Suteikite savo komandoms daugiau galimybių!

 

Kreipkitės dėl nemokamos 1 mėn. „Office 365 E1“ versijos

Padėkite savo komandoms nuveikti daugiau naudojant paprastą failų bendrinimą, redagavimą vienu metu realiuoju laiku ir susitikimus internete – ir visa tai galima pasiekti iš bet kur.

Išbandykite dabar
o365
 

Įtrauktos funkcijos

[noalt]„Office“ planšetiniuose kompiuteriuose bei telefonuose

Gaukite „Office“ programų žiniatinklio versijas „iOS“, „Android“ ir „Windows“ įrenginiuose1, kurių ekrano įstrižainė 10,1 col. arba mažiau. Kiekvienas vartotojas gali įdiegti „Office“ mobiliųjų įrenginių programas 5 planšetiniuose kompiuteriuose ir 5 telefonuose. „Office“ kompiuteriams skirtos programos neįtrauktos.

 
[noalt]El. paštas ir kalendoriai

Verslo klasės paštas, pasiekiamas iš kompiuterio arba žiniatinklio naršyklės, suteikia galimybę naudotis patogiomis ir pažįstamomis „Outlook“ funkcijomis. Gaukite 50 GB pašto dėžutę kiekvienam vartotojui ir siųskite iki 150 MB dydžio priedus.
 

 
[noalt]Komandinio darbo centras

Sujunkite komandas su „Microsoft Teams“ naudodami „Office 365“, kad galėtumėte naudoti pokalbius, turinį, įrankius ir bendrauti su žmonėmis. Naudodami „Teams“ planuokite grafikus, priskirkite užduotis ir prijunkite kitas programas ir išteklius.

Sužinokite daugiau


 
[noalt]Darbo eigos automatizavimas

Kurkite automatizuotas darbo eigas tarp programų ir tarnybų, kad gautumėte pranešimus, sinchronizuotumėte failus, rinktumėte duomenis ir atliktumėte dar daugiau naudodami „Microsoft Flow“ – koduoti nereikia.

[noalt]Susitikimai internetu

Organizuokite susitikimus internetu naudodami garso, HD vaizdo ir žiniatinklio konferencijas. Transliuokite susitikimus internetu iki 10 000 žmonių, kurie gali prisijungti naudodami vien naršyklę beveik bet kuriame įrenginyje.

Sužinokite daugiau

 
[noalt]Profesionalus idėjų pristatymas skaitmeniniu formatu

Naudodami „Sway“ galite lengvai kurti patrauklias, interaktyvias internetines ataskaitas, pateiktis, informacinius biuletenius, mokymus ir kt. tiesiai iš savo telefono, planšetinio kompiuterio arba naršyklės.

Sužinokite daugiau

 
[noalt]Failų saugykla ir bendrinimas

„OneDrive“ verslui suteikia kiekvienam vartotojui 1 TB asmeninę saugyklą debesyje, kurią galima pasiekti iš bet kurios vietos naudojant bet kurį įrenginį. Nesudėtingai bendrinkite dokumentus savo organizacijoje bei už jos ribų ir kontroliuokite, kas gali peržiūrėti ir redaguoti kiekvieną failą.

Sužinokite daugiau

 
[noalt]Įmonės vaizdo įrašų tarnyba

Naudodami „Microsoft Stream“ kurkite, valdykite ir saugiai bendrinkite vaizdo įrašus visoje organizacijoje.

Sužinokite daugiau


     
     

1 mėnesį bandykite nemokamai „Office 365 E1“ versiją

Užpildykite žemiau esančia formą ir mūsų specialistai su jumis susisieks