Mobilusis bendradarbiavimas / dalijimasis failais ir sinchronizavimas

Norite įveikti pasenusius neatidėliotinų pasaulinių ryšių apribojimus?

Kodėl maksimalus mobilumas + greitesnis lankstumas = didesnis produktyvumas?


Šiandienos verslo pasaulyje vyksta vis spartesni ir nuolatiniai pokyčiai. Viena po kitos atsirandančios naujos technologijos dažnai per kelerius metus (arba greičiau) sureguliuoja visos pramonės veikimą, o nacionalinių ekonomikų skirtumai išnyksta, įmonės nuolat verčiamos prisitaikyti. Norint sėkmingai vystyti verslą labai svarbu, kad kasdieniuose procesuose būtų įdiegta viena tokia nauja technologija – mobilusis bendradarbiavimas.

Jei šiuo metu dirbate versle, gerai žinote, kad vienintelis būdas išlaikyti konkurencinį pranašumą yra kuo efektyvesnis naujų technologijų panaudojimas nuo to momento, kai jos pasiekia jūsų sektorių. Jūsų įmonė turi lanksčiai reaguoti į technologinius pokyčius, pritaikyti juos savo poreikiams ir naudoti daugybę siūlomų parinkčių. 


Puikus pavyzdys yra įmonės galimybė naudotis internetiniu bendradarbiavimu per mobiliuosius prietaisus. dokoni SYNC & SHARE yra Konica Minolta sprendimas, teikiantis prieigą prie mobiliųjų dokumentų. Su Enterprise Filesharing and Synchronization (dar žinomo kaip „EFSS“ ir „įmonės failų sinchronizavimo ir dalijimosi“) parinktimis darbuotojai gali greitai ir lengvai dalytis failais su kolegomis ir klientais bei juos sinchronizuoti. Sistema apima programinės įrangos paslaugas, leidžiančias organizacijoms platinti dokumentus ir tvarkyti turinį iš mobiliųjų prietaisų, tuo pačiu išlaikant nepaliestas ankstesnes dokumentų versijas ir patikimai stebint bendradarbių ID. 


Naudodamiesi šiuo naujai atrastu lankstumu darbuotojai gali pasiekti aukštesnį produktyvumo lygį, prisidėdami prie susitikimų ir sudarydami sutartis kitame pasaulio krašte, galbūt atlikdami svarbius darbus pakeliui į darbą ar atgal arba tiesiog atsakydami į skubų el. laišką sėdėdami ant galinės taksi sėdynės, būdami namuose ar viešbutyje. Naudodamiesi mobiliaisiais prietaisais darbuotojai gali bendradarbiauti visą parą, kad ir kokia būtų jų buvimo vieta visame pasaulyje, sinchronizuoti įmonėje laikomus failus su naudotojų staliniais kompiuteriais ir prietaisais, dalintis turiniu su vidiniais ir išoriniais bendradarbiais, pasiekti failus iš visų prietaisų, integruoti failus į kelias duomenų saugyklas, naudoti failų siuntimo funkcijas ir kt. 

App_store_badge.png
Atsisiųskite „DOKONI Sync & Share“ iš „App Store“
get_it_on_play_logo.png
Atsisiųskite „DOKONI Sync & Share“ iš „Google Play“

Mobilusis bendradarbiavimas

Mobilusis bendradarbiavimas

Dalijimasis failais ir jų sinchronizavimas

Su Konica Minolta File Sharing & Synchronisation sprendimu padarykite taip, kad darbuotojai gautų svarbiausius duomenis neatsižvelgiant į jų buvimo vietą, kai tik nori ir naudodamiesi daugybe skirtingų prietaisų. Personalui reikiamo lankstumo ir saugumo susiejimas be galo svarbus verslui. Dalijimasis failais padės bet kokiam verslui padidinti jo efektyvumą, greičiau reaguoti į pokyčius ir padidinti bendrą verslo procesų ir sprendimų priėmimo greitį bei efektyvumą.

Įranga
hardware icon
Konica Minolta spausdinimo aparatinė įranga

Norite, kad skaitmeninio spausdinimo našumas būtų didžiausias? Ką tik tai radote. Konica Minolta pramoninio spausdinimo ir biuro aparatinė įranga yra pramonės etalonai. Jos prietaisai pasižymi revoliucines spalvoto vaizdo kokybe, itin sparčiu bespalviu spausdinimu, profesionaliomis linijoje atliekamos apdailos parinktimis, kad atitiktų jūsų sudėtingas užduočių specifikacijas, ir kt. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar specializacijos srities, su mūsų spausdinimo aparatine įranga sukursite savo spausdinimo infrastruktūrą, valdysite skaitmeninį turinį, įdiegsite naujausius matavimo prietaisus ir išbandysite kitus, dar nepripažintus sprendimus, skirtus darbų eigai keisti.

Programinė įranga
software icon
Konica Minolta programinės įrangos gaminiai

Atraskite daugybę skirtingų būdų, kaip Konica Minolta programinės įrangos gaminiai galėtų pagerinti jūsų veiklą. Konica Minolta sprendžia jūsų įmonės problemas, suderina skirtingus darbo stilius ir siūlo programinės įrangos sprendimus, atitinkančius jūsų pramonės poreikius. Visada suteikdama prioritetą jūsų poreikiams, Konica Minolta laikosi net pačių sudėtingiausių pasaulinių organizacijų programinės įrangos reikalavimų. Naudodamiesi sistema, galite apriboti bet kokios spausdintos ar kopijuotos produkcijos savikainą, kurti pažangias saugumo priemones ir užtikrinti, kad konfidencialūs dokumentai nepatektų į pašalines rankas, ir t. t.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.

DOKONI Sync & Share brošiūra

Atsisiųsti

Vartotojo instrukcija

informaciją ir atsakymus į visus klausimus rasite mūsų vartotojo vadove

Atsisiųsti brošiūrą čia

 

Gaukite nemokamą konsultaciją jau dabar!

„Konica Minolta“ failų bendrinimo ir sinchronizavimo sprendimai jūsų įmonei, nedvejodami susisiekite su mumis! Mūsų specialistas susisieks su jumis ir padės jums atrasti tinkamiausią sprendimą.