IT saugumas

Konica Minolta: strateginis jūsų IT dilemos sprendimas

Apsaugokite savo duomenis naudodami Konica Minolta apsaugos sprendimus


Jūsų IT aplinkos tampa vis sudėtingesnės, o jų skirtumai nyksta. Tiek vietų, per kurias į organizaciją gali įsibrauti išoriniai subjektai („įsibrovimo vietų“), skaičius, tiek tų vietų apimtis tiesiogiai didėja atsižvelgiant į šias tendencijas. Tačiau, greičiausiai nepasakome nieko, ko dar nežinojote. Tai buvo tos priežastys, dėl kurių prieš daugelį metų mes pradėjome iš naujo galvoti apie bendrą požiūrį į klientų IT apsaugą.

Vien tik technologija nebegali pasiūlyti tinkamo lygio apsaugos. Dabar, labiau nei bet kada anksčiau, reikalinga žmonių, procesų ir technologijų sąveika. IT saugumas yra pagrindinė mūsų komandos veikla jau daugiau nei 18 metų. Pasinaudodami šia patirtimi bendradarbiaujame su jumis, siekdami surasti strateginį požiūrį, pasižymintį pridėtine verte, skaidrumu ir tvarumu, bei paspartinti reagavimo laiką.

Ką tuomet verta apsaugoti ir kokia šiuo metu reali mano IT padėtis? Mūsų paslaugos pasižymi plačiu tinklo analizių spektru, įskaitant tinklo skaidymą, ugniasienės politiką, spausdintuvų ir kopijavimo prietaisų diegimą ir kitas analizes. Be to, reguliarioje ir nuolatinėje pažeidžiamumo analizėje pateikiama informacija apie prasibrovimo vietų būseną.

Taip pat rekomenduojame patikrinti savo infrastruktūrą atliekant reguliarius įsibrovimo bandymus. Kaip ir automobilių susidūrimų testai, jie suteikia daugiau tikrumo ir atliekamas nuolatinis patikrinimas. Mes siūlome šiuos „įsibrovimo bandymus“ įvairiuose paketuose, kuriuos, be abejo, galima pritaikyti atsižvelgiant į konkrečius jūsų poreikius. Pvz., jie gali būti naudojami tik už įmonės ribų; viduje, darbuotojų ar lankytojų pavidalu; arba kaip socialinės inžinerijos rezultatas. Kaip ir tikėtumėtės, pateiksime išsamią situacijos ataskaitą ir rekomenduosime priemones, kurių galėtumėte imtis.

„Neklausiama, ar jūs būsite užpulti, klausiama, kada būsite užpulti“. Deja, esame įsitikinę, kad šis pastebėjimas visiškai atitinka situacijos realybę. Tačiau ką daryti, kai pagaliau ateina tiesos akimirka? Mūsų reagavimo į incidentus komanda padeda identifikuoti, sulaikyti ir atlikti ekspertizę esant įvairiems įsibrovimo tipams, įskaitant kenkėjiškų programų, išpirkos programų atakas ar įsilaužėlių išpuolius.

 

IT saugumas

IT saugumas

Visapusiškas darbo vietos aplinkos apsaugos valdymas

Platus Konica Minolta IT saugumo sprendimų spektras pasižymi visapusišku darbo vietos aplinkos apsaugos valdymu, įskaitant apsaugos programinės įrangos tiekimą. Mūsų paslauga užtikrina, kad sistemos būtų nuolat stebimos dėl galimų saugumo grėsmių ir apsaugotos diegiant ir valdant tinkamą apsaugos programinę įrangą, įskaitant ugniasienę, VPN, antivirusinę sąsają, su brukalais kovojančią sąsają, įsibrovimų prevenciją, turinio filtravimą ir pralaidumo valdymą, taip pat programų valdymą, centralizuotas ataskaitas ir DDOS apsaugą.

Įranga
hardware icon
Konica Minolta spausdinimo aparatinė įranga

Norite, kad skaitmeninio spausdinimo našumas būtų didžiausias? Ką tik tai radote. Konica Minolta pramoninio spausdinimo ir biuro aparatinė įranga yra pramonės etalonai. Jos prietaisai pasižymi revoliucines spalvoto vaizdo kokybe, itin sparčiu bespalviu spausdinimu, profesionaliomis linijoje atliekamos apdailos parinktimis, kad atitiktų jūsų sudėtingas užduočių specifikacijas, ir kt. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar specializacijos srities, su mūsų spausdinimo aparatine įranga sukursite savo spausdinimo infrastruktūrą, valdysite skaitmeninį turinį, įdiegsite naujausius matavimo prietaisus ir išbandysite kitus, dar nepripažintus sprendimus, skirtus darbų eigai keisti.

Programinė įranga
software icon
Konica Minolta programinės įrangos gaminiai

Atraskite daugybę skirtingų būdų, kaip Konica Minolta programinės įrangos gaminiai galėtų pagerinti jūsų veiklą. Konica Minolta sprendžia jūsų įmonės problemas, suderina skirtingus darbo stilius ir siūlo programinės įrangos sprendimus, atitinkančius jūsų pramonės poreikius. Visada suteikdama prioritetą jūsų poreikiams, Konica Minolta laikosi net pačių sudėtingiausių pasaulinių organizacijų programinės įrangos reikalavimų. Naudodamiesi sistema, galite apriboti bet kokios spausdintos ar kopijuotos produkcijos savikainą, kurti pažangias saugumo priemones ir užtikrinti, kad konfidencialūs dokumentai nepatektų į pašalines rankas, ir t. t.

Paslaugos
service icon
Visada jūsų paslaugoms

Mūsų patyrę, kompetentingi specialistai atsakys į visus galimus jūsų klausimus ir parodys, kaip naudoti gaminį. Mūsų teikiamos paslaugos yra jums naudingos ir veikia per pagalbos sistemą, skirtą užtikrinti, kad jūs ir jūsų įmonė tikrai pilnai išnaudotumėte šiuos sprendimus. Mes siūlome įvairias paslaugas, įskaitant optimizuotas spausdinimo paslaugas, kad galėtume derinti jūsų konsultacijas, aparatinės ir programinės įrangos diegimą, darbų eigos valdymą, kad sumažintumėte išlaidas dokumentams, ir išmanias saugumo paslaugas, kad verslas būtų saugus.

Visapusiškas darbo vietos aplinkos apsaugos valdymas

Kadangi „žmogiškasis faktorius“ dažnai vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant IT saugumą, mes papildome šį metodą teikdami pagalbą didinant jūsų darbuotojų sąmoningumą. Tai gali būti tradicinės mokymų sesijos, tiesioginiai pokalbiai apie įsilaužimus, reklaminės kampanijos ir kt.

Mes taip pat palaikome kelias glaudžias partnerystes su smulkiaisiais tiekėjais, pasižyminčiais labai novatoriškais požiūriais, ir pasauliniais rinkos dalyviais, turinčiais stiprius portfelius. Mūsų profesionalių paslaugų komanda suteiks jums pagalbą nuo pat koncepcijos patvirtinimo, iki įgyvendinimo, paleidimo ir tolesnės pagalbos.

   

   

Technologijos funkcijos piktograma

Pasirengimas reaguoti į incidentus, greitai patikrinti, medžioti kenkėjiškas programas, medžioti grėsmes, patikrinti, ar nėra pažeidimų, atlikti skaitmeninę ekspertizę

Produktyvumo funkcijos piktograma

Tinklo skaidymo, ugniasienės politiko patikros, spausdintuvų ir kopijavimo prietaisų saugumo patikrų analizė

Kokybės funkcijos piktograma

Išoriškai, vienas taikinys individualiai; viduje, įskaitant Black Team parinktį. WLAN ir OSINT; viduje ir išorėje, įskaitant Red Team parinktį. Socialinė inžinerija ir OSINT

Lietimo funkcijos piktograma

PoC – diegimas, paleidimas ir pagalba

Asmeninio pritaikymo funkcijos piktograma

Atskiri nuskaitymai ir vertinimai, pažeidžiamumo valdymo įgyvendinimo procesas kaip reguliarus nuskaitymas ir pagalbos vertinimas

Panaudojimo funkcijos piktograma

USB atmintinės, reklaminio pašto kampanijos, informaciniai renginiai ir mokymai, prekyba, tiesioginis renginys apie įsilaužimus

Susisiekite

Susisiekite
Required form 'Atsisiųskite eBook' does not exist.

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings