Padidinkite energijos vartojimo efektyvumą ir klimato apsaugą

 

Paslaugos

Anglies poveikiui neutralus spausdinimas

Konica Minolta kompensuoja neišvengiamą išmetamo CO2 kiekį, skirtą biuro ir gamybos spausdinimui. Įrašyto išmetamo CO2 kiekio sertifikate nurodomas anglies dioksido poslinkis. Ši sistema naudinga mūsų klientams, suteikiant jiems galimybę įgyvendinti savo aplinkos apsaugos tikslus, sumažinti savo anglies pėdsaką, pademonstruoti savo įsipareigojimą dėl klimato apsaugos ir pagerinti savo įmonės įvaizdį.

Funkcijos

Konica Minolta biuro prietaisai gali būti užprogramuoti vartoti energiją kaip įmanoma efektyviau. Klientai taip pat gauna naudos iš sistemos nustatymų ir dar labiau mažina jų poveikį aplinkai.

 

 1. Galios valdymas ir miego rėžimas: Trys energijos saugojimo rėžimai; efektyviausias iš jų,  "ErP Mode ", atitinka Europos ekologinio projektavimo direktyvą. Šiuo režimu, sistema gali būti aktyvuota tik tada, jei ji buvo suprogramuota kas savaitiniu laikmačiu arba kai Power save mygtukas yra paspaudžiamas dar kartą.
 2. Laiko ir kalendoriaus funkcija: Rankinis nustatymas, kai spausdinimo sistema turi eiti į mažos galios ar ramybės režimą.
 3. Dinaminis eko laikmatis: Pažangus automatinis mažos galios ar ramybės režimo nustatymas, kai biuro sistema prisitaiko prie faktinio naudojimo, remiantis keturių savaičių analize.
 4. ECO nuskaitymas: trumpas nuskaitymo laikas ir jokių nustatymų šildytuvo aktyvavimo.
 5. ECO Spausdinimas: Valdymo skydas nesuaktyvintas automatiškai, jei spausdinimo užduotis ateina, kai sistema veikia miego režimu; galioja tik toms dalims, kurios yra būtinos, taip sumažinant nereikalingą energijos suvartojimą.
 6. ECO nustatymai: Sumažina ekrano apšvietimą.
 7. Lengva nustatyti/darbo programa: išankstinis programavimas ECO sistemos nustatymams ir funkcijas.
 8. ECO Meter: individualių įnašų į aplinką vizualizavimas, rodant tonerio, popieriaus ir CO2 suvartojimą, atskiriems darbuotojams sukuriant aplinkosauginį sąmoningumą.
 9. Mano kortelė: apjungia ekologiškų funkcijų dažnį viename ekrane.
 10. Nuotolinė priežiūra: įrenginių priežiūra ir vartotojų aptarnavimo tarnyba, identifikuojanti technines problemas. Konica Minolta gali išspręsti nuotoliniu būdu, nesiunčiant techninės priežiūros specialistų į vietą.

 

Technologija

Konica Minolta biuro prietaisų naudojimo technologiją, kuri leidžia mūsų klientams gauti naudos iš mažo energijos suvartojimo, sumažinti jų poveikį aplinkai dar toliau:

 1. Energiją taupantys dažai: Konica Minolta ' s Simitri HD Polimerizuoti dažai, naudojami tiek biuro ir gamybos spausdinimas, turi žymiai mažesnį poveikį aplinkai per savo gamybos, naudojimo ir perdirbimo nei įprastinių pulverizuotus tonerio, nes dažai saugikliai ne žemesnė temperatūra.
 2. Energiją taupanti Skaitytuvo lemputė: skaitytuvo šviesos šaltinis buvo pakeistas iš įprasto fluorescencinio apšvietimo į LED, kurio sudėtyje nebėra gyvsidabrio. Klientai naudojasi energijos taupymu ir mažu šilumos našumu, tuo tarpu padidėja ryškumas ir nuskaitymo sparta.
 3. Maža TEC vertė: Konica Minolta biuro produktai ypač mažos TEC vertės; jie atspindi tipišką produkto savaitinį elektros suvartojimą (TEC), paremtą vidutine biuro naudojimo programa, apibrėžta ENERGY STAR programoje.
 4. Indukcinio šildymo kaitinimo technologija: žymiai sumažina energijos suvartojimą, reikalinga temperatūra pasiekiama daug greičiau, ir gali būti tiksliai kontroliuojama.
 5. Be ozonis įkrovimo volas: didelės raiškos produkcija yra įmanoma ilgą laiką, tuo pačiu slopinamas ozono susidarymas.

 

Įsipareigojimas

CO2 kiekio mažinimas ir Žalioji elektra
Mūsų bendras tikslas sumažinti išmetamą CO2 kiekį yra 80%, šiandien jau pasiekta 49%. Tai buvo pasiekta mažinant CO2 kiekį, pagamintą produktų naudojimo metu, 79% nuo 2016 iki 2005. Mūsų Vokietijos biuruose naudojama Žalioji elektra, kuria siekiama nulinio išmetamo CO2 kiekio.


 "Bike2Work " darbuotojų veiklos programa, siekiant sumažinti CO2
Vokietijos ir Čekijos Respublikoje "Konica Minolta" darbuotojai gali dalyvauti Bike2Work veiksmų projekte, užuot važię automobiliais į darbą vasaros mėnesiais. Tai leidžia jiems pademonstruoti savo atsakomybę už aplinką ir pagerinti savo sveikatą. Nuo 2014. "Konica Minolta" darbuotojai yra traukiami daugiau kaip 110 000 kilometrų ir padėjo sutaupyti daugiau nei 20 tonų išmetamo CO2 kiekio, nes jie nevairuoja šio atstumo savo automobiliuose.


Anglies išmetimo kompensavimas
"Konica Minolta Europe" kompensuoja neišvengiamą anglies dvideginio išmetimą, remdama sertifikuotus klimato apsaugos projektus. Tai leidžia mums vadintis "klimatui neutraliai" bendrove, ir mūsų Europos būstinėje Langenhagen veikia būdama klimatui neutralia nuo sausio 2018. Konica Minolta  kompensuoja CO2 pagamintą per savo renginius, taip pat įmonė kompensuoja bet kokį išmetamųjų teršalų kiekį gaminant ir vežant savo produktą. Tai atliekama visuose biuro įrenginiuose ir gamybos spausdinimo įrenginiuose, užtikrinančius visiškai neutralų anglies dioksido gyvavimo ciklą. Šiuo būdu iki šiol buvo sutaupoma daugiau kaip 9 000 000 kg CO2 (iki rugpjūčio 2018).

enabling-carbon-neutrality-konica-minolta

Bendraukime!

Susisiekite su mūsų specialistais!

Siųsti užklausą