Žmonių atskirties mažinimas ir komfortas

 

Paslaugos

Vidaus oro kokybė

Vidaus patalpų oro kokybė - tai oro erdvės švaros matas biuruose ir jo potencialus poveikis žmonių sveikatai bei patogumui. „Konica Minolta“ yra įsipareigojusi aktyviai gerinti savo klientų darbo aplinką ir sudaryti jiems sąlygas susitelkti į savo pagrindines kompetencijas. Saugumas ir efektyvumas yra pagrindinės „Konica Minolta“ oro valymo sprendimų priemonės, o bendrovė yra sukūrusi skirtingus biuro sistemų filtrus, užtikrinančius aukštą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimą, kartu išlaikant oro srautą atitinkamuose įrenginiuose. Klientai taip pat gali pagerinti savo patalpų oro kokybę, kas yra vienas iš esminių darbuotojų sveikatos, komfortą ir darbo našumą lemenčių veiksnių.
 

Indoor Air Quality

The air we breathe is closely linked to our health and wellbeing –  and the air at our place of work is likely to affect our comfort and productivity. Konica Minolta is committed to improving people’s working environments in whichever way possible, for instance by offering sustainable and effective solutions that help our customers improve the Indoor Air Quality (IAQ) of their working space by reducing emissions.

Universalus dizainas

„Konica Minolta“ universalus dizainas reiškia, kad įmonės įrenginiai yra suprojektuoti taip, kad jie būtų  prieinami, tvarkingi, patogūs ir žinoma - stilingi. Tai leidžia mūsų gaminiais lengvai ir efektyviai naudotis fizinės negalios ar regėjimo sutrikimų turintiems žmonėms.Mūsų klientai naudojasi tokia darbo aplinka, kuri yra prieinama visiems, nepaisant jų amžiaus, kūno dydžio ar specialių poreikių. Produktai yra lengvai pasiekiami, lengvai valdomi ir patogūs. Tai leidžia mūsų klientams didinti savo darbuotojų įvairovę bei užtikrinti jų komfortą.

Daugiau apie tai: user accessibility and visibility

 

Įsitraukimas

Socialinės inovacijos
„Konica Minolta“ aktyviai sprendžia problemas, susijusias su pasaulinėmis problemomis, į savo pagrindines technologijas įtraukiant pažangiausias skaitmenines technologijas, tokias kaip daiktų internetas (IoT), dirbtinis intelektas (AI) ir robotika. Bendrovė stengiasi pertvarkyti savo verslą taip, kad sutelktų dėmesį į neatidėliotinų pasaulinių problemų sprendimą. Šis pokytis ne tik padeda siekti tvaraus vystymosi tikslų, bet taip pat padeda praturtinti visuomenę. 

Daugiau apie Social Innovations at Konica Minolta

Lyčių įvairovė IT versle
„Konica Minolta Business Solutions Europe“ bendradarbiauja su NVO, kad galėtų vykdyti gebėjimų ugdymo projektą, remiantį moteris, kuriančias karjerą IT srityje. Projekto tikslas - pritraukti, atrinkti ir remti moteris ir mergaites IT versle, siekiant padėti joms patekti į darbo rinką, išmokti pagrindų, rasti darbą arba kurti startuolį. Iš pradžių rėmimo veikla prasidėjo Čekijoje 2015 m. Rugpjūčio mėn., o 2016 m. ir  Vokietijoje. Dar vėliau į projektą įsitraukė ir Lenkija bei Austrija.

Aplinkosaugos Paslaugos


„Konica Minolta“ yra įsipareigojusi užtikrinti pasaulio tvarumą. Mes taip pat remiame savo klientus, kai jie siekia įgyvendinti energijos tvarumo tikslus. Toliau rasite daugiau informacijos apie šias mūsų paslaugas.


Geresnė patalpų oro kokybė


Vidinis oras suvokiamas kaip tiesiogiai susijęs su geresne sveikata ir gerove. Mūsų patalpų aplinkos kokybė gali turėti įtakos komfortui ir produktyvumui. „Konica Minolta“ yra įsipareigojusi tobulinti klientų individualią darbo aplinką, siūlydama tvarius, efektyvius sprendimus, kurie padeda mūsų klientams optimizuoti patalpų oro kokybę (IAQ) savo darbo erdvėje. Tai apima:

 • Leidžia „Konica Minolta“ stebėti ir pagerinti oro kokybę, todėl galite sutelkti dėmesį į pagrindinius darbus
 • Didina efektyvumą mažinant išmetamųjų teršalų kiekį
 • Specialiai sukurta Konica Minolta prietaisams
 • Galioja visą prietaiso tarnavimo laiką, todėl nereikia nieko keisti

Ein angenehmeres Arbeitsumfeld mit besserer Raumluftqualität

Die Qualität der Raumluft gilt als unmittelbarer Faktor für Gesundheit und Wohlbefinden. Die Qualität der Umgebung in geschlossenen Räumen kann sich auf Komfort und Produktivität auswirken. Konica Minolta setzt alles daran, das individuelle Arbeitsumfeld der Kunden zu verbessern. Deshalb bieten wir nachhaltige und effektive Lösungen, die unseren Kunden helfen, die Raumluftqualität (Indoor Air Quality - IAQ) im jeweiligen Arbeitsumfeld zu optimieren.

„Konica Minolta“ bendradarbiauja su įvairiais ir kompetentingais projekto partneriais, teikdama skirtingų biuro sistemų filtravimo įrenginius, užtikrinančius aukštą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimą. Filtravimo sprendimai, matuojami pagal „Blue Angel“ sertifikatus, sumažina kopijuoklio dalelių išmetimą iki 98%.

 • Standartinis oro valymo įrenginys
  • Sumažina išmetimą ne mažiau kaip 90%
  • Jau yra standartas naujausiuose „Konica Minolta“ įrenginiuose
 
 • Papildomas oro valymo įrenginys
  • Mažina išmetamųjų teršalų kiekį nuo 82% iki 97%
  • Konica Minolta įrenginiams naudojami du skirtingi filtrai

 
 

Dėl daugiau informacijos kreipkitės papildomai.