečių, pakuočių ir puošybos rinkos yra kaip niekad gyvybingos, todėl nuoširdžiai laukiame, kada vėl galėsime asmeniškai susitikti su klientais ir kitais "Labelexpo" lankytojais." - Carstenas Bambergas, Konica Minolta Europe profesionalios spaudos grupės verslo plėtros vadovas