KONICA MINOLTA LAIMI DU „BUYERS LAB“ „KEYPOINT INTELLIGENCE“ APDOVANOJIMUS

| 29 sausio 2021

DISPATCHER PARAGON IR DOCUMENT NAVIGATOR 5 PRIPAŽINTI KAIP IŠSKIRTINIAI SPRENDIMAI

Konica Minolta su pasididžiavimu praneša, kad laimėjo dar du pagrindinius apdovanojimus už spausdinimo ir dokumentų valdymo sprendimus „Dispatcher Paragon“ ir „Document Navigator 5“. Spausdinimo apskaitos ir valdymo sprendimas - „Dispatcher Paragon“ laimėjo „Buyers Lab“ (BLI) 2021 „Pick“ apdovanojimą už išskirtinę spausdinimo išlaidų apskaitą ir duomenų atkūrimo sprendimus. „Document Navigator 5“ buvo apdovanotas „Buyers Lab“ 2021 „Pick“ apdovanojimu už puikų dokumentų apdorojimo sprendimą.


Dispatcher Paragon  kontroliuoja išlaidas

Įmonės patiria didesnį spaudimą nei bet kada anksčiau, kai reikia kontroliuoti savo išlaidas. Tačiau daugelis organizacijų negali kontroliuoti, kas ir ką spausdina, kiek spausdina kiekvienas vartotojas ar skyrius ir kiek pinigų išleidžia spausdinimui.

Su „Dispatcher Paragon“ išlaidas, susijusias su spausdinimu, nuskaitymu, kopijavimu ir faksu, galima centralizuotai stebėti ir lengvai grąžinti atitinkamoms komandoms, departamentams ir atskiriems vartotojams. Tai padeda organizacijoms sumažinti su spausdinimu susijusias išlaidas.
 
Konica Minolta Dispatcher Paragon yra viskas, ko reikia norint kontroliuoti spausdinimo aplinką. Spausdinimo taisykles galima įdiegti, kad būtų naudojami tik pigesni parametrai, pvz., Dvipusis ir nespalvotas spausdinimas, o administratoriai gali nustatyti, kurios funkcijos yra prieinamos atskiriems vartotojams. Dispatcher Paragon taip pat teikia verslui išsamius kainų nustatymo ir išlaidų įrankius. Vartotojas, išlaidų centras, įrenginys ar projektas gali nustatyti skirtingas kainas, o administratoriai gali valdyti biudžetus arba apibrėžti kvotas, kad spausdinimo išlaidos visada būtų valdomos.

Lee Davis, „Keypoint Intelligence“ programinės įrangos / skaitytuvų asocijuotas direktorius
Integruokite analoginius dokumentus į skaitmenines darbo eigas naudodami „Document Navigator 5“
 
Duomenys, o svarbiausia - galimybė greitai prieiti prie jų - niekada nebuvo tokie svarbūs kaip dabar. Kita vertus, didelė dalis darbuotojų praleidžia nemažai laiko pasikartojančioms užduotims atlikti. Dokumentai turi būti nuskaityti, apdoroti ir pristatyti į vieną ar daugiau paskirties vietų, tokių kaip kitas skyrius, CRM sistema ar elektroninis archyvavimo sprendimas. Visos šios administracinės užduotys apima daug rankinio, praktiškai kasdien besikartojančio darbo.

Naudojant „Document Navigator“, dokumentais pagrįstas darbo eigas galima lengvai automatizuoti. Siūlydamas išmanų dokumentų surinkimą, apdorojimą ir pristatymą, „Document Navigator 5“ suteikia vientisą elektroninę popierinių dokumentų eigą.

Konica Minolta dokumentų valdymo sprendimas suteikia verslui aukščiausios klasės, tačiau lengvai prieinamus, dokumentų valdymo įrankius. Kad būtų galima automatizuoti ir padidinti jų verslo procesų efektyvumą. Viskas, ko reikia, yra fantazija, todėl sprendimas jau antrą kartą nusipelno „Buyer Lab Pick Award“ apdovanojimą.

Andrew Unsworthas, „Keypoint Intelligence“ atstovas

„Pasinaudojus dviem mūsų sprendimais, niekada nebuvo taip paprasta sekti dokumentų išlaidas ir taip greitai padaryti analogiškus dokumentus skaitmeninius ir integruotus į skaitmenines darbo eigas. „Dispatcher Paragon“ ir „Document Navigator 5“ sukuria didelę pridėtinę vertę bet kuriai organizacijai ir prisideda prie didesnio efektyvumo. Mums labai malonu, kad „Keypoint Intelligence“ tai pripažįsta, o du apdovanojimai dar kartą įrodo, kad Konica Minolta yra lyderė spausdinimo ir dokumentų valdymo srityje.“
 


About Konica Minolta Business Solutions Europe

 

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, based in Langenhagen, Germany, is a wholly owned subsidiary of Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta enables its clients to champion the digital era: with its unique imaging expertise and data processing capabilities, Konica Minolta creates relevant solutions for its customers and solves issues faced by society. As a provider of comprehensive IT services, Konica Minolta delivers consultancy and services to optimise business processes with workflow automation. The company further offers its customers solutions and managed services in the field of IT infrastructure and IT security as well as cloud environments. With regard to its office printing solutions, "IDC MarketScape: Worldwide Print Transformation 2020 Vendor Assessment" stated that Konica Minolta is "recognised globally as a leader in print transformation". As a strong partner for the professional printing market, Konica Minolta offers business consulting, state-of-the-art technology and software and has established itself as the production printing market leader for more than a decade in Europe (InfoSource). Its Business Innovation Centre in London and four R & D laboratories in Europe enable Konica Minolta to bring innovation forward by collaborating with its customers as well as academic, industrial and entrepreneurial partners. For its innovative service approach that complements their devices perfectly, Konica Minolta was awarded the prestigious ‘"Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" by Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe is represented by subsidiaries and distributors in more than 80 countries in Europe, Central Asia, the Middle East and Africa. With approximately 10,000 employees (as of April 2020), Konica Minolta Europe earned net sales of over 2.34 billion in financial year 2019/2020.

 

For more information, please visit http://newsroom.konicaminolta.eu and follow Konica Minolta on Facebook, YouTube and Twitter @KonicaMinoltaEU

 

Terms and product names may be trademarks or registered trademarks of their respective holders and are hereby acknowledged.