Konica Minolta

Lietuva

  • Lietuvos

Giving Shape to Ideas

Skaičiai ir faktai

APIE MUS

Mūsų tikslas - pažinti kaip mūsų klientai mąsto. Supratę Jūsų poreikius, mes padedame išspręsti Jūsų verslui kylančius iššūkius ir įgyvendiname Jūsų idėjas, kurios prisideda prie geresnės ateities kūrimo mums visiems.

ATGAL

 

 

Apie Konica Minolta Baltia

Konica Minolta Baltia yra spausdinimo įrenginių gamybos lyderės Konica Minolta oficiali atstovė Baltijos šalyse. Kompanija siūlo plataus profilio spausdinimo įrenginius, aptarnavimo paslaugas bei dokumentų valdymo sprendimus, skirtus biuro ir pramoniniam spausdinimui.

Konica Minolta Baltia gali patenkinti bet kokio dydžio įmonės poreikius susijusius su spausdinimu. Bendrovės produktų spektrą sudaro spalviniai ir vienspalviai daugiafunkciai įrenginiai, nedideli greitaeigiai spausdintuvai, pramoninio ir plataus formato spausdinimo sistemos, o taip pat programiniai sprendimai, kurie sklandžiai integruoja įrenginius į darbo procesus ir IT aplinką. Konica Minolta Baltia taip pat siūlo spausdinimo procesų optimizavimo paslaugą, kai išanalizavus kliento poreikius, atlikus esamos įrangos auditą, įdiegiama efektyvi spausdinimo, informacijos ir dokumentų valdymo sistema.

Per 23 sėkmingus veiklos metus Konica Minolta Baltia tapo Baltijos šalių rinkos lydere biuro technikos srityje. Rinkos tyrimų kompanijos Infosource duomenimis, Konica Minolta Baltijos šalyse užima 31% vienspalvių ir 33% spalvinių daugiafunkcių A3 formato biuro įrenginių rinkos (2014 m.). UAB „Konica Minolta Baltia“ turi filialus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei partnerių tinklą Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Įmonėje dirba 80 darbuotojų.

Konica Minolta spalvinių daugiafunkcių įrenginių rinkos dalis Baltijos šalyse 2014 m.

 

 

Konica Minolta vienspalvių daugiafunkcių įrenginių rinkos dalis Baltijos šalyse 2014 m.

Konica Minolta spalvinių pramoninio spausdinimo įrenginių rinkos dalis Baltijos šalyse 2014 m.

 

 

Šaltinis: "infoSource"