Pažangaus sąskaitų faktūrų apdorojimo ateitis prasideda dabar

Paskatinkite visos organizacijos efektyvią vadybą naudodami automatinius finansinius procesus.

Nespręskite problemos ją apeidami


Šiais laikais sėkmingas verslas labai priklauso nuo efektyvios vadybos ir sugebėjimo laiku gauti patikimą informaciją. Tai apima vieną iš pagrindinių verslo procesų ir galimybę apdoroti gaunamas sąskaitas faktūras. Greitai ir tiksliai.

Kartais verslas priešinasi šiam segmentui iš esmės todėl, kad vis dar pasitikima popieriuje, rankiniu būdu atliekamu, pasikartojančiu darbu. 
O koks rezultatas?


Sunkus darbas, lėtas dokumentų tvarkymas ir sąskaitų faktūrų apdorojimas, iššvaistytos valandos, o sąskaitų apmokėjimo skyrius padaro daugiau klaidų ir pateikia klaidingų ataskaitų dėl neteisingų skaičių. Net jei įmonės gauna daugiau skaitmeninių sąskaitų faktūrų, jos vis tiek atspausdinamos ir pateikiamos kaip popierinės kopijos. Tai beveik visada lemia neefektyvų popierinio turinio tvarkymą. Juk suprantate, kad toks apmokamų sąskaitų tvarkymo būdas neveikia, jei norite pamatyti tikruosius rezultatus, ar ne? 


Visi vadybos srities naujokai, akimirką pažvelkite į skaičius ir dar kelias įžvalgas. AIIM atlikti tyrimai rodo, kad vidutiniškai sąskaitos apdorojimas užtrunka beveik 9 dienas, o išlaidos vienai sąskaitai viršija 8 EUR.  


Sąskaitų faktūrų apdorojimas

Sąskaitų faktūrų apdorojimas

Skaitmeninis sąskaitų faktūrų tvarkymas

Naudodami Konica Minolta skaitmeninių sąskaitų faktūrų tvarkymą, galite užfiksuoti visas gaunamas sąskaitas faktūras ir užtikrinti, kad jos visos būtų tinkamai pažymėtos sistemoje. Visa svarbi sąskaitos faktūros informacija, tokia kaip siunta, sąskaitos faktūros numeriai ir kt., automatiškai apdorojama, patikrinama ir užfiksuojama, naudojant teksto atpažinimo ir pažangiuosius algoritmus. Tai reiškia, kad visos sąskaitos faktūros yra saugiai saugomos ir jas visada patogiai galima pasiekti iš savo darbo vietos. Be to, visos užfiksuotos sąskaitos faktūros iškart persiunčiamos atsakingiems skyriams Atrodo naudinga?


Konica Minolta sąskaitų faktūrų apdorojimo sprendimai yra skirti be vargo integruoti į esamas įmonių išteklių planavimo (ERP) sistemas. Galiausiai kalbama apie tai, kaip sumažinti rankinį sąskaitų faktūrų tvarkymą, išvengti klaidų, sutrumpinti sąskaitoms faktūroms apdoroti skirtą laiką ir sumažinti pačių sąskaitų faktūrų tvarkymo sąnaudas. 

hardware icon

software icon

service icon

[CMSAbstractTransformation.DataBind]: Object reference not set to an instance of an object.

Pažangaus sąskaitų faktūrų apdorojimo ateitis prasideda dabar

Pažangaus sąskaitų faktūrų apdorojimo ateitis prasideda dabar

Turėdama tiek daug Konica Minolta sukurtų fiksavimo ir dokumentų tvarkymo sprendimų, bet kuri organizacija gali pasinaudoti Accounts Payable sąskaitų faktūrų automatinio tvarkymo galimybėmis. Svarbiausia, kad su sąskaitų faktūrų tvarkymo sprendimais sumažinsite klaidų ir užtikrinsite skaidrumą, pašalindami silpnąsias veiklos vietas bei kartu laikydamiesi atitikties. 


Nesvarbu, kaip sąskaitos faktūros atkeliauja į jūsų organizaciją, ar popieriniu formatu, ar kaip el. pašto priedai, AP automatinis sprendimas, naudodamas išsamias darbų eigas ir įprastų veiksmų funkcijas, greitai fiksuoja, tvarko ir pristato šias sąskaitas faktūras reikiamiems žmonėms. 

   

   

Greičio funkcijos piktograma

Automatizuotos darbų eigos, kuriomis supaprastinamos daug laiko trunkančios rankiniu būdu atliekamos užduotys.

Panaudojimo funkcijos piktograma

Neatidėliotina prieiga prie apdorojimo laukiančių sąskaitų faktūrų. Nebereikia ilgų vidinių popierinių sąskaitų faktūrų paieškų, tad galite sąskaitas pasiekti bet kur ir bet kada. 

Mobilumo funkcijos piktograma

Mobilioji technologija, su kuria patvirtinsite sąskaitą faktūrą keliaudami, todėl atitinkami žmonės sąskaitas gali patvirtinti kad ir kur jie būtų.

Kokybės funkcijos piktograma

Sąskaitų faktūrų tikrinimas realiu laiku, kad būtų galima greičiau aptikti klaidas, išspręsti problemas ir pagerinti santykius su pardavėjais ir tiekėjais. 

Produktyvumo funkcijos piktograma

Susistemintas visų gaunamų sąskaitų faktūrų skaitmeninis fiksavimas. 

Sužinokite, kaip mūsų sprendimai gali būti naudingi Jūsų verslui.
Number of employees
€ per hours salary
We can give you Back
83
Hours per week
With an ROI of
2083
€ Per week
You could save up to
97917
€ Per Annum *

Atsisiųskite dabar

Susisiekite

Susisiekite
Taip, sutinku gauti naudinga informaciją rinkodaros tikslais šiais būdais:*

Apie esamus ir kitus „Konica Minolta Baltia“ produktus ir paslaugas susijusių įmonių grupėje yra pritaikyti asmeniniai interesai . Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal mūsų privatumo politiką .

Teksto laukeliai su * yra privalomi!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings