Konica Minolta

Lietuva

  • Lietuvos

Giving Shape to Ideas

Įmonės socialinė atsakomybė

KOMPANIJA

Konica Minolta, informacijos atvaizdavimo produktų gamybos lyderė, siūlo skaitmeninio spausdinimo įrenginius, paslaugas ir sprendimus, skirtus biurui ir pramoniniam spausdinimui.

Socialinė atsakomybė

Konica Minolta socialinės atsakomybės veikla grindžiama valdymo filosofija "Naujos vertės kūrimas" ir korporatyvinės elgsenos nuostatais. Grupė stengiasi patenkinti visuomenės pasitikėjimą ir lūkesčius, vykdant savo įsipareigojimus visoms suinteresuotosioms šalims ir prisidedant prie tvarios visuomenės įgyvendinimo.

Konica Minolta yra pasirašiusi Jungtinių Tautų Pasaulinį susitarimą, visuotinai pripažintus principus, apimančius žmogaus teises, darbą, aplinkosaugą ir kovą su korupcija. Bendrovė taip pat prisijungė prie Pasaulinio susitarimo Japonijos tinklo (GC-JN). Grupės politika gerbti ir laikytis šių ir kitų universalių principų yra aiškiai nurodyta Konica Minolta grupės bendrovių elgsenos nuostatuose, kurie yra bendri visame pasaulyje ir padeda užtikrinti, kad Konica Minolta laikomasi šių universalių principų.

Aplinkosauginė veikla