Konica Minolta

Lietuva

  • Lietuvos

Giving Shape to Ideas

Kainos už kopiją sutartis

SERVISAS IR PALAIKYMAS

Mes skiriame didelį dėmesį klientų aptarnavimo kokybei – aukštos kvalifikacijos serviso specialistai yra visuomet pasiruošę Jums padėti.

Kodėl Konica Minolta Baltia visiems savo klientams rekomenduoja kainos už kopiją sutartis?

Pagrindiniai sutarties principai

Kainos už kopiją sutarties esmė - tai pilna Jūsų biuro įrangos techninė priežiūra bei aprūpinimas atsarginėmis detalėmis ir medžiagomis, atsiskaitant pagal kas mėnesį padaromą kopijų/spaudinių kiekį. Tai ir garantija visam sutarties terminui.

Pilna biuro įrangos techninė priežiūra reiškia, kad Konica Minolta Baltia serviso inžinieriai atliks visus būtinus darbus: įrangos remontą, derinimą, profilaktinį valymą, laiku keis susidėvėjusias ar sugedusias dalis bei teiks eksploatacines medžiagas, o pasirinkus "kopijavimo ir spausdinimo" ar "kopijavimo ir/arba spausdinimo tinkle" sutarties tipą, atliks ir Jūsų kompiuteriuose instaliuotos Konica Minolta programinės įrangos priežiūrą.

Už suteiktas paslaugas klientas moka kas mėnesį. Apie per mėnesį atliktų kopijų/spaudinių kiekį galima pranešti per www.konicaminolta.lt/service/skaitikliai.php.

Mokėjimų suma priklauso tik nuo pagamintų kopijų/spaudinių skaičiaus ir jų kainos, kurioje įvertintos visos techninės bei programinės įrangos priežiūros darbų išlaidos.

Jums nereikės papildomai mokėti:

  • už eksploatacines medžiagas (toneris, nešiklis, fotolaidininkas/ ryškinimo blokas);
  • už atsargines dalis;
  • už serviso inžinieriaus darbą ir transporto išlaidas, konsultacijas ir skubią pagalbą telefonu.

Kiti sutarties privalumai:

  • Išlaidos kopijavimo-spausdinimo darbams pasiskirsto proporcingai per metus, jos lengvai planuojamos ir skaičiuojamos.
  •  Nėra nemalonių staigmenų, kai sugedus brangesniam mazgui, reikia skubiai rasti neplanuotas lėšas remontui.
  • Kol galioja sutartis, aparatui suteikiama pilna garantija.
  • Aparatas pajungiamas į nuotolinio diagnozavimo sistemą CSRC, kuri užtikrina nuolatinę Jūsų aparato priežiūrą, greitą reagavimą į gedimus ir savalaikį medžiagų ir atsarginių dalių tiekimą.
  • Reguliari ir kokybiška aparato priežiūra garantuoja puikią kopijų-spaudinių kokybę ir minimalias prastovas.
  • Eksploatacinės medžiagos bei dalys keičiamos laiku, nelaukiant galutinio jų susidėvėjimo. Tai leidžia išvengti didesnių gedimų ir žymiai prailgina kopijavimo aparato ar spausdintuvo darbą.


Konica Minolta Baltia, jausdama didelę atsakomybę už jos parduotos technikos kokybišką darbą ir siekdama skatinti šių sutarčių sudarymą, atskirų gaminių pirkėjams, sutinkantiems sudaryti kompleksinio aptarnavimo sutartis, taiko specialias įsigyjimo nuolaidas.