Automatinis dokumentų ir sąskaitų skaitmenizavimas

Pastebime, kad įmonių darbuotojai vis dar nemažai laiko praleidžia neefektyviai atlikdami pasikartojančius veiksmus: rankiniu būdu veda PVM sąskaitas faktūras į buhalterines sistemas, reikalingus dokumentus nuolat skenuoja, persiunčia, chaotiškai saugo savo kompiuteriuose. Vidiniai įmonės procesai vyktų greičiau ir produktyviau įtraukus popierinius dokumentus į elektroninę darbo seką. Valdydami dokumentus optimizuosite dokumentų procesus ir organizacijos veiklą.

Automatinis PVM sąskaitų faktūrų skaitmenizavimas

PVM sąskaitų faktūrų automatizavimo sprendimas paremtas OCR algoritmu. Įkėlus sąskaitą, pagal tekstines ir skaitines reikšmes automatiškai atpažįstamas dokumento šablonas. Atpažintos sąskaitos išsaugomos XML ar PDF formatu bei įkeliamos į įmonės apskaitos, dokumentų valdymo sistemas ir elektroninį sąskaitų faktūrų archyvą. Duomenys sąskaitoje yra atpažįstami pagal kliento individualius poreikius: sąskaitos faktūros numerį, įmonės kodą, apmokėjimo datą, PVM sumą ir kt.

„Tai sprendimas, kuris itin lengvai integruojamas su kliento turimomis verslo sistemomis, pritaikomas įvairiems dokumentacijos ir elektroninės korespondencijos tipams“, - teigia ECM sprendimų projektų vadovas Valentinas Boguševičius. „Sprendimas patrauklus ir tuo, jog galima atlikti duomenų patikrinimą iš kliento paskyros. Įmonės kaštai yra tausojami, kadangi nereikia rūpintis papildomomis licenzijomis“.

PVM sąskaitų faktūrų skaitmenizavimas yra struktūrizuotas, todėl iki minimumo sumažinamas laikas, skirtas rankiniam duomenų suvedimui bei eliminuojamas žmogiškosios klaidos faktorius.

Konica Minolta Baltia priklauso japonų kompanijai Konica Minolta, kuri yra informacijos atvaizdavimo produktų gamybos lyderė. Konica Minolta Baltia veikia per filialus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei partnerių tinklą Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Bendrovė teikia kompleksinius sprendimus ir paslaugas, palengvinančius verslo procesus, susijusius su dokumentų spausdinimu, archyvavimu ir paieška. Konica Minolta Baltia yra plataus profilio daugiafunkcių biuro įrenginių, spausdintuvų bei pramoninio skaitmeninio spausdinimo įrenginių tiekėja.

Atsisiųsti PDF