RETHINK PRINT

UŽSAKYKITE VIRTUALIĄ ĮRANGOS DEMONSTRACIJĄ

UŽSISAKYTI DEMO

Atraskite virtualias mūsų produktų versijas


 

Iš naujo atraskite įrangos demonstraciją

Džiaugiamės galėdami pristatyti jums savo naują „Virtual Showroom“, kuris atspindi tikrus mūsų įrenginius, tačiau yra saugus stebėti iš jūsų namų ar biuro. Pamatykite interaktyvias funkcijas, kurios nereikalauja atsisiųsti jokios programinės įrangos, iš mūsų ekspertų gaukite išsamų pristatymą ir įrangos demonstraciją, kur daugiausia dėmesio skiriama pagrindinėms produkto savybėms ir programoms.

  • Interaktyvi patirtis. Atrodo kaip realūs produktai!
  • Giliai pasinerkite į patį gaminį, tyrinėdami visas mašinos dalis.
  • Aptarkite savo organizacinius iššūkius.
  • Raskite geriausius sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius ir verslo specifiką.


Džiaugiamės galėdami susitikti su jumis internetu ir aptarti mūsų produktus bet kuriuo jums patogiu metu. Tiesiog palikite savo kontaktinę informaciją ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.

Galite užsisakyti virtualią demonstraciją šioms mašinoms:

AccurioJet KM-1e

×

KM-1e

„AccurioJet KM-1e“ yra labai stabili, spalviškai tiksli skaitmeninės spaudos platforma su inovatyvia rašalinio spausdinimo technologija, paremta patentuota „Dot Freeze TechnologyTM“. Mūsų naujausias skaitmeninis UV rašalinis presas sujungia ofsetinių presų spausdinimo medžiagas ir stabilumą su naujausių skaitmeninių technologijų pranašumais. Sistema taip pat siūlo nuostabų medijų lankstumą, nulio nustatymo laiką kintamiems duomenims spausdinti ir gaminti ant didelių gabaritų B2 lapų.

Atraskite interaktyvią patirtį, nuodugniai pažvelkite į sistemą ir atraskite „AccurioJet KM-1e“ pranašumus.

AccurioLabel 230

×

AccurioLabel 230

„AccurioLabel 230“ yra sprendimas, reikalaujantis mažesnės spausdinimo trukmės, greitesnio pristatymo, suasmeninimo, versijos ir spausdinimo pagal pareikalavimą. Sistema siūlo nepaprastą produktyvumą, puikią vaizdo kokybę ir yra paprasta naudoti. Tai tampa puikia priemone atveriant naujas rinkas ir naudojant esamą analoginę įrangą.

Atraskite interaktyvią patirtį, nuodugniai pažvelkite į sistemą ir atraskite „AccurioLabel 230“ privalumus ir pranašumus.

AccurioPress C14000 / C12000

×

AccurioPress C14000

Išmaniojo gamyklinio spausdinimo požiūriu pavyzdinis „Konica Minolta“ modelis išsiskiria precedento neturinčia spausdinimo kokybe, nuostabiu medijų lankstumu ir aukščiausiu automatizavimo laipsniu. Savo greičiu iki 140 ppm „AccurioPress C14000“ kiekvieną dieną tiesiog atlieka savo darbą - spausdina nuosekliai, patikimai, lengvai ir efektyviai ant įvarių medijų.

Atraskite interaktyvią patirtį, nuodugniai pažvelkite į sistemą ir pamatykite „AccurioPress C14000“ privalumus ir pranašumus.

NORITE PRODUKTO DEMONSTRACIJOS?

Dabar mes galime pasiūlyti virtualias produktų demonstracijas. Džiaugiamės galėdami susitikti su jumis internetu ir aptarti mūsų produktus bet kuriuo jums patogiu metu. Tiesiog užpildykite formą mes kuo greičiau su jumis susisieksime.

Required form 'BEUFormVirtualShowroom_1' does not exist.

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings