Konica Minolta

Lietuva

  • Lietuvos

Giving Shape to Ideas

Pranešimas apie netikrą laišką

Pranešimas apie netikrus laiškus: įtartini laiškai, kurie atrodo lyg būtų išsiųsti iš daugiafunkcio įrenginio, naudojant funkciją "Skenavimas į el.paštą"*

Dėkojame, kad renkatės Konica Minolta produktus.

Neseniai gavome kelis pranešimus iš mūsų klientų apie įtartinus elektroninius laiškus tariamai siųstus iš daugiafunkcio įrenginio naudojant funkciją "Skenavimas į el.paštą".

Laiško pavadinimas yra [Message from KMBT_ {modelio_pavadinimas}] ir jame yra prisegtos bylos, kurių formato nepalaiko mūsų įrenginiai.

Jei gavote panašių elektroninių laiškų, kurių nelaukėte, prašome elgtis su jais kaip su bet kokiais kitais įtartinais laiškais. IŠTRINKITE pranešimą ir NEATIDARYKITE prisegtų bylų.

Taip pat rekomenduojame savo klientams, kurie naudoja "Skenavimas į el.paštą" funkciją, pasikonsultuoti su Konica Minolta servisu ir pasirūpinti, kad įtartinus laiškus gali būtų lengvai atskirti, pavyzdžiui, keičiant numatytuosius nustatymus laiško pavadinime.

Prašome kreiptis į mūsų pardavimų atstovus ar serviso centrą jei turite bet kokių klausimų.

Mes nuolat stebime mūsų įrenginių saugumo pažeidžiamumo lygį ir sprendžiame iškylančias problemas.

 
* Skenavimas į el.paštą: funkcija, kurios dėka nuskenuoti dokumentai/duomenys persiunčiami kaip elektroninio laiško priedas.